Ana Menü

''4 lig, 1 kupa, 5 final... "

Başlatan akbaba71, Mayıs 03, 2007, 19:04:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

''4 lig, 1 kupa, 5 final... "
Beşiktaş Kulübü, başkan Yıldırım Demirören'in, taraftarlara tahriklerden uzak kalmaları yönünde yaptığı çağrının ardından centilmenlik hassasiyetini yayınladığı mesajlarla sürdürüyor.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan çağrıda, taraftara, küfür etmemek ve sahaya yabancı madde atmamak konusunda uyarılarda bulunuldu.

Çağrıda şöyle denildi:

''4 lig, 1 kupa, 5 final... Hem lig şampiyonluğuna, hem Fortis Türkiye Kupası'na koşuyoruz. Şerefli ve saygın Beşiktaşlı duruşumuzla hedefe kilitleniyoruz. Yanlış örnek, örnek alınmaz. Şerefli Beşiktaşlı duruşuyla, biz örnek oluyoruz. Görev ve sorumluluklar; her şartta ve her durumda küfür etmemek, Beşiktaş'ımızı zor durumda bırakmamak, sahaya hiçbir cisim atmamak, 90 dakika boyunca takımımızı Beşiktaşlı coşkusu ile desteklemek.''

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Helal başkanım.. Hayırlısıyla Şampiyonluk bizim Kupa bizim..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

unicorn

Alnımızın aklıyla çıkacağız inşaallah!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eRe

cocuklar ınanın,ınanın cocuklar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

allah bu maçları teker teker kazanmamızı bize nasip etsin..çifte kupa yolunda sonuna kadar takımımızın arkasındayız..

Çarþý Ulan !

Allah utandırmasın bizi bu yolda

eRe

ben ınanıyorum basarının gelecegıne bu sene cıfte kupa kaldıracagımıza ama yınede bundan sonrakı butun macları kaybetsek bıle onurumuzla buraya geldık o yuzden bu heyecanı bıze yasattıgın ıcın saol kartalım :alkis
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Taraftar görsün Fenerbahçe taraftarları kendini taraftar sananlar.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

bitmesin dertler biz ölümüne BEŞİKTAŞLIYIZ  seni seviyorum kartalım