Ana Menü

Toraman tepkili!..

Başlatan eRe, Mayıs 12, 2007, 15:17:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kart sonrası iki maç ceza alan İbrahim Toraman, bu karara sert tepki verdi. Milli oyuncu, "İki maç cezayı duyunca şoka girdim. Hâlâ inanamıyorum. Tahkim Kurulu'nun bu hatayı düzeltmesini umdum ancak onlar da onayladılar. Bana büyük bir haksızlık yapıldı. Vicadını olan herkes bu haksızlığın farkındadır" diye konuştu.

Lugano'nun kırmızı kart gördükten sonra Selçuk Dereli'nin üzerine saldırıp eliyle para işareti yaptığını ve tüm bunlardan sonra sadece 1 maç ceza aldığını ifade eden Toraman, "Otoparkta adam dövmedim, hakeme saldırmadım, tek kelime kötü söz söylemedim. Beni Aurelio ve Lugano ile aynı kefeye koydular. İsyan ediyorum, hakkımı helal etmiyorum. Ben alın teriyle ekmeğini kazanan bir futbolcuyum, bu haksızlığı yapanları Allah'a havale ediyorum" dedi.

Kaynak: Milliyet

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

haklı para olmadığı için toraman ceza aldı yazık yaa

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

ben aslı da cezayı adıl buluyorum ama adıl kararlar verıldıgı surece
lugano aurelıo ve daha bır cok kısı ceza almassa ıbrahım toramana verılen haklı cezada bole komık ve haksız gozukur
www.erdemeksi.com

Simurg

o maçta kırmızı kart sadece ibrahim toramana değil kejman mıdır nedir onada çıkmalıydı
pirimi gören hakemlerin şaşmaması gerekiyordu
ibrahim toramana verilen ceza bu durumda haklı olsa bile haksız durumuna düşüyor ve düşmektete haklı tek kişiye uygulanıcaksa ceza hiç uygulanmasın o kartı ibrahim toramana gösterince hakem ağladım bu kadar haksızlık olamaz

BEŞİKTAŞK

eRe

tamamen katılıyorum busra
dedıgım gıbı normalde haklı gozuken ceza sadece bıze uygulanınca ıste sınır olmamak ısyan etmemek ımkansız
aurelıo ıle aynı cezayı alıyor ıste:@
www.erdemeksi.com

unicorn

Tecavüz edip bi de üstüne cinayet işleyenle
Sadece cinayet işleyenin aynı cezayı aldığı bir ülkede;
bu tür cezalar normaldir
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

Tahkim kuruluna pinhaniden ben nasıl büyük adam olucam gelsin

BEŞİKTAŞK