Ana Menü

[anket] Teknik Direktör sizce kim olsun??

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:21:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Teknik Direktör sizce kim olsun??

Besiktasin gundeminde olan bir konu..ve SIKCAda konusalacak gibi..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

sero

Çarþý Ulan !

Dem@

Jean Tigana zaten yol verdi yönetim gidecek
Mustafa Denizli  gelmesini çok isterim
Lucescu  bizi şampiyonluğa taşıyan profösör gelirmi bilemem ama gelsede sevinirim
Samet Aybaba  hayatta istemem ben bu adamı
Ertugrul Saglam  buda olmaz
Ziya Dogan  olmaz
Yilmaz Vural  olmaz
Baskasi olsun  başkası derken yabancı düşünülüyorsada biyogrofisine detaylı bakarım oyun tatkiğine

bizi yeni sezonda şampiyon yapmalılar

oyum da MUSTAFA DENİZLİ'ye

ugur24

yabancı olacaksa mutlaka lucescu olmalı..türk olacaksa denizli..ertuğrul'un gelmesini onun iyiliği için istemiyorum ben..beşiktaş'ı çalıştırması için erken şu anda..olası birkaç kötü sonuçta türk medyası gencecik yaşında harcar adamı..

BerkAy1903

19o3

melankolizm

Samet Aybaba Olsun. Bu Takım İçin Çalışacak ,Yüreğini Koyacak Biri. Trabzon'u 15. likte alıp  kurtardı. Otoriter biri ve Beşiktaş Aşkı İle Dolu. Samet Aybaba

o olmazsa Ertuğrul Sağlam

IL Capitano

genelde hangi takimda olursa olsun,bu genelde trabzon oluyor, bizi her zaman yenen
ziya dogani istiyorum, bizim takimin basinda kim olursa olsun, ziya hoca hep bizi cözuyor.
demekki takimimizi taniyan en iyi hoca o.eger yerli hoca dusunuluyorsa en iyisi bence o,
hemde damardan Besiktasli, samet bize yaramaz,seyircinin tepkisi var, denizli takimi iyi calistiramiyor,
disiplini sagliyamiyor deniliyor, bu kadar genc oyuncusu olan takimimiza böyle bi hoca yaramaz, ertugrul
hoca daha tam pismedi, su anda gelse kendi kariyeri icin iyi olmaz..
yerli olacaksa ziya hoca olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 07, 2007, 11:29:13
ertuğrul'un gelmesini onun iyiliği için istemiyorum ben..beşiktaş'ı çalıştırması için erken şu anda..olası birkaç kötü sonuçta türk medyası gencecik yaşında harcar adamı..

haklısın iyi düşünüyorsun ama bence Ertuğrul efendi bi insan olarak pek takmaycaktır diye düşünüyorum
iyi bi hoca bence

eyup1903

CHEm !

luceye verdim ama gelmesi çok zor
mustafa denizli iyi bi alternatif
Allah kitap Beşiktaş

die-4-u

Paul Le Guen'in gelmesini isterim...
Lyon ile şampiyonluklar yaşayan genç hoca sezon başında Glasgow Rangers'la anlaşmıştı fakat İskoçya'da aradığını bulamayınca ülkesine geri döndü şimdi PSG'nin başında

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....