Ana Menü

tıgana:gideceğime sevınenler olmuştur

Başlatan yuNuS1903, Mayıs 10, 2007, 22:09:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Beşiktaş'ta beklenen oldu ve Jean Tigana sezon sonu ayrılacağını basına açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş yönetimine "Sezon sonunda ayrılacağım" diyen Tigana, Kayseri Erciyesspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında kararını kamuoyuna açıkladı.

Sözlerine oyuncularına teşekkür ederek başlayan ve hep arkasında durduklarını ifade eden Jean Tigana, takım içinden gelen bazı sorunlar yaşadıklarına da değindi. Ocak ayında yaşanan değişikliklerde fikrinin alınmadığını söyleyerek mesajlar veren Fransız hoca, sezonun son maçı olan Kayserispor karşılaşmasıyla Siyah - beyazlılara veda edeceğini söyledi. "Son senemi hediye edeceğim." diyerek tazminat almayacağını belirten Tigana, "Bazıları memnun olacaktır belki. Kulübe bir maliyetim olmayacak. Tüm kalbimle ümit ederim ki doğru hoca bulunur." diyerek sözlerini tamamladı.

mertcan

ben sevinenler grubundan olmayacağım !!!

melankolizm

sabredilmeliydi. ama gittiğinede sevindim .  İnşallah hayırlı biri gelir .

giitmesine sevinsemde ilk gidenin Tigana değil , Demirören olasını isterdim.

Çarþý Ulan !

iyi bilmiş

süper bi hoca olmadıgı için sevindim

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

cassa23

taktiksel olarak iyi bi hoca değil ama disiplini mükemmel takım çok az gol yemeye başladı + genç oyuncular çıkardı süper beşiktaşımıza çok faydası olmuştur

burak_bjk

valla ben çok sevindim gitmesine geldiğinden bu yana karşıydım zaten kendisine kürdanını ağzına alsın gitsin evinde şarap yapsın
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Dem@

ne yalan söyleyim ben geldiği günder beri beğenmiyorum ama oda beşiktaşımız için bişey yapamasa da çabaladı emeğine saygımız var yolu açık olsun demekden başka bir söz söylemek yakışmaz bize

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

gittiğine seviniyorum ama herşeye rağmen bazı ii işlerde yaptı hakkını verelim(genç oyuncu yetiştirme,türkiye kupası..)bye bye tigana

keskinli

dünyanin en iyi teknik adamida olsa(kim aceba?)ufak bi basarisizlikta hemen suclanir maalesef
yillar önce taraftarimiz,daha dogrusu onursal baskanimiz sayin seba milne hocaya sabretmeseydi,3 kez üst üste sampiyon olabilirmiydik?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cassa23

evet ama tigana çok hata yapıyor be abi

@LAYINA GİDER

bencede olmuştur ben üzüldüm şahsen

Anarchy*

ya vallahı bı yandan cok sevindim bı yandan uzuldum besıktasa cok genc oyuncu kazandırdı turkıye kupasını aldı

Dem@