Ana Menü

Ricardinho ve Delgado isyan etti!

Başlatan eRe, Mayıs 15, 2007, 12:30:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta sorunlar bitmiyor. Şampiyonluğu Fenerbahçe'ye kaptıran, Bursaspor maçında da 3-0 gibi bir skorla sahadan mağlup ayrılan siyah-beyazlılarda yabancı oyuncuların paralarını alamama krizi patlak verdi. Maçlara çıkmama kararı ile yönetimi tehdit eden Ricardinho ve Delgado 100.000 dolarlık alacaklarının çarşamba günü saat 17.00'ye kadar ödenmemesi halinde Beşiktaş kulübüne ihtarname çekerek paralarını tahsil etme yoluna gidecekler. Bu iki futbolcu eğer sözleşmede yer alan 60 günlük yasal süre dolduğunda paralarını alamazlarsa Beşiktaş'tan ayrılabileceklerini de yönetime ilettiler. Ancak Siyah Beyazlı yönetim bu süre dolmadan yani en geç yarına kadar bu oyuncuların alacaklarını ödemeye çalışıyor. Kaynak arayışına giren yöneticiler son care olarak bu parayı kendi ceplerinden ödemeyi düşündükleri öğrenildi.

Bobo, Nobre ve Runje'ye ise alacakları 11 Mayıs cuma günü ödendi.

Öte yandan kendisine ödeme yapılmadığı için sakatlığını bahane ederek Bursaspor deplasmanına gitmeyen Matias Delgado'ya ağır para cezası verileceği öğrenildi. Bugün Akaretlerdeki kulüp binasında biraraya gelerek İcra kurulu toplantısı yapan Siyah Beyazlı yöneticiler durumu değerlendirerek, Arjantinli oyuncuya verecekleri cezayı da görüşecekler. Bu arada yabancı oyuncuların gösterdiği bu tutum karşısında şaşkına dönen Beşiktaşlı yöneticiler, Ricardinho'ya ve Delgado'ya önce işlerini yapmalarını böyle konuları dışarıya yansıtmamaları konusunda da uyarılarda bulunacakları kaydedildi. Özellikle bazı yöneticilerin şampiyonluğun kaybedilmesinden sonra  "Önce o parayı hakketsinler. Beşiktaş'ta kimsenin parasını kalmadı, kalmazda. Ama gösterdikleri bu tutum anlaşılır gibi değil" dedi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

önce o parayı hakedin beyler şu para aşkınız kadar forma aşkınız olsaydı bugün şampiyonluk bizimdi

ali bilgiç

yıldız diye aldık fos çıktı  birazcık yüreklerini koysalar ortaya bugün şampşiyonluğu bizkutluyor olurduk bobo gibi olsalar delgado ya ayrı bi parantez açıyorum ne verdin beşiktaşa bunun cevabını versin ondan sonra para isyesin

gözzde_bjk

Bu para mevzusu bu aralar basında ve kulupte fazlasıyla yer buldu bunun acılen çözulmesı gerekıyo futbolcularla kulup arasındakı bukadar ÖZEL VE ONEMLI konuların basında yer bulması kulubun zarar gormesıne neden oluyo besıktasta kımsenın hakkı yenmedı bu gune kadar elbet paralr sahıplerıne verılır ama bunlar yonetıcıler arasında halledılmelı!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

allen ıverson

ya para para DELGADO gibi bi adam alıyoruz hesapta yıldız bence halısaha topçusu adam 3 deplasman maçına gidiyo inanamıyorummm..DEPLASAMAN MAÇLARINDA HEP SAKAT ricardinho yürüyo..Yazık benim SERGEN YALÇIN 'nıma koşmuyo diye eleştirildi..o olsa fener maçını kaybetmez..yada sonradan girerek kaç maç çeviriridii.kendi evletlarımıza sahip çıkmalıyız

naanreelburn

BU HABERLERİN ALAYI KOLPA bunları vatan gaztesinde yazan la hürriyette yazan lafta beşiktaşlı ama baştan beri sabotajcı yapısını terk etmeyen ali baba çiftlik ürünleri yien zatlar üretıor maç sonrası ümraniyede oyunculardan tek arabasının penceresini açıp üzgünlüğünü el kol hareketleriyle ifade eden rico dur tek yönetici de celal kolottur

allen ıverson

CELAL KOLAT denen yönetici para verip futbol şube sorumlusu olmadımı...2 tümer denen şahısla girdigi muhabbetker bi beşiktaş yöneticisine yakışıyo..şuan bu sıkıntıları yaşamamızın bi sebebide yönetim zafiyetidir bence..

Kartalizmatik

bu yönetim çok pasif,masaya yumruğunu vuracak bir başkan lazım
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ist.hatirasi/3-4

bize bi ilhan cavcav lazım...pascalı alın!
YÖNETİM İSTİFA !!!

allen ıverson

Bu tigana için şuan beşiktaşdan 1,5 yılda bi hayli para alıp giden insan için  SERGEN YALÇIN gibi   bi beşiktaş efsanesi göndrdiler....biz beşikteşlıyız beşiktaşlı olna kendi evlatlarıma sahip çıkmak asıl beşiktaşlılıktır

2 dia 2 muerto

Delgadoya para verilmediğinden dolayı serbest kalmıstı ama Ribery ve Kleberson gibi gitmedi ama bursaya da gitmedi bence satılsın artık delgado bize birşey kazandırmadı ki!

IL Capitano

Allahtan adamin bonservis parasini biz vermedik
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

2 dia 2 muerto

Tigana yönetimin başını yedi alın bu adamı diye ama ben daha bişi yaptıgını görmedim gören varsa söylesin.
Türkiyenin Ronaldinhosu bu adam dı dimi!

IL Capitano

benim aklimda, agucune attigi gol disinda tis yok..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Rammos

Hepsi yalan alayı kolpa haber bütü futbolcuların parası kuruşu kuuşuna ödenmiş Kalemi eline alan yazıyo çiziyo Kimse önüne geçemiyo Bizi en çok yıpratan basın Delgado gibi oyuncuları bulmak çok zor adamın Baselde oynadığı maçları izledim şov yapıyo resmen isviçre liginde orta saha oynamasına rağmen her maç gol atmış attırmış bir topçu yetenekleri tartışılmaz Geçen ene baseli Uefada yarı finale taşıdı ayrıca Uefa da gol kralı ve asist kralı oldu. Arkadalar şu bir gerçek Elimizdeki değerleri kullanamıyoruz artık yönetimmi dersiniz teknik ada hatalarımı dersiniz bilmiyorum ama  Biz Uefa kupası maçları oynarken Rakiplerin ağzının suyu akıyodu Delgado,Ricardinho,ve Klebersonu Takımda görünce gönderip yenisini almak kolay ama benim fikrim elimizdeki değerlerin kıymetini bilelim klebersonu getrdiğimizden belli ön libero oynatmaya çalışıyoruz yahu adam ön libero değilki çok mata gördüm ileri çıkmak için yalvarıyo Tigana çıkma diye işaret ediy. Delgadoyu sağ kanatta oynatmaya çalışıyo bir maç şu adamı bi serbest oynatsınlar forvet arkası Bi görelim BÜTÜN BASIN TRAŞ FORZA BEŞİKTAŞ
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white