Ana Menü

Rüyalar Gerçek Olsa(Mail adresleri ve yollanacak metin eklenmiştir | 1. Sayfa )

Başlatan die-4-u, Mayıs 16, 2007, 14:20:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

st.pauli forumuna bugün ilk girisimi yaptim
forumlarinda dünyadaki st.pauliler diye bi bölüm var,orada besiktas tarftarlari arasinda cok sempatizaniniz var diye yazdim.ilk cevap biraz sasirtti beni.
isyerimde cok türk var,aralarinda besiktaslilarda var ama st.pauli sempatizani yok diye bi cevap geldi
ayrica besiktas taraftari hakkinda bilgi yazacagim demistim
merakla bekliyoruz diye cevap geldi
bi terslik olmazsa,forumun adminiyle konustuktan sonra ana sayfalarina yazimi yazacagim yakinda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Forzada hoş olmayan tartışmalar oluyor topicte ama yapacak bişeyimiz yok..Ağır konuşuyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

die-4-u

Beni de bi' arkadaşım arayıp konu hakkında hoş olmayan şeyler konuşulduğunu söyledi..
Herkesin fikirlerine saygı duymalıyız eğer ki güzel dille anlatırsa..
Kim ne derse desin Biz Hep Burdayız...O Kadar..

Non Mollare Mai

Biri karalama kampanyası başlatmış sitemize karşı konuşuyor öyle bilip bilmeden. İt ürü kervan yürür. Biz biliyoruz içimiz rahat..
edit

BjKli_10-ur

Valla ben de gönderdim zor ama imkansız değil sadece büyük bir destek bulmalıyız.
Sensiz geçen günlerin ...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kartalizmatik

evet forzada biri ileri geri konuşuyor kralçarşı sitesi hakkında
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Non Mollare Mai

Forza'nın yönetimide bu kadar olur işte. Bir tartışma yüzünden sildiler konuyu. Rezillik.
edit

die-4-u

Hakaret eden arkadaş cezalandırılmıyor; konu cezalandırılıyor..
Canları sağolsun..

SATUKBLADE

karşı olanın karşısındayız

iyi olana iyiyiz
kötü olana gene iyiyiz

keskinli

ben forzayi takip etmiyorum
karsi ciktiklari olay nedir,anlayamadim.
besiktas taraftarlarinin cogunlugu bu konuya destek vermiyorsa,st.pauli veya diger takimlarin forumlarinda yazi yazmanin bi anlami varmi?
bizim davetimizi kabul ederlerde bi macimiza ziyarteci olarak gelirlerse ne yapacagiz?
bu olayda karsi cikilacak ne var,Allah askina?

NoPasaran

Forza kendisi karşı değil sanırım

Bir kaç dengesiz çıktı kralcarsi.com gbii dolandırıcıların sitesiyle forzanın adını yan yana getirmeyin dediler..

Karşılık verince topic büyüdü..

Ben admine özel mesaj atmasan hakaretleri de gören yok..Şikayet butonu olmazmı bir forumda anlamıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Batuhan

arkadaşlar ben alen abiye mesaj atmıştım ama yanıt geldi.

his is the Postfix program at host smtp.sabah.com.tr.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

<amarkaryan@fotomac.com.tr>: host 192.168.0.9[192.168.0.9] said: 552
5.2.2 Over
    quota (in reply to RCPT TO command)

Message/delivery-status

Reporting-MTA: dns; smtp.sabah.com.tr
X-Postfix-Queue-ID: 3A7C370C1
X-Postfix-Sender: rfc822; firewaybatuhan@yaho[edit]o.uk
Arrival-Date: Sun, 20 May 2007 15:21:40 +0300 (EEST)

Final-Recipient: rfc822; amarkaryan@fotomac.com.tr
Action: failed
Status: 5.0.0
Diagnostic-Code: X-Postfix; host 192.168.0.9[192.168.0.9] said: 552
5.2.2 Over
    quota (in reply to RCPT TO command)

Forwarded Message [ Download File | Save to Yahoo! Briefcase ]
Date:   Sun, 20 May 2007 13:21:36 +0100 (BST)
From:   "Batuhan Çorumluoğlu" <firewaybatuhan@yaho[edit]o.uk>
Subject:   ......
To:   amarkaryan@fotomac.com.tr

HTML Attachment [ Scan and Save to Computer | Save to Yahoo! Briefcase ]

Merhabalar

Aşağıda yazdığımız metin direk olarak klübümüze yollanacaktır.Fakat siz değerli spor yazarlarına da bu konuyu duyurmak istedik.
Nedeni ise basın yoluyla sesimizin bir şekilde çıkacak olmasıdır.Gazetelerinizdeki köşe yazılarınızda veya katıldığınız televizyon programlarında bu konudan biraz bahsetseniz bile,verilmek istenen mesajın bir yerlere gideceğinden kuşkumuz yoktur.
Bu nedenle sizlerden ricamız az da olsa bu konu üzerinde durmanızdır.

Sevgi ve Saygılarımızla
Kralcarsi.com

Merhabalar ,

Yüreği Beşiktaş ve değerleri için çarpan bir kardeşimiz bir öneri sundu..
forzabesiktas.com ve kralcarsi.com siteleri tarafından değişik tepkilerle karşılandı.Bizde bu fikri size sunmak istedik.
Çoğu renkdaş'ın gönlü bu işin olmasından yana,fakat büyük  bir kesimde ise karamsarlık var.
Öncelikle renkdaş'ımızın yazdığı metni ve daha sonrada taraftarların tepkilerini yazacağım.

Rüyalar Gerçek Olsa

2007-2008 sezonu öncesi Beşiktaş'ımızın düzenleyeceği turnuvaya katılan takımlar :Livorno,Liverpool,Schalke 04..Bu dört takımın ortak özelliği ise futbolun onca kirlenmişliği içinde temiz kalabilen ve saygın duruşu olan kulüpler olması..Bu sebeple turnuvanın adı ''Halkın Takımı''Turnuvası olarak belirlendi...Turnuvaya katılan takımların ülke medyalarının yanı sıra Dünya'da da geniş yankı uyandırması Hem Türkiye'nin tanıtımı hem de Beşiktaş'ın tanıtımı adına sevindirici..
Turnuvanın başlamasına 2 gün kala takımlar İstanbul'a vardılar..İlk gün maçları Schalke-Beşiktaş ile Livorno-Liverpool...Cumartesi günü yazın bunaltıcı sıcağına rağmen Beşiktaşlı taraftarlar Kazan'da buluşuyorlar..Tabi içlerinde diğer takımların kafilesi ile beraber gelen taraftarlar da var..Hep beraber dilleri döndüğünce sohbet ediyorlar Ne de olsa Futbol'un dili heryerde aynı..İçki su gibi tüketiliyor,hatıra fotoğrafları çektiriliyor,forma ve atkılar hediye ediliyor..Maç saati yaklaşınca kol kola stada doğru hareket ediliyo..O anda yaratıcı Çarşı Taraftarı boş durmuyor tabi İtalyanlar ile işbirliği olacağı besbelli..Derken Kapalı üste Çarşı konuşlanıyor alt tarafta ise ağırlıkla Livornolu taraftarlar var..O anda Alen ile bi' İtalyan aşağı doğru hareketlenmekte herkes ne olacağını merak ediyor tabi..Özel güvenlikle konuşulduktan sonra İtalyan sahaya iniyor ve ellerini kaldırıp ''oooooo....şşşşşşş....1-2-3''sesiyle başlayan 3'lüyü çektiriyor..İstanbul'a gelmeden önce youtube'de defalarca Alen'i izlediği hareketlerinden belli.Alen o sırada etrafındakilere ''Yeni transferimiz''diye takılıyor..
Maç sonunda ise kazanan takım Schalke...2.maç için bi' kişi bile yerinden kıprdamıyor..Livorno taraftarının bize verdiği desteği bu kez biz veriyoruz onlara ve maçı da kazanmasını bilyorlar..Ancak maç sonunda ağırlıklı olarak Eski açığın üstünde bulunan İngilizler hep bir ağızdan ''You Will Never Walk Alone''i söylüyorlar..Stadyumda çıt yok..Tezahürat bittikten sonra ise çılgınca alkış...
Muhteşem geçen birinci günün ardından-her ne kadar finale çıkamazsak da-yine Dolmabahçe'de mahşeri bi' kalabalık var..Önceki gün karnavalı televizyonlarında izleyen herkes o atmosferi yaşamak için orada bulunuyor.. Yine hep beraber stada gidiliyor İnönü yükünü almış maç saatini bekliyor...3.maçını Liverpool'u yenen Beşiktaş'ımız kazanıyor turnuvanın finalinde ise.....
Tam da bu anda uyanıyorum yüzümdeki gülümseme ile...Kazananın ne önemi var ki?İllaki de adı konacaksa Kazanan:FUTBOL olsun...
Sizce de böyle bi' organizasyonun oluşması için kulübümüzün çaba göstermesi gerekmiyor mu?Burdan sesim yankı bulur belki..

Taraftarların Yorumları  ;

1 -  klubümüze bildirilmeli bence

çok güzel bi organizasyon olur

ANLAYANLARA !!!

2 - Tüylerim diken diken!! GERçekten çok güzel olurdu...

3- harbi baba bir rüya be olmayacak şeyde değil olursada çok mükemmel olur inşallah

4- Bu yönettim mi göstercek bu çabayı ? Çok zor be kardeş ama düşüncelerin gerçekten çok güzel keşke öyle bişey olsada,halkın takımı dediğimiz takımlara sürekli hakkı yenecek takımlar olarak bakılmasa.

5- Neden olmasın? birilerinin bu tür şeylere önem verme zamanı geldi de geçiyor bile!

6- cok guzel bı dusunce keske bu ruyalar gercek olsa.bız bu ısteklerımızı belırtelım belkı de bu yıl degıl onumuzde kı yıl degıl ancak bır gun olur...

7- bu organizasyon yapılsa o takımlarında geri çevireceğini sanmıyorum..gerçekten rüya gibi ama neden olmasın ?

8 -besiktasli olmaktan simdi bi daha gurur duydum
besiktasli rüyasinda paralar,asklar,söhretler görmüyor
rüyasinda bile tuttugu takimin taraftarlariyla renkdas olmak gurur verici.
dikkat ettim rüyada besiktasin sampiyonluguda görülmüyor,BESIKTAS DURUSU görülüyor.

9- arkadaşlar konuyu kimin açtığı değil bu konu için gerçekleşmesi için kulübe mail atsak bizi önemserlermi?
Küçük hayallerimiz gerçekleşse keşke!

10- bizim siyasi bir kimliğimiz olduğu kabul edilmiyor forumda siyasette yasak ...
sonuçta bizim içimizden st.pauliye ve livornoya yakın duruşlar sergileyenler olduğu kadar hiç desteklemeyenlerde var.bence öyle bir organizasyon olsa süper olur ama basketbol takım adını cola turkaya satan akatları arena yapan uefa maçlarını d-smarta satan bir yönetici grubunun böyle bir şeye yanaşcağını sanmamakla beraber bu takımlarında son zamanlarda bizde yaşanan olayları öğrenince pek sıcak bakıcaklarını sanmam.sonuçta biz iyne paralı olan efes cup'a katılırız...

11- Söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız,kabulümdür.
Fakat bildiğiniz üzere son senelerde, taraftar kabuk değiştirdi.
Aynı şeyi yönetimden de beklemek ZORUNDAYIZ.
Onlar kendileri değişmiyorsa,biz değiştirmeliyiz.
Öyle yada böyle
İlk adım atılmalı.
Taraftarın nasıl bir tutum izlediği, yönetimden ne istediği,isteyeceğini bilmeleri gerek.

12-HALKIN TAKIMI TURNUVASInda Bilet fiyatlari
Kapali üst 300 YTL....
Kapali alt 250 YTL...

---------------------------------------------------------------------------------
Gördüğünüz üzere büyük kesimde bir karamsarlık ve olumsuz düşünce var.Böyle bir organizasyonun gerçekleşmesi halinde ;  taraftarların,yönetime olmayan güvenleri böyle bir olay karşısında tekrar geri gelebilir...
Bunlardan sonra gelen önemli sonuçlardan biri ise ; Dünya medyasının böyle bir olaya sessiz kalmayacağıdır.Hem Beşiktaş kazanır,hem belli bir yerlere sesimizi ulaştırmış oluruz .

Sevgi ve Saygılarımla

ingilizcem yok hiç birşey anlayamadım...yanıt istemiştim ama...
Koca hestiy aya bedenem ?