Ana Menü

Kara haftamız!

Başlatan eRe, Mayıs 07, 2007, 12:38:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş Kulübü için geçtiğimiz hafta sonu adeta kabus oldu. Siyah-beyazlılar, geçen hafta sonunda mücadele ettikleri tüm branşlarda başarısız sonuçlar alırken, taraftarlarını üzüntüye soktu. Futbolda Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluk yarışında yara alan Beşiktaş, hentbolda ise finalde Milli Piyango'ya yenilip Türkiye Kupası'ndan oldu. Ayrıca, siyah-beyazlılar basketbol play-off maçlarında bayanlarda Fenerbahçe, erkeklerde de Galatasaray'a mağlup olmaktan kurtulamadı.

-FUTBOLLA BAŞLADI-

Beşiktaş'ın geçtiğimiz hafta sonundaki kötü gidişi Turkcell Süper Lig'deki Fenerbahçe derbisi ile başladı. 5 Mayıs Cumartesi günü BJK İnönü Stadı'nda oynanan karşılaşmaya, galip gelerek 110 haftalık liderlik hasretine son vermek ve bitime 3 hafta kala şampiyonluk için büyük avantaj yakalamak için çıkan siyah-beyazlılar, sahadan 1-0 yenik ayrıldı.

Beşiktaş, bu yenilgiyle Fenerbahçe'nin 5 puan gerisine düşerken, şampiyonluk yarışında büyük yara almış oldu.

-HENTBOLDA KUPA GİTTİ-

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş, iddialı olduğu Türkiye Kupası'nda ise aradığını bulamadı. Bursa'da dün oynanan finalde Milli Piyango'ya 35-26 yenilen siyah-beyazlılar, hem kupadan oldu, hem de bu sezon ilk kez yenildi.

-BAYANLAR, AKATLAR'DA YENİLDİ-

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımı da geçtiğimiz hafta sonunundaki siyah-beyazlıların yenilgi geleneğini bozmadı. Fenerbahçe ile mücadele ettiği Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisine, Caferağa Spor Salonu'ndaki galibiyetle başlayıp durumu 1-1'e getiren siyah-beyazlılar, dün Akatlar Spor Salonu'nda 72-70 mağlup olup, seride 2-1 geriye düştü.

Böylece Beşiktaş, futboldan sonra basketbolda da ezeli rakibi Fenerbahçe'ye kendi evinde yenilmiş oldu.

-ERKEKLER, GALATASARAY KARŞISINDA 2-0 GERİDE-

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisinde ise Beşiktaş, ezeli rakibi Galatasaray'a yenilmekten kurtulamadı. Siyah-beyazlılar, Ahmet Cömert Spor Salonu'nda dün oynanan serinin 2. maçında sahadan 80-73'lük skorla yenik ayrılıp, 2-0 geriye düştü.

-HAFTA SONUNUN MAÇLARI-

Beşiktaş'ın geçen hafta sonunda oynadığı maçlar ve sonuçları şöyle:

Turkcell Süper Lig:
Beşiktaş-Fenerbahçe: 0-1

Hentbol Erkekler Türkiye Kupası finali:
Beşiktaş-Milli Piyango: 26-35

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi:
Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown: 73-80

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisi:
Beşiktaş Cola Turka-Fenerbahçe: 70-72

Kaynak: AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Çarþý Ulan !

gerçekten iğrenç bi hafta

Dem@

hiç bir branşda bi yüzümüz gülmedi ya bu nasıl iş

IL Capitano

2007 ye simdiden kustum  :oklava
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Jackass

lanet olsun böle işe :(

cmcpgc

muska mı yaptırdılar ne :(
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

osi_bjk

Beşiktaş'ımıız bu hallere dusecekmiydi? =((((
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

SeLcuK_BjK

yaa pardon da 'no post' nedir?
cezası nedir?
ne kadar sürer?
çArşı uLAn

unicorn

Hayatımızın en kötü haftası!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Dem@

Alıntı yapılan: SeLcuK_BjK - Mayıs 07, 2007, 13:31:41
yaa pardon da 'no post' nedir?
cezası nedir?
ne kadar sürer?

mod ve admin arkadaşlara sor ama önce forum kurallarına bi göz gezdir

ist.hatirasi/3-4

her kotulugun sonunda bir güzellik vardır;)
YÖNETİM İSTİFA !!!

gözzde_bjk

futboldan sonra encok uzuldugum hentbol oldu sezonu namaglup ve kupalarımızla bıtırebılseydık keske basketbolda kızlardan suphem yok fenerı ıstedıgımız zaman oyuna hakım oldugumza YENIYORUZ umarım bu hafta herbrans ıcın GALIBIYETLE doLAR!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

mertcan

bu hafta ciddi çok iğrenç geçti
hayırlısı ...

nbacem

bayanlarda akatlara gidiyoruz dediniz forumda ama 10 kişi vardı nerdeyse işte olduüğum için gelemedim son periyoduna yetişebildim izlemek içn ama taraftrar desteği yoktu malesef feenr maçı sonrası donuk bir şekilde gözlerimden iki küçük yaş geldi ama hemen ardından süper kupa için intikam yemini ettim...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

büyüye inanaman kesinlikle ama abi aklımdan da gçmiyor dğeil biliyorsnuz bu ezikleri saraçoğluna kurşun döktürmüşleridi.. yaparlar bunlardan herşey beklenir..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com