Ana Menü

Denizli yalanladı

Başlatan CHEm !, Mayıs 11, 2007, 17:02:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Denizli yalanladı
Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü ve İran'ın Persopolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli, Beşiktaş'tan teklif aldığı yönünde İran'da çıkan haberin doğru olmadığını ve Beşiktaş'tan teklif almadığı açıkladı.

Konu hakkında Ulusal Kanal Spor Servisi Editörü Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtlayan Denizli, tercümanın yanlış tercümesi sonucunda ortalığın toz duman olduğunu söyledi. İşte Denizli'nin ağzından olayın perde arkası:

"İran'ın Pars haber ajansı ile yaptığım bir görüşmede yabancı dili bilmeyen tercümandan kaynaklanan bir hata oldu. Onlara ne dersen tersini anlıyorlar herhalde ki ortalığı da bulandırdılar. "Beşiktaş'tan teklif aldım" şeklinde bir açıklama yapmadım. Beşiktaş ile görüşsem dahi bunu açıklamam. Kaldı ki görüşmedim. Görüşmediğimi Pars haber ajansına da söyledim. Zaman zaman burada başım bu tercüman yüzünden derde giriyor. Onun için onlarla ilişkimi de kestim."
Allah kitap Beşiktaş

IL Capitano

bu adam  Besiktasa gelmek icin herseyi yapiyor..
bence "teklif aldim" haberini arkasinda da kendisi var gibi..
3 yildir ben Besiktasliyim diye tutturdu gidiyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

besiktaslilig dogru,tecrübeside var
bi tek konusmasini pek beceremiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Besiktasli olmasi tabiki bir arti ama

manisa , iran filan derken sanki vizyonu biraz kuculttu gibi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

2 dia 2 muerto

Denizliyle yapamayız bence yabancı bir hoca gelmeli.

yuNuS1903

denizli gelmesin teklifte yollamayın
:kart :kartdenizli!

Delirdik

Bu basın oLdukça geLeni göndermeye çaLışacakLarından; artık tecrübe değiLde baskıya dayanabiLen biri geLsin en güzeLi oLucak ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

bilen19

mustafa denizli besiktasa gelmemelidir gelemez!!!!