Ana Menü

:::Gerçek Bir İntihar Mektubu:::

Başlatan unicorn, Mayıs 12, 2007, 13:55:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

SON MEKTUP

Askim, bir tanem, sevgilim, her seyim,*****...Bu hayatta basima gelen en güzel, en eglenceli,en tatli,en mükemmel seydin sen. Sen benim yasam destek ünitemdin, beni hayata, Allah a baglayan seydin.Öyle zor animda geldin ki yanima,bana her seyi unutturdun..ama simdi beni tekrar o hale sokuyorsun.keske açik açik her seyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin,seviyorsan bile sevdigini tam anlamiyla gösterseydin..Son konusmamizda sana hala askim diyordum,bana askim deme diye msj attin bana.Olsun sen benim askimsin..Sakin arkamdan üzülme,en azindan üzülmemeye çalis.Bu hayattayken degerimi bilmedin belki de. Belki de beni,benim seni aldigim kadar ciddiye almadin.Neden Biraktin beni Be askim?O kadar hayalimiz varken,ben seni o kadar çok severken,senin için her seyi göze alirken..Hiç mi deger vermedin bana?NEDEN NEDEN NEDEN...?

Annem,babam..sizlere diyecek lafim yok,ben hiçbir zaman size layik elvlat olamadim.Sizi bu hayatta hep üzüldüm..Ama beni kimsenin anlamadigi gibi sizde anlamadiniz hiçbir zaman..Anacim sakin üzülme arkamdan,unutun beni.Baba senden bir tek istegim var.Annemi sakin üzme..

Dostlarim,hiçbir zaman benim yanimda olmasaniz da,varliginizi biliyorum ben.******,****,*****,******,****..sizler çok iyi adamlarsiniz.sizin gibi arkadas bu hayatta bir insanin basina kolay kolay gelmez.Eminim bundan, ben sizlerin arkadasligina o kahpeye kanarak ihanet ettim.Su son 1 yildir hayatim o kadar acimasiz,o kadar igrenç,o kadar sikici,o kadar bogucu geçti ki aklima her turlu sey geldi.Ben hayatim boyunca hiç bu yilki kadar aglamamis, bu kadar yalniz kalmamistim.Hayatimda hiç yalniz basima içki içmemisken,bu yil birileriyle içmeyi özledim..

*****... sen bir baksa adamsin,benim için her zaman tepede yerin vardi.az önce seninle msn de konustuk,bu yük bana çok agir geliyor,tek ihtiyacim olan sey "dost" dedim,tek basima kalkamiyorum bu ayriligin altindan dedim..senin lafin yine su oldu "dostluklar tek basina kazaniliyor" ben sana karsi bir hata isledim,bu isledigim hata benim sonumu getirdi.etrafim o kadar çok kalabalikti ki zamanind[kufur otomatik degistirilmistir]imle konusacagimi,kimle takilacagimi bilmezdim.ama simdi..derdimi anlatacak, aglayacak,gülecek,sigara isteyecek bir dostum bile kalmadi.bunun suçlusu tamamen benim...

Soruyorum Simdi Size; Sizin Bu kadar Berbat Bir Haliniz Olsaydi, Ne Yapardiniz??

Bu Dünyada Rahat Yok,Ölüm Belki Kurtulus

HERKESE ELVEDA....

...ALINTIDIR...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

@LAYINA GİDER

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Anarchy*

keskinli

nasil en iyisini yapmis ya anlamadim
intihar cözümmü?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

olum hıc bır zaman cozum olmuyor.arkanda daha da cok sorun bırakarak olmek.bu mu cozum.
sorunlar yasayarak cozulur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gözzde_bjk

1ay once cok yakın bı arkadasımı kaybettım ıntıhar ettı son dakıka benımle konustu ve asla soylememıstı boyle bısey yapıcagını ama 10dakıka sonra gene neyı soylemeyı unuttun dıe telefonu actıgımda annesı bana oldugunu soyledı bu cok buyuk bı suc tasıması cok agır bı hata hıcbırseyın cezası HAYAT olamaz yokmuydu baska kız bulamazmıydı bıraz unutmaya calışsa gene hayatı onu beklıyo olucaktı bıraz aılesının soyledıklerını kafasına takmasa sımdı yanımda olucaktı ama bı anlık hatayla hayatını kaybettı yapmayın hıcbırımız bunu yapmamalıyız gerıde bıraktıklarınıza cok buyuk bı ayrılık bırakıyosunuz kımsenın kendıne bunu yapmaya hakkı yok!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

unicorn

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gözzde_bjk

cok saolun işte ıntıhar okadar kotu bıseykı ecel değıl bukadarmıs omru dıyemıyosun kendı ellerıyle aldı canını ınanın hayata gercekten nefes almak yasamak cok guzel.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Dem@

başın sağolsun ben intahar etmedim ama ölümle burun buruna geldim ki yaşamın ne kadar güzel olduğunu ben ölsem geride kalanların ne kadar ağlayacağını benim için yapılan fedakarlıklar film şeridi gibi geçti ama hiç bir cana kıymak bu kıadar kolay olamaz yaşamak güzel hayat güzel

Brestgerfich

Alıntı yapılan: BeŞiKtAşIM_OLeY - Mayıs 14, 2007, 13:53:06
kımsenın kendıne bunu yapmaya hakkı yok!

kimse intihar edenin ne durumda olduğunu bilemez... insan bazen o kadar kötü bi durumda oluyr ki çözüm yok,çare yok.. kalbinde hissedersin çaresizliği...

unicorn

İntihar etmek çok büyük bir günah
Allah'ın verdiği canı Allah alır.
Ancak;
Bazen o kadar çaresiz kalırsın ki tek çözüm intiharmış gibi gelir...

Brestgerfich

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 14, 2007, 14:22:36
İntihar etmek çok büyük bir günah
Bazen o kadar çaresiz kalırsın ki tek çözüm intiharmış gibi gelir...

çok büyük günah ama çıkış olmaz bazen!

unicorn