Ana Menü

Yeni Sezon Reçetesi

Başlatan die-4-u, Mayıs 06, 2007, 00:40:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

psionic

inadına tigana diyenler keske burağa da sabır gösterseydi biraz.burakta potansiyel var ama bunu uygulayamıyor.onu anlayan bi hocayla fırtına gibi eseceğini düşünüyorum ..
sol ve sağ tarafa cok onemlı takvıyeler yapılmalı bunun yanında göbeğe serdarın yanına kaliteli bi adam lazım..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

celal1903_

Alıntı yapılan: s.volkan - Mayıs 06, 2007, 23:02:58
Burak Yılmaz için ise şunu diyeceğim..

Fener maçında tekrar gördümki bu adamda büyük yetenek var yeterki özgüvenini kazansın ve arkası sağlam olsun
arkası sağlam olmasa beşiktaşta oynayamazdı hala antalyasporda oynuyodu :)ayrıca ne yeteniğini gördün ümit özatı geçememe yeteniğini veya tümer 10 metre arkasındayken topu sürerken tümerin ona yetişmesini ve topu kaptırma yeteniğinimi yoksa yoksa delgadonun bomboş pozisyonda verdiği pası  kaleye veya kaleciyede razıydım atamama yeteneğinimi gördün hangisini gördün ...Benim gördüklerimde Yalandan topa kaymasıı  yalandan yere   kendini atması  acaba hangi BURAĞI İZLEDİKK

ugur24

ben burak'ın sonuna kadar arkasındayım..gelecek sezonda yeni hocayla beraber hepinizi utandıracak göreceksiniz..

[KralKartal]

Burak kotu oyuncu degil ki, bu huyumuzdan dolayi bir cok oyuncuyu kaybettik...

Burak yetenekli bir oyuncu, seneye daha iyi olacagindan eminim,
onun yeri avrupa...umarim profesyonelce meslegini icraa eder
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ugur24

runje ve delgado'da ilk geldiğinde berbattı..zamanla onları kazanmayı başardık..burak'ta büyük bir kapasite var..bunu hepiniz kabul ediyosunuz..sadece formsuz bir dönemde şu an..eğer ona destek verirsek en kısa zamanda düzelecek..

Dem@

ahmet abi volkan bi oyuncuyu çok sevdikmi hatasını görüyoruz es geçemeyiz ama ben burak yılmazın hala takıma bir kazancının görmedim genç oyuncu diyoruz koşar oynar diyoruz fenerbahçe maçı için konuşmuyorum geldiği günden itibaren o kadar dikkat etmemişdim ama şimdi oyununa bakıyorum ahmet abi,volkan ama ben bu oyuncuda gelecek göremiyorum

die-4-u

Burak'ın yetenekleri konusunda hiç süphem yok..Fiziği,top sürüşü,sürekli rakip kaleyi düşünmesi hepsi mükemmel..
Fakat tereddütte kaldığım bazı noktalar var..
Bunlardan biri Türk futbolcusunun ''Ben oldum''havasına girmesi..Bu sebeple Okan Koç gibi Türkiye'nin en iyi kanat oyuncusu harcandı
Bi' diğeri bu tip çok şey beklenen oyuncular bazen büyük hayal kırıklıkları yaşatır..Bayern Münih'in altyapısında oynarken Dünya'nın en büyük starı olacak diye lanse edilen Berkant şu anda Almanya 2.Liginde top oynuyor..Yine Nuri Şahin bu büyük baskı altında beklenen patlamayı gerçekleştiremedi..
Sabretmek lazım ama takıma büyük katkı vereceğinin de garantisi yok bu tabloya göre

ugur24

geçen sene sebat , türk telekom gibi rakiplere karşı oynarken bu sene galatasaray , fenerbahçe , tottenham gibi rakiplere karşı oynadı..ilk senesinde kötü bir performans sergilemesi normal..kendi sahamızda oynarken bile topu her ayağına aldığında binlerce kişi homurdanmaya başlarsa iyi oyun beklemek mucize olur..ben sabredilmesinden yanayım biraz daha..bu sene alışma dönemindeydi belkide..önümüzdeki sezonda patlama yapacak..ben burak'a güveniyorum..

keskinli

Allah yetenek vermis,kendide isrese calisirsa emek harcarsa cok büyük bi futbolcu olabilir,bundan eminim.
ama kafa yapisi cok önemli,ben bu isi basaracagim diyerek calisrsan basari gelir,yok ben istanbul gecelerinde fink atacagim derse sonu hüsran olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Burak iyi bir oyuncu ama performansı dusuk bu yuzden oynamasına karsıyım.
Yanı tepkım buraka değil onu formsuz donemınde oynatan Tıganayadır.

die-4-u

Charlton Athletic Tottenham'a yenilerek lige veda etti..Bu takımda 2 oyuncu var ki bizim için biçilmiş kaftan..
Sağ bek Young ve sağ açık Dennis Rommedahl..Şu iki oyuncunun alınmaması için hiçbir neden yok..

carsi52

uğur çok doğru söLemişsin sebat telekom gibi rakiplerle oynuyodu birde galatasaray fenerbahçe trabzon vb gibi takımlarla oynamaya başladı daha ilk senesi kötü bir perfonmans sergileyebilir satarsa çok yazık oLur.
Bölünür senin için uykular!