Ana Menü

Çarşı'dan derbi kuralları

Başlatan Çarþý Ulan !, Mayıs 04, 2007, 13:28:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Mayıs 04, 2007, 14:12:24
Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 04, 2007, 13:31:24
aLkoLik hareket  ENGELLENEMEZ

8)

levent bu senin için söylenmemiş gayse maçında 3 şişe bira içtin bu ara yuhh diyecektim :) :)

deseydin :)
çok güneş yedik o gun be burak büyük ihtimal ondan
diğer maçlarda hiç öle bişey olmadı valla
+
3 değildi  8)

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 04, 2007, 20:50:09
Alıntı yapılan: CaReW - Mayıs 04, 2007, 20:48:07
BU ALEMDE 2. BUYUK 70 LIK RAKI
carsı yapmasın bari !!  hepımız alkoluz dıcem sacma olcak :p
artislik yapmanın anlamı yok bikerede içmeyin lütfen ya

artislikle ne alakası var
herkes keyfine içiyo o nerden çıktı

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 04, 2007, 20:58:32
Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 04, 2007, 20:50:09
Alıntı yapılan: CaReW - Mayıs 04, 2007, 20:48:07
BU ALEMDE 2. BUYUK 70 LIK RAKI
carsı yapmasın bari !!  hepımız alkoluz dıcem sacma olcak :p
artislik yapmanın anlamı yok bikerede içmeyin lütfen ya

artislikle ne alakası var
herkes keyfine içiyo o nerden çıktı
tamam olayı saptırdınız iyice tamam tartışma bitmiştir..

CaReW

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 04, 2007, 20:57:09
kavga deil amacım herkes bunu diyor alkol alkol alkol biz buna karşıyız ve bunun savaşını veriyoruz i_s_t_e_m_İ_y_o_R_U_Z
o kadar kurallar belli

kuralı kım koymus kardesım
ısteyen .... kadar ıcer gelır  kımse de bısey dıyemez
hem o laf eglencesıne soylenmıstı
sen neden gerıyosun ki artıslık  falan !!! hos olmuyor ama...
SeVmEyE eNgEl DeĞİl MeSaFeLeR

Forum Kurulu

Daha fazla tartışmayı uzatmayın.
Herkes işini yapsın.

@LAYINA GİDER

Beşiktaş taraftarı yarın İnönü Stadı'nda oynanacak olan F.Bahçe maçı için kendi aralarında "derbi kriterleri" belirledi. Beşiktaş'ın en etkin taraftar grubu Çarşı'nın internetteki buluşma adresinde belirlenen 10 maddelik kurallar zincirinde ilk sırayı alkol alıyor.

Beşiktaşlı taraftarlar İnönü'deki kupa maçında olduğu gibi ligdeki maçta da eski futbolcuları Tümer Metin'e küfürsüz protestoda bulunma kararı aldı.

"Bizden beklediği tepkiyi alamayan Tümer'i sinir bastı. Bu oyuncuyu yine kimse kaale almasın. Sadece ayağına her top geldiğinde küfür etmeden ıslıklayalım" görüşünü savunan siyah-beyazlılar, "Tümer gibi Alex ve Kezman'a da aynı tepkiyi vererek bu oyuncuların performansını düşürelim. Bunların dışında rakip takım korner atışı yaparken, kesinlikle yabancı madde atmayalım ki, bunu kullanarak olayı provoke etmesinler. Maça gelen F.Bahçeli taraftarların tahriklerine kapılmayacağız. 90 dakika bittiğinde Beşiktaş'ımıza şampiyonluk turu attıralım" ifadelerini kullandı.

Burak-İbrahim el ele

Sezon başından beri Başkan Yıldırım Demirören'in 'Fair-play' çağrısına uyan Beşiktaş taraftarı, kendi takım futbolcularına da sonuç ne olursa olsun destek verecek. Son haftalarda tribünler tarafından ıslıklanan Burak Yılmaz'ın gönlünü alacak olan siyah-beyazlılar, Sivas maçının kahramanı İbrahim Akın'ı da bağrına basacak. Beşiktaş taraftarının aldığı kararlar arasında en ilginç olanı ise, "Maç esnasında çekirdek yemek, video çekmek ya da maçı sadece seyretmek yasak. 32 bin kişi 90 dakika hiç susmayacak" maddesi oldu.

İŞTE DERBİ KURALLARI

Alkol alma, aldırma. Derbide sağlıklı, zinde taraftara ihtiyacımız var.

Öne geçtiğimiz dakikalarda bile ciddiyetten kopmayacağız. 90 dakika susmak yok.

Takımımız her atağa kalktığında 'Kartal gol gol gol' tezahüratı yapılacak.

Tümer Metin topla buluştuğu andan itibaren 32 bin kişi en yüksek ses tonuyla ıslıklayacak.

Kendi futbolcularımıza karşı en ufak tepki olmayacak. Sonuç ne olursa olsun onları alkışlayacağız.

Sadece maç seyretmek, çekirdek yemek, video çekimi yapmak kesinlikle yasaktır. Cumartesi gecesi tek uğraşımız takımımıza destek vermek olacak.

Sahaya yabancı madde atılmayacak. Küfür edilmeyecek. Takımımızın ceza almasını hep birlikte engelleyeceğiz.

Rakip takım futbolcusu tahrik edici davranışta bulunduğunda tepkimiz sadece ıslık olacak.

Stat dışında rakip takım seyircisiyle yakın temas olmayacak. Tahriklere karşı dikkatli olmalıyız.

Kadıköy'de yaşanılanlara fair-play çerçevesindeki tavırlarımızla cevap vereceğiz.

sporX.com
ben bunlardan bahsettim ama.....

Çarþý Ulan !

o konunun üstüne yazınca öle sandık.
en azından ben öle sandım

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 04, 2007, 21:04:00
o konunun üstüne yazınca öle sandık.
en azından ben öle sandım
tamam beyler ceza almadan keselim bu muhabbetleri kusura bakmayın

@LAYINA GİDER

alkol bana çok vahim bir kazayı ve kaybettiklerimi katırlatıyo o yüzden alkol lafını duyunca sinirleniyorum

CaReW

tamam biz de okuduk bunlara bırsey demıyoruz ıcmek ısteyen adamı engelleyemezsenız ama sayet ben  ayık gelıcem stada o ayrı mesele
ama ben senın kullndıgın uslup tan bahsettım
tartısma baslatmak gıbı bı nıyetım yok sıte sakınlerınden ozur dılerım kendı adıma

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: CaReW - Mayıs 04, 2007, 21:06:38
tamam biz de okuduk bunlara bırsey demıyoruz ıcmek ısteyen adamı engelleyemezsenız ama sayet ben  ayık gelıcem stada o ayrı mesele
ama ben senın kullndıgın uslup tan bahsettım
tartısma baslatmak gıbı bı nıyetım yok sıte sakınlerınden ozur dılerım kendı adıma
aynen katılıyorum sana...

CaReW

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 04, 2007, 21:05:57
alkol bana çok vahim bir kazayı ve kaybettiklerimi katırlatıyo o yüzden alkol lafını duyunca sinirleniyorum

kusura bakma ozaman kardes!!

@LAYINA GİDER

yok önemli deil ölenle ölünmüyo...

Delirdik

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 04, 2007, 13:28:23
Kendi futbolcularımıza karşı en ufak tepki olmayacak. Sonuç ne olursa olsun onları alkışlayacağız.

En güzeL ve yerinde madde
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

bjk_fatih

hadi hayırlısı ama alkollik hareket engellenemez :D