Ana Menü

Üstündeki Avatarı YorumLa

Başlatan Non Mollare Mai, Kasım 20, 2006, 19:26:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

sinem

sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

silah işareti yapmış bir resim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sinem

sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

delgado1008

El işareti yapanı da sayarsak 13 Beşiktaşlının bir karede buluşması...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

sinem

hehehehe :D

çok beğendiğim bi avatar :P

hepsiyAh

bi grup Beşiktaş taraftarı görüyorm ımm sonra bi atkı görüyorum ımmm  sonraa öyle bişeyler görüyorum işte :D

beckyZWICKY

hemen hemen imza'm ile aynı olan bir avatar ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

maTem

sinem

eyup1903

sinem

ilhan mansız_melis

Şanlı Beşiktaş taraftarı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

hepsiyAh