Ana Menü

beste önerisi

Başlatan mr.eagle, Kasım 30, 2006, 14:01:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mr.eagle

arkadaslar bence haluk leventın elfıda sarkısı beste yapmak ıcın cok güzel örengın KARTALIM seni cok sevıyoruz KARTALIM her zaman yanındayız yensende yenılsende asla yalnız bırakmayız KARTALIM hep kalbimizde kalacaksın..sarkıyı bılmeyenler dınleyıp melodısını anlarlarsa güzel oldugunu göreceklerdir arkadaslar sözlerı basıt olarak yazdım degıstırebılırız abilerımız buyuklerımız sarkıyı dınlesınler olur derlerse söylenebılır bence ;)
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Timurlenk

bırakın abi şu şerefsizi bu adamın adını duyunca sinirim bozuluyor

salvador

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Aralık 01, 2006, 14:06:19

haluk leven onun gıbısı yok bu ulke de
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

kartalizma38

bencde kaliteli müzk yapan bi sanatçı
_-_-_kartalizma_-_-_5iktaş
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET!!!

unicorn

İyi de arkadaşlar konu Haluk Levent değil onun şarkısının Beşiktaşımıza beste olarak uyarlanması
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

epitaph_

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Aralık 01, 2006, 14:06:19
aynen

boss

ŞArkıyı bı dınlesem belki güzel olabilir sözleri uyuyosa tabi :S ;)

mr.eagle

bence de sarkıyı dınleyın melodi olarak cok uygun o kartalım kısımları kalcak zaten dıger sözlerı degıstırırız ben basıt olarak klasık sözlerı yazdım besıktasımıza daha cok yakısan sözler üretırırz önemlı olan sarkıyı dınleyıp melodısı guzel olur demenız
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

sedokajmeran

Bir acayip haldeyiz
Dinle bunları
Bize demişler serseri
Severiz Onları
Ne güzel olur
Yer siyah Gök beyaz Olunca
Biz susmayız kartalım
Ölürüz ugruna

buda benim bestem Çamur grubu yara şarkısına uyarladım  kapalı alt ve üst sölicek sekilde melodiden daha sert sekilde
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

ugur24

elfida şarkısını dinlemiştim ben şarkıyı hiç beğenmedim ama beste için uyarlanabilirmi dikkat etmedim hiç..