Ana Menü

Taraftarlar ve Kolot

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2007, 14:57:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Verimsiz toprakların en rezil hasatında Beşiktaşlı futbolcular nadasa yatmıştı. Tigana da bu yatanların üstünü sorumsuzluk örtüsüyle süslemişti adeta... Lakin geçmişe baktığımızda Toshack, Scala, Lucescu, Del Bosque hatta Gordon bile bu ülkeden tek bir neden için gönderildi: İhtiras, iltimas ve iç temas! 6-7 oyuncunun gazabına uğramaktansa, elin oğluna ihaleyi verip ülkesin paketlemek bu devranın en güçlü dişlisi olsa gerek... 5 futbolcunun yan yana gelip takımın içine çöreklenmesine göz yumanlar, o topçuların öğüttüğü teknik direktörlere de maalesef seyirci kalmaktalar. Ve an, ve zaman ve hesap geldiğinde fatura hep kendilerine çıkarılır. Böyle olduğunu bile bile tehlikenin önünü kesememek, neyle anlatılır a dostlar! Kuvvetle muhtemel "iç temas"la... O yüzden, sırf bu yüzden; Tigana diye değil, Beşiktaş Teknik Direktörü'dür diye sahip çıktık Maliliye... Nouma gibi, Ailton gibi, Carew ve Del Bosque gibi, sırf birileri istedi diye gönderilen sınıfında olmasın diye çırpındık. Maksadımız, futbolcunun dediği değil, yönetimlerin ve teknik heyetin dediği olacak mantığını empoze etmeye çalışmaktı camiamıza... Belki hâlâ anlatamadık... Belki duymazdan ve görmezden geliniyoruz... Fark etmez! Beşiktaş var olduğu sürece, savaşımız devam edecektir!

Alen Markaryan'ın yazısından.
Kapalı tribünün Tigana ile ilgili "duruşunu" anlatıyor...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

'Tigana diye değil, Beşiktaş Teknik Direktörü'dür diye sahip çıktık Maliliye... Nouma gibi, Ailton gibi, Carew ve Del Bosque gibi, sırf birileri istedi diye gönderilen sınıfında olmasın diye çırpındık. Maksadımız, futbolcunun dediği değil, yönetimlerin ve teknik heyetin dediği olacak mantığını empoze etmeye çalışmaktı camiamıza... Belki hâlâ anlatamadık... Belki duymazdan ve görmezden geliniyoruz... Fark etmez! Beşiktaş var olduğu sürece, savaşımız devam edecektir!'

Abi sende farkındaysan burda futbolcular ya da birileri istedi diye sahip çıktık diyor ki ben buna katılıyorum!
Ama arabayı tekmeyelenler futbolcu değil ki!

unicorn

Arabayı tekmeleyenler futbolcu demedim ki ben zaten :)
Ama tekmeleyenlerin kapalı tribünden oldugunu nerden biliyorsun, Beşikatşlı oldugunu nerden biliyorsun
Kapalıdan bile olsa herkes giriyo artık kapalıya uygun kombine fiyatlarıundan sonra kimin ne oldugu karıştı zaten
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 17, 2007, 12:53:29
Arabayı tekmeleyenler futbolcu demedim ki ben zaten :)
Ama tekmeleyenlerin kapalı tribünden oldugunu nerden biliyorsun, Beşikatşlı oldugunu nerden biliyorsun
Kapalıdan bile olsa herkes giriyo artık kapalıya uygun kombine fiyatlarıundan sonra kimin ne oldugu karıştı zaten
Arabayı tekmeleyenlerin Beşiktaşlı oldugunu nerden biliyorsun cümlesine katılmıyorum abi!
Sinirlerine hakim olamayan Beşiktaşlı taraftarlar böyle bir tepki vermiş olabilir elbetteki bende bu tutumu desteklemiyorum ama onları yaptıkları bu olaydan ötürü yargılayamam.
Ama kapalıya herkes giriyor lafına %100 katılıyorum.Artık eski ruh kaybolmaya başlıyor gibi.Bağırmayan gelmesin kardeşim kapalıya!
Bagırmak isteyipte gelemeyen o kadar cok yürekli kartal var ki!

mertcan

son cümlende beni anlatmışsın faruk
turnikeden geri dönünce ne kadar üzüldüğümü anlatamam :(