Ana Menü

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı

Başlatan mdc, Mayıs 10, 2007, 00:18:01

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

1.5 sene içinde sayın Tigana'ya söylenmedik söz,yazılmadık yazı kalmadı.
İnatçılığı ile bir yerlere gelmek istedi.İYi de yaptı.Bazı hataları oldu.
Eyvallah,geleceğe yatırım yapıyor,bu kadar genç kadroyla bunlar olur dedik.
Biz bunları derken pek sevgili basınımız da boş durmadı elbet.

Karalamak için her türlü oyunu oynadılar.BEŞİKTAŞLI (!)(?) YAZARLARDA DAHİL ...Rakip takım yöneticileri her maç sonrasında birilerini baskı altına almak için ellerinden geleni yaparken,Beşiktaş'tan ekmek yiyenler yönetim,teknik heyet ve futbolcularla, çamur at izi kalsın metodu ile karalamak isteyenler,(sevgili E.Toroğlu hala açıklamadı elindeki pek değerli belgeleri) sağolsunlar baya bi uğraştılar,yıkmak istediler.
Beşiktaş'ı !
Tigana'yı.

Son senelerde  kabuk değiştiren bir Beşiktaş taraftarı olduğunu görmediler...
Herzamanki gibi Beşiktaş tribünlerinin çabuk gaza geleceğini sanıyorlardı(ZAVALLISINIZ).Bununla ümitlendiler.Boşa ümitlendiklerinin farkında değillerdi.

Tigana başarısız dediler,onu dediler bunu dediler ...
Bizde i.basına inat "İnadına Tigana" dedik...

Sorarım !
1.5 senede 3 tane önemli kupa kazanan (gençlerle) teknik adamın nesi başarısız ?
Size göre başarı her sene şampiyon olmakmıdır?
Yoksa başarı dediğiniz şey temelinde geleceğe ışık saçan yatırım yapmakmıdır ?

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı

HAYATTA BEŞİKTAŞ

cassa23

tiganayı  yine beğenmiyorum ama geleceğin beşiktaşını kurdu ona teşekkür ediyoruz disiplini ve çalışması çok güzel bi antrenör

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onur_28

soylediklerinde tek bir yannıs nokta bile yok ama bu adam kadro seciminde yannıs yapıyor kimse bakinin sol bek oynayamayacagını inkar edemez....güzel bi iskelet olusturdu sadece ii bir golcu ve iki tane saglam kanat oyuncusu lazm defans kale ve ön libero en az 5 yıl milli takıma hizmet eder...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

die-4-u

Duru döktürmüşsün..Ellerine sağlık ;)
Tigana kulübümüze 3 tane kupa kazandırdı...Bu dönemde ezeli rakiplerimizden Gs'nin tek kupası var,Fb'nin ise hiç yok..
Yazı için yorum yapamıyorum çünkü herşeyi en ince ayrıntısına kadar belirtmişsin..Teşekkürler

MeLo

Bu sene harika işler yaptı.
En azından şampiyonluğa oynuyoruz.
Kupayı da aldık.
Helal olsun.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ugur24

bu şekilde düşünülürse başarılı denilebilir..ama ben özellikle bu sene elde edilen ikincilikte ve kupa şampiyonluğunda tigana'nın ikinci planda olduğunu düşünüyorum..futbolcular kendi yetenekleriyle elde ettiler bu başarıları..geleceğe yönelik yatırımlarına diyecek sözüm yok..ama oynattığı futbol ve kadro seçimi sene boyunca hepimizi çileden çıkarttı..bu düşüncesi sayesinde beşiktaş'a değil üç kupa otuz üç kupada kazandırsa bir yere varamayacak..

alper_1903

öyle olabilir de
bu kadroyla bu yönetimle, ki transferleri hep tigana yaptirdi
3 kupa degil 5 kupa alinabilirdi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

@LAYINA GİDER

nbacem

süper yazı .oık doğru  ama tigana takıı genç.leştirmek yerine çocuklarla donattı nerdeyse..sandıki genç. olsun ben ne dersem o olsun ama olmadı ,şite..şampiyonluken kritik haftada kaçtı..olsun türkiye kupasını 2 kere üst üte sper kpayıda türkiye kupasınıda 2 sene bopyunca ezeli rakiplerimizden almayı başardı..gidiyor şimdi..yolu açık olsun inşallah başırı bir hayatı olur...

şimdi bu takımda bir Pascal veya sergen olsaydı oynamasalart bile onuun görüntüleri hem bizleri hem onları örnek alan gençlerimizi dahada cesaretlendşrirdi..

bakın fener maçından sonra BOBO ve Rico paşanın gözlerine suratına bakın...Oynadığı oyuna bakın Riconun başna gelen olaydan sonraki halina bakın..İnsanı hayattan bezdirdi yam yam aurellio..nerde o eski golden sonra çılgınca sevinene rco paşamız..nerde golden sonra kanatlanıp adeta uçacak olan beşiktaşımız....Hepsi bu i.Fener yünüden oldu her şey onun başının altından ama şunu unuttular..

Ellerimiz Ayaklarımızı Koparsalar , Dİlimizi Kesseler İşkence Yapsalar da BU sEVDA BİTMEZ.!!!
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

mertcan

bu tiganayı ben sevmiştim geldiğinden beri

hep destek olmuştum
hala da öyle

genç oyuncularla takviye edilen kadromuzu şampiyonluk yarışına soktu

2 yıl üs üste fortis kupası aldık

TEŞEKKÜRLER JEAN TİGANA

CHEm !

ben de beğeniyorum ama o kadro kurması yokmu adamı deli ediyor
baki göbek adamı bekte oynatıyor
burakın yeri orası değil ama hala oynatmakta ısrarcı
dün erciyes maçında gördük bobo sol kanatta
nobre kanatlardan gelcek ortalara kafa vurucak ve karambolde gol atıcak bi adam ama senin kanatların orta yapmayı bilmiyor sen hala nobreyi oynatıyosun

kadro kurmada tek artı yönü sağ bek olan serdarı ön libero yaptı çok da güzel oldu

sen şampiyonluğa oynuyosun kendi evinde şampiyonluk maçına tek forvet çıkıyosun
korkak oynatmasa bu sene süper işlere imza atabilirdi
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Uğur ;

Oyuncuya göre,taraftara göre sistem kurulmaz.Sistem hocaya göre kurulur.Buna başkan dahil hiç kimse karışamaz.
Beşiktaş takımı iyi oynadığı zaman oyuncunun kendi başarısı ise, neden yenildiğinde tek suç Tigana ve onun futbol anlayışının oluyor ?
Tigana maçtan önce ve antrenmanlarda yeterli bilgileri verdiğine inanıyorum.
Bunları uygulamayı becerende,beceremeyende oyunculardır.
Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bu herkese mâl olmalıdır.

Cem ;

Kadroyu teknik direktör belirler,ne taraftar, ne de oyuncu.
Günümüz futbolu "benim yerim burası ben burda oynarım,başka yerde oynamam" şeklinde değil, teknik adam kimden nerede verim alıyorsa orada oynatır ...
Biz bu oyuncuları haftada bir kez izleme şansı bulabiliyoruz ve buna göre yorum yapıyoruz.
Tigana ise bunlarla hergün beraber,kimin nerde, ne şekilde oynayabileceğini bizden çok daha iyi biliyor.(antremanlardan dolayı )
Dolayısıyla Burak'ın sağda veya ortada oynaması ,Bobo'nun sol kanatta oynaması,Baki'nin sol bek te oynaması ,
Tigana'nın bu oyuncularda orada verim aldığını göstermektedir....
HAYATTA BEŞİKTAŞ

allen ıverson

Tiganayı Başarlı buldugunuzu söylüyosunuz arkadaşlar...Bu na inanamıyorum,beşiktaş teknik direktörsüz çıksa  ya 2,3,4 bunlardan biri olur.kapanalım arada bi gol atarız sonra üstüne yatarız sezon başından beri aynı felsefe  fenerbahçe maçında gördük sen boş silahla adamın karşısına çıkıyosun tek forvet,adam çekip vuruyo seni.ibrahim akın gibi adam var oynatmıyosun fenerbahçe maçına çıkmadan bırakıcam diyosun,SERGEN YALÇIN gibi bi adamı bırakıyosun  RİCO PAŞA çok seviyorum ama sergeden fazlamı koşuyo arkadaşlar LÜTFENNNNNN

allen ıverson

Takım dün erciyesle oynuyo ligten düştü düşecek pozisyon yok maçta yakışıyomu bu bize,antalya maçı 85 dk tek kale oynadılar,rize spor maçı 85 dk tek kale oynadılar,sivas maçı begenmedigi adam ibrahim  akın kazandırdı.Ben beşiktaş taraftarının daha iyi bi takım izlemesini istiyorum.bizi 2 likler başarıdı ne olucak bu senede türkiye kupasını aldık,10 yıl alsan ne olacak.Beşiktaşta 2 başarısızlıktır..BEŞİKTAŞ BÜYÜK TAKIMDIR