Ana Menü

21:45 sorunu

Başlatan cengiz_selcuk, Kasım 30, 2006, 11:32:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cengiz_selcuk

:bjk
diyorum ki arkadaslar bu saatte mac olmaaaz!
herkesin altinda arabasi yok ki.
herkes besiktasta oturmuyor ki..
eve gittiğimde saat 1 di.
bence inonudeki en gec saatte oynanacak mac 20:00 olmali .
bildigim birsey varki mac saati yuzunden bircok kisinin maca gelmedigi.

:bjk

MeLo

Olan olmuş.
Yapılacak bir şey yok artık.
Sağlık olsun :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

çArþý_ulan

21.45 bi yana bide topoş papa gelmiş tam rezalet...z.burnu kabataş 2.5 saat...yolda ölcektik sandım...hayatımda gittiğim en rezil yoldu

The_Ghost

valla arkadaşlar çektiğiniz rezilliği biliyoruz ama bu uefa nı almış olduğu bi karar çünki bütün maçlar aynı saatte başlıyor. bu arada bu rezilliğini 2. faktörü papa denen o dallama
Selam Millet Ben geldi. Nam-Diğer BJKONYA

Ama forum çok şekil olmuş be

çArþý_ulan

dönüşte bile rezalet çekmedik...ama gidiş tam bi kabustu inşallah bi daha olmaz bu saatte

yuNuS1903

olsun beşiktaşım kazandı gerisi önemli deeel

IL Capitano

bazi söyledikleri seyler ne kadar yanlis olsada , CARSI vede BESIKTAS in din,dil,irk vede kulturler arasinda bir ayrim yapmiyan bir grup oldugunu dusunursek, Katoliklerin en buyuk dini adami hakkinda biraz daha saygili olmaliyiz..

Haksiz miyim??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

çArþý_ulan

maça gelsen anlardın..gittiğimize çektiğimize değdi ama gidenler sefil oldu

BJK_06

kardeş uefa belirliyor..yapacak bir şey..

çArþý_ulan

bişey demedik zaten olan oldu ama basit konusmus Beşiktaş yendi ya gerisi traş

IL Capitano

Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Kasım 30, 2006, 13:08:39

anliyorum arkadasim trafik konusunda hemfikirim, ama sen kendi din adamlarina, dini buyuklerine kimse tarafindan toz kondurmak istemezsin
baskalarininkinede saygili olman lazim.. unutma
biz hepimiz zenciyiz,kapiciyiz  alen abi papa olsana diyoruz sonra "topos papa" o laf bence yanlis oluyor

çArþý_ulan

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Kasım 30, 2006, 13:25:55
Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Kasım 30, 2006, 13:08:39

anliyorum arkadasim trafik konusunda hemfikirim, ama sen kendi din adamlarina, dini buyuklerine kimse tarafindan toz kondurmak istemezsin
baskalarininkinede saygili olman lazim.. unutma
biz hepimiz zenciyiz,kapiciyiz  alen abi papa olsana diyoruz sonra "topos papa" o laf bence yanlis oluyor

iyide ben papaya bişeymi dedim

IL Capitano

Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Kasım 30, 2006, 11:45:43
21.45 bi yana bide topoş papa gelmiş tam rezalet...z.burnu kabataş 2.5 saat...yolda ölcektik sandım...hayatımda gittiğim en rezil yoldu

benim demek istedigim bu "  topoş papa " lafi , yani Alen abiye papa ol diye bagralim ondan sonra papaya topoş diyelim hadi onu birak
danimarkalilar kalkip muslumanlara karsi en ufak bir laf söyliyince nerdeyse savas cikaracagiz , benim dusuncem Besiktas taraftari biraz daha ince dusunceli olmali, bu kadar

çArþý_ulan

valla ben bu kadar çile çektiysem o lafı demeye de hakkım var...adam istanbulu felç etti...ağır bi hakaret etmedim..haklısın sende ama sırf 3 saatimiz yolda geçti sende anlayışlı ol

Delirdik

iett nin üsküdardan geçen kadıköy ek seferi oLmasa üsküdarda kaLmıştık..
maç saati çok tersti gerçekten ama onada katLanıyoruz neLere katLanmıyoruz ki :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!