Ana Menü

Kasetler Luce De (Lucescu Tek Konu)

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 13, 2007, 02:17:00

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carabobo

LUCE ??? 11 puan önde olduğumuz geliyo aklıma yaw... Ama bide 1 sene öncesi vardı UEFA'da uçuyoduk... Valla arada kaldım :) Yönetim bilir artık nediyelim... Ama yabancılara para saçmayada son verilsin artık...
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

SeLcuK_BjK

hadi be başkan aL şu LUCEyi....bide dünya starı bi topcu Lazım tabiki.gs Juninhoyu aLırsa bizimde en azından onun kadr ii bi topcu aLmamız şart bana göre
çArşı uLAn

Kartalizmatik

juninho tipinde oyuncu var kanatlara adam lazım
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

candela14

LUCE  11 puan önde olduğumuz geliyo aklıma yaw... Ama bide 1 sene öncesi vardı UEFA'da uçuyoduk... Valla arada kaldım  Yönetim bilir artık nediyelim... Ama yabancılara para saçmayada son verilsin artık...

ama o sene ne dolaplar döndüğünü herkes biliyo
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

RCA

YA BENCE LUCE İYİ TEKNİK DİREKTÖR DE BIKTIM YABANCILARIN TD. OLMASINDAN MUSTAFA DENİZLİ OLSA BENCE DAHA GÜZEL OLUR NEBİLİM GEREK FUTBOLCULARLA İLETİŞİM GEREK YÖNETİMLE YANİ BENCE YERLİ HOCA DAHA GÜZEL OLUR EN AZINDAN TİGANA GİBİ BİZİ SATMAZ TAMÖAM LUCE DE İYİ Bİ HOCAM AMA BEN DENİZLİYİ TERCİH EDERİM..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

cassa23

lucescu gelmeyecekmiş arkadaşlar pancu telefonla konuşmuş gelmem çok zor demiş kontratım var demiş pancu ayrıca lucescuyu tanıyamadım kişiliğinden çok şey kaybetmiş dedi

kaynak fotomac

ne kadar doğruysa

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

unicorn

Şu anda çok ciddi iki aday var bunlardan biri Luce
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Brestgerfich

Alıntı yapılan: cassa23 - Mayıs 15, 2007, 19:42:41
lucescu gelmeyecekmiş arkadaşlar pancu telefonla konuşmuş gelmem çok zor demiş kontratım var demiş pancu ayrıca lucescuyu tanıyamadım kişiliğinden çok şey kaybetmiş dedi

kaynak fotomac

ne kadar doğruysa

pancu değil Beşiktaş Yönetiminden birisi görüşecek!!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

cemokay25

bu işe yaramaz hoca gitsinde gerisi önemli değil ..........yav tigana senin gururun yok mu? senin ALLAH belanı  versin bir takım bu kadar mı ? kötü oynatılır şampiyonluk tan ettin bizi ama bu takımın başına luce gelmeli

Onur1903

Luce gelirse seneye ligte ve avrupada bu seneki gibi değil 100.yılımızdaki gibi zevk veren futbolla başarı yakalıyacağımızdan hiç şüphem yok ancaaaaaakk... Geçen sene çok büyük paralar harcayan yönetim yeni sezon için lucenin isteklerine ne kadar cevap verebilir geçen seneki fedakarlık kadar bir maliyet çıkartırsa luce ki böle bişi kaçınılmaz yönetim bu kadroyla devam et dermi yoksa lucenin istediklerini yerine getirebilirmi bence buda çok önemli...

burak_bjk

luceden vazgeçilmiş arkadaşlar yıllık 5 milyon euro gibi uçuk bi rakam isteyince vazgeçmiş bizim yöneticiler...yani gelmesi bi noktada hayal gibi bişey oldu artık
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....