Ana Menü

Üstündeki Avatarı YorumLa

Başlatan Non Mollare Mai, Kasım 20, 2006, 19:26:58

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

eyup1903

sinem

ooooooooo nuri alço ve kankisi eyüp eheueheueheu :P
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

ZeMaHŞeR

Türk gençliğinin  gururu NURİ ALÇO abimiz...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alves

Önce avatar :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

carlito1903

Anlı şanlı Osmanlı arması...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alves

Eros aşkı öğreten çArşıdır çArşı....

eyup1903

Alves

Alves

İlk defa kendi avatarıma yorum getiriyim bari
Şüphesiz müthiş
Çok süper :)

sinem

bende yorum yapiyim bari senin avatarına

gerçekten çok süpermiiiiiiiiiiiş :)
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903