Ana Menü

[anket] Teknik Direktör sizce kim olsun??

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:21:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

[KralKartal]

Beşiktaş'ta yerli mi yabancı mı sorusu yanıtını buldu ve yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam oldu. Kayserispor'un başarılı çalıştırıcısı ile Beşiktaş yönetimi 2+1 üç yıllık anlaşmaya vararak gelecek sezon takımı genç hocaya emanet etti.

Ali Tandoğan'ın düğünü sonrasında Başkan Yıldırım Demirören ile Ertuğrul Sağlam bir kez daha görüşerek son karara vardı. Açıklama yarın öğlen saatlerinde yapılacak..

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot'da Beşiktaş'ın yeni hocasının belli olduğunu, açıklamış ve şunları söylemişti;

Hocamız belli. Yarın yeni teknik direktörümüzü başkanımız açıklayacak. Ayrıca yeni transfer Tello yarın İstanbul'a gelecek. İmza atmadan, tam olarak anlaşma sağlandığını söyleyemeyiz. Bu futbolcuyu Ulvi ve Fikret hocamız ile Gökhan Keskin de izledi ve olumlu raporlar verdiler. Bonservisi yok. Kendisine de 900 bin Avro vereceğiz. Savunmaya tecrübeli bir yabancı futbolcu arıyoruz. Bu transferi de yapınca, yabancı futbolcu transferini kapatacağız''

MARATON.COM.TR
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

alper_1903

Beşiktaş işi Sağlam'a aldı !..

Ve Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kesinleşti !.. Siyah beyazlı yönetim, Kayserispor'un başarılı teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile anlaştı.. Sağlam ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalandı !..

Lig TV'nin izleyicilerine günün ilk saatlerinde duyurduğu habere göre 3 yıllık anlaşmaya varılan Sağlam bugün düzenlenecek törenle imzayı atacak.

(Ligtv.com.tr)

hayirli olsun
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

:oklava :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava :oklava
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

ohh be gerçekten sevindim çok iyi oldu
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Non Mollare Mai

İnanmıyorum ya yazıklar olsun. Lucescu varken git sen ertuğrulu getir. Ertuğrulun daha Beşiktaşı çalıştıracak kadar tecrübesi yok bana göre. Lucescu gelse bu takım her yerde zirve yapardı.. Napalım Sağlamda evladımız destek vermek düşüyor bize..
edit

ugur24

taraftar ertuğrul'un sonuna kadar arkasında duracak..eğer medya izin verirse önümüzdeki yıllarda başarılı olacaktır..

PaoX

hayırlı uğurlu olsun beşiktaşımıza..
ben şahsen çok çok sewindim, çünkü lucescu yu hiç istemiyorum. artık inönüde bile defansif futbol istemiyorum..
yeri geldiğinde 5 tane gol yiyelim eywallah ama 6 tane atmasını da bilelim.
sonuna kadar arkasındayım. bence yönetim geldiği günden beri en olumlu hareketi yaptı...
helal olsun...

carlito1903

inşallah beşiktaşımız için hayırlısı olur artık bize düşen onun arkasında durmak ve destek vermek her türlü medya saldırıssına karşı çünkü basın üstüne çok gidecektir...
bu arada yanında mehmet topuz ve gökhan ünalı da getirsin ya gelirken eli boş gelmesin:):):)

ugur24

ertuğrul sağlam'ın başarılı olmak için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüphem yok..ama öyle bir medyamız varki asıl korkum onlardan etkilenmesi..sonuna kadar destek olacaz hocamıza..yuvana hoşgeldin ertuğrul sağlam..

Brestgerfich

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7220/ertugrulsaglam1au8.jpg[/img]
Beşiktaşlı Ertuğrul Sağlam'ın arkasındayım...İnşallah yüzümüzü güldürür
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

IL Capitano

Karakterine, kisiligine diyecek hic bir sey yok,
wallahi iyi futbol oynatsin sonuna kadar yanindayim, ezilip buzulecek bir tipde degil
gol kralligina oynadigi senenin ertesi sene John Benjamin Toshack onu stoper yapmisti , tek laf
etmemisti..
avusturya kampiydi yanlis hatirlamiyorsam, samsundan ermani almislardi, takas olarak arti para, ertugrul
oraya gitmisti.. aglaya aglaya kampi terk etmisti...hic unutamam..
yuvana hos geldin ertugrul hoca!! Allah hem senin hem bizim yuzumuzu guldursun!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

blackwhite--Pelin

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Mayıs 30, 2007, 09:25:32
İnanmıyorum ya yazıklar olsun. Lucescu varken git sen ertuğrulu getir. Ertuğrulun daha Beşiktaşı çalıştıracak kadar tecrübesi yok bana göre. Lucescu gelse bu takım her yerde zirve yapardı.. Napalım Sağlamda evladımız destek vermek düşüyor bize..
100% haklisin    hic seviunmedim valla... biz championsleaguee gidecegiz avrupadan anliyan hoca lazim..

eRe

Son rütuşlar yapılıyor!
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, teknik direktör adayı Ertuğrul Sağlam ile evinde biraraya geldi.Demirören, Anadolu Hisarı'ndaki evinde Sağlam ile biraraya gelerek, son pürüzleri görüştüğü ve Ertuğrul Sağlam'ın siyah beyazlı takıma teknik direktör olması konusunda yüzde 90 oranında anlaşmaya vardıkları öğrenildi.

Yıldırım Demirören'in bugün saat 16.00'da Nevzat Demir Tesisleri'nde yönetim kurulu üyeleriyle biraraya gelip son durumu görüşeceği bu toplantının ardından da basına Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün kim olacağını açıklayacağı öğrenildi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

coLorbLind !