Ana Menü

Ricardinho ve Delgado isyan etti!

Başlatan eRe, Mayıs 15, 2007, 12:30:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

pAscAliAnUmut

Ahh be Rammos bunların hiç birini bizde yapmadı kii
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

celal1903_

ikisini de hemen kovarım kardeşim

Rammos

Dediğim şu bu adamı sağ kanada hapsderseniz ne beklernirki serest oynaması lazım  ben böle düşünüyorum ve ayrıca takımın o na ihtiyacı olduğu duygusunu aşılamak gerekiyo va kafasının içini rahat ettirmek Delgado Bu fubolunu bizde oynayamamışsa seebi Tiganadır  Bu adam forvet arkası sağ kanat değil

IL Capitano

acaba bu sezon, 15 maca cikmamasida mi, sag tarafta oynamsindan kaynaklaniyor?
adam balerin gibi ya, dokundugun anda yerde, guc yok , evet evet bizim lige göre
biraz fazla nazik.....klebersonun forvet versiyonu,bu kadar teknik diye lanse edilen
bir adamin bu kadar yanlis pas yapmasi basli basina bi gariplik
yapmayin etmegin 5 milyon vereceksin(ulker)..
sag olmaz,sol olmaz, ön olmaz , arka olmaz  , 15 maca cikmaz 
ben napiyim böyle bi adami, bide tigananin en guvendigi adamiydi, o gittigine göre
bunada yol göstersinler  , nasil olsa bonservis sorunu ulkerin..bi kerede biz birelirini
kaziklayalaim yahu
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

mertcan

bizdede böyle oynasaydı şampiyonduk

yine fanatik yine balon !!!

Rammos

Ben yinede bu adamın futbolculuğuna güveniyorum sadece delgado değil sakatlıklardan bisürü futbolcumuz oynamadı  ben tigananın idman sistemi konusunda şüpeliyim bize idman yaptıran antrönöreski bir atlrt dolayısıyla yaptırdığı bazı idmanların futbol için geçersiz antreman sistemleri olduğunu düşünüyorum bazı özel oyuncuları oynatmak beceri ister delgado özel bi oyuncu bence kalmalı yeni sezonda çok başarılı olacağı kanısındayım Delgado daha 24 yaşında türkiyeye adapte olma zorluğuda çekimiş olabilir  bobo nun ilk sezonunu hatırlayın ve şimdiki halini. Ayrıca bir futbolcu sakat değilse nasıl olurda sakatım diyip oynamaz bu klübün masörü doktoru yokmu eğer öle bişey varsa bu tamamen yönetimin ve teknik ekibin acizliğidir

IL Capitano

rammos kardes ,
ayni antremanlari herkes yapiyor..bence turkiye ligi ,bu kötu haliyle bile, bu arkadasa bi gömlek
fazla geldi, bi ara kendide aciklama yapmisti, turkiye ligi öyle disardan görundugu gibi
kolay degil falan diye..
ama insallah sen hakli cikarsin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

yuNuS1903

hak etmedeikleri paraları nasıl alcaklar!!acaba

Anarchy*

o parayı bence rıco fazlası ıle hakettı ama delgado ıcın aynı seyler kımse soylemez

SATUKBLADE

haklılar bence bazı kişilerin utanması lazım

2 dia 2 muerto

#Rammos

Öncelikle delgado sag kanatta felan oynatıldı dedin.Bu düşünce cok yanlıs hoca nerde görev verdiyse orada oynama zorunlulugun var.
Burak sag kanatta oynayamadı dıye hemen tepki verildi delgadoya da verilseydi.
İ.Toraman sag bek oynadıgı zaman hiç şikayette mi bulundu hocamın kararıdır çıkar en iyisini yaparım demedi mi?
Delgado iyi futbolcuysa neden bir sezon boyunca tek bir maçta bile ben onu fark edemedim?

Rammos

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 17, 2007, 08:04:31
#Rammos

Öncelikle delgado sag kanatta felan oynatıldı dedin.Bu düşünce cok yanlıs hoca nerde görev verdiyse orada oynama zorunlulugun var.
Burak sag kanatta oynayamadı dıye hemen tepki verildi delgadoya da verilseydi.
İ.Toraman sag bek oynadıgı zaman hiç şikayette mi bulundu hocamın kararıdır çıkar en iyisini yaparım demedi mi?
Delgado iyi futbolcuysa neden bir sezon boyunca tek bir maçta bile ben onu fark edemedim?
Bazı oyuncular farklı yerlerde görev alabilirler sırıtmadan oynarlar belki ama bazı oyncuları ise tam mevkiisinde oynamaya alıştığı yerde oynatmadınmı o futbolcudan verim alamazsın burak sezon başında o kanatta fırtınagibi esti buraktaki düşüş nevkiyle alakalı değil burak fuleli bi oyuncu sağ kanatta oynayabilir bence tabi. şimdi Alex i alıp sağ kanata koy yokları oynar,  Apiah fenerde sağ kanatta kayboldu i. TORAMAN Görev adamı nereye koyasan koy oynar ama en verimli olduğu yer stoperdir Delgdo ya türkiye ligi bi gömlek fazla geldiği söylemine katılmıyorum bu adam ş. liginde uefa kupasındada maçlar oynadı Basel formasıyla 

Ibrahim51

Ben Rammosa katiliyorum cok iyi bir oyuncu delgado.
Bence kalsin
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

2 dia 2 muerto

#Rammos

Bence Delgado saş kanatta oynar sol kanatta da oynar ama o takımın lideri olmak istiyor!
Ricardinho da ki düşüş te delgado yüzündendir.Rico delgadoyla birlikte oynarken korayın yoklugunda biraz daha arkada duruyordu ve delgado riconun mevkisinde oynadı ama çok fazla bir iş göremedi açıkçası
Unutmaki delgado gibi parlayıp sönen futbolcu örneği çoktur
Julio Baptista örneği bunun bir kanıtıdır!
Delgado bir yanlış transferdir ve bu yanlış transferlere bir son verilmeli çümkü klüp maddi zarara girdiğinde %2,5 hissesini satıyor yani 10 yıl sonra klüp çogunluk hisseleri başkasında olabilir!!!