Ana Menü

Kartal'ın yabancılarının para isyanı

Başlatan CHEm !, Mayıs 13, 2007, 09:47:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş'ın üç Brezilyalı futbolcusu Ricardinho, Bobo ve Nobre, paralarını alamadıkları gerekçesiyle Bursaspor deplasmanına gitmek istemedi. Üç futbolcu da zorlukla ikna edildi, kafileye dahil oldu.

SERDAR SARIDAĞ'ın haberi

Beşiktaş'ta yabancılar, paralarını alamadıkları gerekçesiyle kazan kaldırdı. Yaklaşık olarak 2 aydır paralarını alamayan yabancı futbolculardan Bobo, Nobre ve Ricardinho, bundan dolayı Bursa'ya gelmek istemedi. İki gündür bu nedenle idmanlara çıkmayan Brezilyalı futbolcuların, son anda zar zor ikna edildiği öğrenildi.
Türkiye Kupası'nın alınmasının ardından yönetimle bir kez daha görüşen ve alacaklarını isteyen Brezilyalılar, ödeme yapılmamasına tepki olarak ilk olarak antrenmanlara çıkmadı. Yönetimle bu konuyu sürekli görüşen üç futbolcu, koşulların yerine getirilmesini istedi. Bunun üzerine devreye giren Beşiktaşlı idareciler, Ricardinho, Bobo ve Nobre'yi ikna etmek için dil döktü.
Yurt dışında bulunan Başkan Yıldırım Demirören de yönetici arkadaşlarıyla sürekli telefon görüşmesi yaparak gelişmeleri yakından takip etmeye çalıştı. Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, futbolcularla aralarındaki görüşmeyi sürekli Demirören'e aktardı, onun sözlerini de futbolculara iletti. Sonunda ödeme garantisi alan üç Brezilyalı, Bursa'ya gitme kararı aldı.
Hatırlanacağı gibi Beşiktaş'ın yabancı futbolcuları, daha önce de paralarını alamadıkları gerekçesiyle Başkan Yıldırım Demirören'in verdiği bir yemeğe katılmak istememiş, ancak Demirören'in söz vermesi üzerine bu kararından vazgeçmişlerdi.
Devre arasında gitmek isteyen ancak bunu gerçekleştiremeyen Kleberson da, yasal sürenin sonunda kulübü terk etmiş, bedelsiz olarak takımdan ayrılmak için de FIFA'ya başvurmuştu. Yönetim, üç futbolcuyu da bedelsiz olarak elinden kaçırmamak için yasal süreyi zorluyor.

Milliyet
Allah kitap Beşiktaş

eRe

ya 2 gun once herkesın parasını aldıgı yazılıyor 2 gun sonra oyuncular parasızlıktan maca cıkmak ıstemıyor
bız hangısıne ınanacaz...
ben bu haberın balon oldugunu dusunuyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

bende balon olduğunu düşünüyorum sadece yorumlarınızı almak istedim

Bobo, Nobre ve Ricardinho, bundan dolayı Bursa'ya gelmek istemedi

bu ne demektir ya bukadar olmaz

anlayın ulan artık uğraşmayın bizle !
Allah kitap Beşiktaş

eRe

yarın bı haber daha cıkar
delgado para alamadıgından dolayı gıtmedı dıye...

butun basın tras....
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

ugur24

her ay mutlaka yabancılarımızın paralarını alamadığı konusuyla ilgili bir haber çıkıyo..alıştık artık takmıyoruz..

Çarþý Ulan !

carsi52

Balon haber kesin

bütün basın traş FORZABEŞİKTAŞ...
Bölünür senin için uykular!

cassa23

utanmadan nasıl yalan sölüyolar ya ayıptır

Delirdik

ya türkiye kupasını aLmışız ne para sıkıntımız oLacak ki, veriLmesin paraLarı..
hem sanmıyorum ki bir ay para aLmadık diye haydaa biz maça çıkmıyoz desinLer

geçiniz efendim bunLarı
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Brestgerfich

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=119554

bugünkü gazeteler Y.Demirören'in futbolcuların alacakları oldukları için ve onlarla karşılaşmamk için yurtdışına gttiği yazıyodu
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?