Ana Menü

Dikkatli olun !

Başlatan mdc, Mayıs 12, 2007, 23:15:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Son günlerdeki gerginlik yarın tavan yapıcak.
Herkez,herşeyin farkında ! Birileri istiyor diye,en tabi özgürlüğümüz engelleniyor.

Maçın sonucuna göre bursa SEYİRCİSİ eylem gerçekleştirecek.Bundan kimsenin şüphesi yok.
Herşeyi çok iyi bildikleri gibi bursa SEYİRCİSİ,bu maça her zamanki gibi gelmeyecektir.

Kümeslerine elbet bir şey sokacaklardır !
bursa'nın aleyhine biten bir maçta ki sinir katsayısı ne kadar fazla olacaktır,
tahmin edin.
Sahaya atlamalardan tutun,kesici aletler atılmasına kadar....
Bu kesici aletlerin bir tanesi futbolcumuza zarar verdiği zaman kime,nasıl hesap verecekler ?
Yarınki maçta olay çıkmaması için elinizden geleni yapın,
Aksi takdirde ;
Her iki taraftar içinde iyi şeyler olmayacaktır.

Şayet Beşiktaş'a zarar verici olaylar gerçekleşirse,federasyondan önce sizi Beşiktaş taraftarı yargılayacaktır.

Bilgilerinize
HAYATTA BEŞİKTAŞ

noumAyberk

Duru foruma bursalılar mı girio o yüzdenmi böle bi yazı yazdın?
Yoksa bildiğime göre Bizi oraya almıolar

mdc

Okuyan birileri vardır elbet.
3-4 senedir yayında olan bir siteyi yetkili makamlar ve diğer takım taraftarları  okur sanırım.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ugur24

stat çevresinde beşiktaş taraftarı olmaz umarım..4500 polisi boşuna atamadılar o maça heralde..olay çıkmaması için gereken tedbirleri mutlaka alacaklardır..oyuncularımızda maç esnasında tribünlerde olacak olanları görmezden gelmeli..lehimize alınacak bir skor onları küme düşürecek inşallah..kazasız belasız atlatırız bu maçı allah'ın izniyle..

noumAyberk

Anladım valla çok tehlikeli şeyler olabilir inş. kimsye zarar gelmeden(bursalılar hariç) maçı kazanıp döneriz

noumAyberk

İnşallah uğru abi inşallah
BURSA KÜMEYE BURSA KÜMEYE

1903bjk

ben bunların anasını bacısını yedi ceddini ulan sinirden duvarları yumrukluyorum nasıl gitmeyiz oraya ya bu oglanlar bişey yapamaz gitmeliydik ah hulan ahh
FORZA BEŞİKTAŞ

yuNuS1903

anasının bacısının ne gunahı var leyn :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava

2 dia 2 muerto

Bakın ben Perşembe günü yayınlanan Karakartal Forumu izledim ve Alen Abi olayı büyütenin basın oldugunu söyledi
Bizim bursayla bir sorunumuz yok ama basın kendine yeni bir malzeme bulmus ve bunu değerlendiriyorlar dedi.Ayrıca kupa macı donusunde bursadan gecildi.
Eger bursa bu macta bir olay cıkarırsa bu biz gol attıktan sonra olur ki bu da macı kazanma ihtimalimizin yuksek oldugunu gösterir.Olay cıkarsa son macı seyircisiz oynama ihtimali var bursanın ve biraz sıkma olur.
Bu yüzden bir olay cıkacagını zannetmiyorum cıkarsa sonucuna katlanırlar.

CHEm !

deplasman tribününde de bişeyler yapcaklarmış
oyunumuza bakarız gerisi hikaye
onları kaale alan yok
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ya en fazla pankart asarlar oraya.
Senin de dediğin gibi biz işimize bakalım
Daha şampiyonluk gitmemişken tamam şampiyonluk gitti havasına kapılıp yarın ki macı kaybedersek o zaman kızarım işte.

candela14

eğer istanbuldan kimse gelmezse bursadan ztn kimse gelmez o yüzden taraftar kavgası ztn olmaz ama bu bursalılar inş. oyunculara fln saldırmaz ama onlarda da küme düşme tehlikesi  var onlarında korktukları saha kapatma deil ztn puan silme
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

mertcan

yenildik artık sevinçleri 1000000038362187619 yıl sürer !!!

Anarchy*

ya bırak mertcan takma değmez bile o kolpalara

bursAnkara her takıma yalaka!

nbacem

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 12, 2007, 23:58:07
Bakın ben Perşembe günü yayınlanan Karakartal Forumu izledim ve Alen Abi olayı büyütenin basın oldugunu söyledi
Bizim bursayla bir sorunumuz yok ama basın kendine yeni bir malzeme bulmus ve bunu değerlendiriyorlar dedi.Ayrıca kupa macı donusunde bursadan gecildi.
Eger bursa bu macta bir olay cıkarırsa bu biz gol attıktan sonra olur ki bu da macı kazanma ihtimalimizin yuksek oldugunu gösterir.Olay cıkarsa son macı seyircisiz oynama ihtimali var bursanın ve biraz sıkma olur.
Bu yüzden bir olay cıkacagını zannetmiyorum cıkarsa sonucuna katlanırlar.

doğru bizim bursayla bi sonumuz yok ayriyetten umrumdada değil ,sterlerse eşek cennetine... ama onların bizle sorunu var biz beşiktaşlıyız.. sorunu ortadan kaldırırız...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com