Ana Menü

Sizce Şampiyonluğu Kaybetmemizde En Büyük Pay Kimde ?

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2007, 14:03:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

nbacem

Alıntı yapılan: carabobo - Mayıs 14, 2007, 17:57:13
Bence kesinlikle yönetimde çünkü;

1) Tigana'yı başa getiren yönetim.
2) Futbolcuların paralarını zamanında ödeyemeyen yine yönetim.

Futbolcular özellikle yabancılar BEŞİKTAŞ aşkı için Türkiye'de değiller açık ve net para için burdalar ve paralarını alamayıncada oynamıyolar bukadar açık ve net. Artık BEŞİKTAŞ'ta kimsenin parası kalmadı laflarıyla bence yabancı futbolcuları oynatmanın oluru yok.

aynene hepsi bi yana  birde tigananın neler yaptığını görüp engellemeyen de yönetim..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

sezgin

:bjkkanımca enbüyük suçlu yönetim çok pasif kaldı teknik direktörüne bir türlü sahip olamadı adam en kritik zamanlarda hep gereksiz konuştu bu yönetimin eseridir. :bjk

ali bilgiç

yabancı futbolcularımızda  beşiktaşa ne verdilerki ben anlayamadım biraz bobo ricardinho e birazda runye ya diğerleri 5 milyon dolara aldığımız delga do ne yaptı  ben ce tiganaya haksızlık yapıyoruz biraz sahaya yanlış onbir sürebilir ama çıkan 11 futbolcuda hiçmi  beşiktaşlılık ruhu olmaz bunu anlamış değilim mesala fb maçı sözün bittiği an ruhlarıyla fb yi yenmelilerdi benim düşüncem bu katılırmısınız bilemem

naanreelburn

Tek suçlu teknik kadro olduğu kadar bizim aşırı demokrat(yalandan..) adı beşiktaşlı  ama ruhu beşiktaştan uzaklaşmış biri birbirini tutmayan suçlayan rakip takımın verilmeyen penaltılarına takmış takık ve sarkık bitmiş spor yazarlarıdır bunlar ekseriye bide özellikle gazte köşelerinde haftalık ıvır zıvır konularla ortalığıda meşgul eder laftada sölediklerim doğru demokratım doğrucuyum modundalar.Bunlar beşiktaşlıdır ama düşmandır bu sayede de çiftlikçi ali babaların karınlarını doyurduğu sağlıksız türlerdir.BUNLARDA SUÇLU UNUTMAYALIM

gokhanua

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 14, 2007, 14:40:31
istabul hatırası  hala sergende var forma için oynayacak  eklemeden geçmiyim dedim bende diyor zaten bana az para verin ben gene oynarım diyorum içinde kartal aşkı olan futbolcular bunlar

unutmusum...ronaldo var zago var...ölüsü bile yeter bu adamların samp. bide giunti...
YÖNETİM İSTİFA !!!

die-4-u

Gökhan kardeşim zaten 2 yıldan beri spekülasyonlar aldı başını gidiyor...
Bi de Gs'lı arkadaşların Beşiktaş forumunda yazmaları bazı kesimleri sevindirmekten başka bi işe yaramaz
Bence buraya ait değilsin

Rammos

BEN SÜLEYMAN SEBAYI SERDAR BİLGİLİYİ ÖZLEDİM ARKADAŞLAR BU YÖNETİM TARZI BİZE HİÇ YAKIŞMIYOR Bütün yöneticilerimizin Beşiktaşlılığından ve Beşiktaş sevgisinden şüphem yok ama bir klüp bu şekilde yönetilmez 6 7 yıl öncesinin Fenebahçesine benzemeye başladık her sene bi antrönör her sene yeni bir kadro kurarak istikar nasıl sağlanır kulbü bu borç batağına sürükleyen  futbolcusuna neden slm vermedin die tartışıp basısın önüne atan, soyunma odasına giren, Kupa töreninde En önde boy gösteren yönettim EN BÜYK SUÇLUDUR Artı tigana yı geçmemek lazım ama unutmayalımki Tiganayıda bu takımın başına getiren yönetimdir.  Futbolcular suçluysa bu oyuncuları Transfer edende yönetimdir Bu yönetim tarzı değişmeden kalıcı başarılar elde etmemiz çok zor gibi görünüyorr
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

csdenis

Fnenerbahçe maçı öncesi gereksiz açıklaama yapan şahıslarda..

Anti-Timsah

CARSI-38

Bencede tıgana yaff abı adam hıc saldırma ıstegı yoq anca savunma ben gol yemeyım belkı sanstan atarım hesabındaydı cogu zaman tuttu ama son haftalarda herkes gordu hem bjk taraftarına saldıran 1 takım lazım once takım cosacak sona taraftar ama bızde tam tersı once taraftar takımda cosmuyo bence lucescu harıka 1 adam o gelırse Sampıyonlar lıgıne gıdersek kesın en azından yarı fınal oynarız