Ana Menü

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı

Başlatan mdc, Mayıs 10, 2007, 00:18:01

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:58:44
Alıntı yapılan: psionic - Mayıs 10, 2007, 22:55:18
Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:51:39
12 sene de 1 şampiyonluk mu var?
Hangi sezon?
2002/2003
O sezon kaybettiğimiz puanları hatırlıyor musun?
Kupada neler yaptık?
Kimlere yenildik vs vs?
amacın ne arkadaşım?konuyu nereye getiriyorsun ben dıyorum ankara sen diyosun kahire.

ligde 7 beraberlik 1 yenilgi almıştık.diyarbakıra maglup olmuştuk.derbilerde maglubiyetimiz yoktu.trabzon derbisi dışında beraberlıgımızde yoktu.
kupayı hatırlamıyorum.genclerbirligine mi elenmiştik tam hatırlayamıyorum.
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 23:02:54
Cımbızla laf çekme istersen alıntılardan
Ligde yenemediğimiz takımları kupada yeniyoruz diyorsun.
O zaman aynı takımları yenip farklı takımlara puan kaybetseydik başarılı mı olacaktık.
Bir takımla 10 kere oynarsın 4ünü kazanırsın 3ünü kaybedersin 3ü berabere biter. Furbol bu yapacak bişi yok
Senin mantığınla bakarsak olaya 102 puanla şampiyon olmamız gerekiyor kayıpsız
Komple oku ;)
abicim komple okudum ve anladım zaten ne demek istediğini.benim anlatmak istediğim o değil ki.
farklı takımlara karşı oynayıp kaybetsek de değişen birşey olmazdı benim için.ben ligdeki başarısızlıktan bahsediyorum sadece;)
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

psionic

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 10, 2007, 23:07:28
evet g.birliğine elendik ;D
komik olan nedir.hatırlamıyorum dedim doğrusunu söyle de hatırlayalım o zaman

Çarþý Ulan !

psionic

unicorn

Bu yılki performansla o yılki performansı karşılaştımak amacım ;) konuşma üslubuna da dikkat et ayrıca kahire ankara fln ben senin mahalleden arkadaşın değilim

Ligde hemde deplasmanda yendiğimiz Gençlerbirliği'ni kupada niye yenemedik sence?
Futbolda böyle şeyler var her maçı kazanacaksın diye bir kural yok.
Kupada yendik feneri ligde kaybettik. Futbol bu.

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Çarþý Ulan !

Çarþý Ulan !

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 23:12:48
Bu yılki performansla o yılki performansı karşılaştımak amacım ;) konuşma üslubuna da dikkat et ayrıca kahire ankara fln ben senin mahalleden arkadaşın değilim

Ligde hemde deplasmanda yendiğimiz Gençlerbirliği'ni kupada niye yenemedik sence?
Futbolda böyle şeyler var her maçı kazanacaksın diye bir kural yok.
Kupada yendik feneri ligde kaybettik. Futbol bu.

saygıda kusur işlediysem affola.özür dilerim.
Futbol bu ama kazanmamız gereken yerlerde kazanamıyoruz.böyle futbolun adaletine ben ne diyim..

die-4-u

Çarşı Ulan ! & unicorn  sizden cevap yazmamanızı rica ediyorum...Lütfen..

psionic

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 10, 2007, 23:13:34
ya sen burayı karıştırmaya mı geldin
evet komiğime gitti
ne alakası var arkadaşım ben kendi fikrimi yazdım siz kendiniz benim yoruma cevap yazdınız.
sen tüm beşiktaş tarihini mi biliyorsun.ya da geçmiş yıllarda elendiğimiz takımları aklımızda tutmamız mı gerekiyor ?

psionic

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 10, 2007, 23:14:14
kupa da da eleselerdi ne olacaktı
iyimser ol biraz
şükret
futbolda işi ihtimallere bırakırsak işimiz var şöyle olsaydı son dakikada gol atsaydık top taca çıkmasaydı vs. bunlar boş elenmedik sonuçta ve kupayı aldık ama ligde şampiyonlugu zora soktuk..iyimser olarak bir yere varaamayız kaç senedir iyimseriz de ne oluyor =?

psionic

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 10, 2007, 23:13:34
ya sen burayı karıştırmaya mı geldin
evet komiğime gitti
ayrıca o sezon kupada kime elendik söyler misin merak ettim gerçekten ?

Jackass

ben tiganayı sevemedim aslında yaptıklarındada sadece böyle bir kadro kurması dışında faydalı deildi bence biz tiganaya rağmen bu kadar iş yaptık bu takımın başarasıydı bence tigananın deil hangi çağın futbolunu bBEŞİKTAŞ'ımıza entegre etmeye çalışıor ofsayt taktiği vs vs bunlar malesef bu ligde BEŞİKTAŞ gibi bir takımın yapacağı şeyler deil sen eğer BEŞİKTAŞ'san şanına yakışır şekilde yırtıcı oynamalısın kuyruğunu sıkıştırmış aslan yavrusu gibi çekilirsen işte şampiyonluğu böyle bir çıkmaza sokarsın. . .

nese sonuç itibariyle gideceğini açıkladı ve inş lucescu gelir lucescu olmazsa fazla uzağa gitmeye gerek yok bence samet aybaba KARTALLAR gibi bu işi yapar yeterki ona bu kadar şans verilsin ;)