Ana Menü

Derbinin tekrari isteniyor..

Başlatan kralcarsi, Mayıs 08, 2007, 11:21:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

hakemin yaptığı hata hakem hatası,kuralların dışına çıkması kural hatası diye biliyorum
gerçi ikisinide hakem yapıyo ama :)
bilgisi olan varsa aydınlatsın bi zahmet
Allah kitap Beşiktaş

eRe

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 09, 2007, 12:23:11
Fenerbahçe derbisinde kural hatası yapıldığı iddiası ile itirazda bulunan Beşiktaş'ın adresi şaşırdığı, Merkez Hakem Kurulu yerine Gözlemci ve Temsilciler Kurulu'nun kapısını çaldığı ortaya çıktı.

GTK yetkilileri itiraza şaşırırken siyah-beyazlılara adresin kendileri değil MHK olduğunu ve bu nedenle herhangi bir işlem yapamayacaklarını bildirdi.

Süreyi de geçirdiler
Beşiktaş derbi maçında kural hatası yapıldığı yolundaki itirazında ikinci skandala başvuru süresini geçirerek imza attı.

FMT'nın 34. maddesine göre itirazını maçın yapıldığı günün ertesinden başlayarak üçüncü gün saat 12.00'a kadar yapmak zorunda olan siyah-beyazlıların dün (Salı günü) belirtilen saate dek Merkez Hakem Kurulu'na resmi olarak başvurmadığı saptandı. Cumartesi akşamı oynanan maçtan sonra başvuru süresi dün doldu. Talimata göre itirazını zamanında yapmayan Beşiktaş'ın haklı olup olmadığı konusunda inceleme yapılamayacağı vurgulandı.

Not:Alıntıdır

Iste bızım yonetım

ben zaten ıtıraz edılmesını ıstemıyordum cunku yenıldık sonuc olarak hakem gol attıkta vermedı mı hayır
ama suna bakın ya DAHA ITIRAZ ETMEYI BILE BASARAMIYORUZ.YAZIK!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

akbaba71

Beşiktaş'tan itiraz açıklaması!
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Beşiktaş'ın, Fenerbahçe maçında kural hatası yapıldığıyla ilgili itirazın, doğru zamanda ve doğru makamlara yapıldığı belirtilerek, konu hakkında Merkez Hakem Kurulu'nun değerlendirmeleri devam etmektedir'' denildi.
Açıklamada, Beşiktaş'ın yanlış başvuru yapmadığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

''Gözlemciler Kurulu'na 07.05.2007 tarihinde bir yazı yazılarak müsabaka gözlemci raporu talep edilmiştir. Bu talep, başvurunun 1. aşamasıdır ve talebimiz üzerine, bu raporların Merkez Hakem Kurulu'na başvuru yapılarak oradan talep edilmesi gerektiği ifade edilmiştir.

Bu hususun, hakem hatası nedeniyle Merkez Hakem Kurulu'na yapılması gereken itiraz prosedürü ile herhangi bir ilgisi yoktur.''

-''ESAME LİSTELERİNE YAPILAN İTİRAZDAN DAHA HUKUKİ''-

Uluslararası futbol oyun kurallarının çok açık olduğu ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:

''Oyun hangi sebeple durmuş ise, oyunun tekrar başlaması, durma sebebine uygun bir şekilde gerçekleşmek zorundadır. Benzer konularda Merkez Hakem Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu ve Tahkim Kurulu tarafından verilen kararlar, konunun oyun kuralı ihlali olduğu ve kural ihlalinin, zaman, derece ve etkisine bakılmaksızın, müsabakanın tekrarını zorunlu kıldığı yönündedir. Yapılan işlem, esame listelerine yapılan itirazlardan daha hukuki ve haklı bir işlemdir.''

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

yalanci gazetecilere inanip hemen yönetimi yargilamayin.
sagol akbaba,bizi bilgilendirdigin icin.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

@LAYINA GİDER

yönetimin oyunları işte olmayacak işin peşinden koşuyolar

Anarchy*

valla kabul edılmez yapılan basvuru bence

toygarcana

bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 09, 2007, 10:35:33
geçti artık geçti yakışmıyor bize
Böyle birşey anca eziklere yakışır!

O kadar pozisyonu kacırdık okadar golu degerlendıremedık ayagımıza gelen altın fırsatı eptık.

Bundan sonra bunlar hıc yakısmıyor

Bız maclarımıza bakalım...
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Brestgerfich

tekrarı gerektirecek bişey yok bence... o kadar pozisyon geldi geçti... bazı dakikalarda takım 3 pas yapamadı,önce bunların hesapları yapılmalı...
o iş geçti ısrarcı olmak bize yakışmaz
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Onur1903

Dün tv dede izledim,karar henüz açıklanmamış,salı günü açıklanacakmış,ayrıca açıklanacak karara Beşiktaş klübünün itiraz hakkıda varmış ama bitmiş maçın davası olmaz bu saatten sonra maç tekrarlanacak beşiktaş kazanacak ve şampiyon olucaz bu ülke bunu kaldırmaz.Avrupa ülkelerinde olsa hakkımızı arayalım dicez ama Bitti kapandı bu iş...

musti

keskinli

kural hatasi olmadigina karar verildi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Kural hatası var diyenlere sasıyorum allah aşkına top taca cıktıda faulle basladı diye mac tekrarmı edilir lutfen bize yakışmaz en onemlisi itiraz etmek bile cok gereksizdi sonra eziklere konusma imkanı veriyoruz