Ana Menü

Çarşı’nın sürprizi var!

Başlatan cassa23, Mayıs 02, 2007, 16:16:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

inşallah guzel bişey olur vallahi merak ediyorum

mdc

İlk önce 10.000 gül atılacaktı.
Sonradan vazgeçildi. 8)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

cassa23

gül atılması mükemmel bir fikir inş uygulanır

@LAYINA GİDER

gül ne alaka yani nereye gidiyo bu güller kime gnderme yapılıyo

mertcan

sürprizlere açık olmak lazım ;D

unicorn

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 02, 2007, 17:56:38
gül ne alaka yani nereye gidiyo bu güller kime gnderme yapılıyo
Abdullah Gül'le bi ilgisi yok merak etme :)
Sevgi gösterisi
Kırmızı gülün anlamını bilmeyen yoktur sanırım?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

@LAYINA GİDER

tamam tamam anladım rıza kardeşim

carsi52

Forzada bi ara yazıyodu ama söLemedi adminler sürprizi dünyada yapılmamış bişe yapıcaz diye yazıyodu merak ettim ya ;D
Bölünür senin için uykular!

psionic

su fanatige iyice uyuz oldum ben ya  eylem falan yazmıslar iyice sacmalamıslar forzada Türkiyede ilke imza atılacak falan deniyordu sürpriz olacak bir nevi ..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 02, 2007, 16:24:34
Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 02, 2007, 16:21:39
sır vermiyosa fanatik nerden duymuşta yazıyo tacizi falan balon haber ya maç günü görcez doğruluk derecesini
Arkadaslar bu olar forza da vardı ordan alıntı yaptı dıyorum.Yapılan yorumları okumadan cevap yazmayın
Forzabesıktas admını 5 mayısta bır ılke ımza atıcaz dıye bır konu acıp bu macta bır ılke ımza atıcaz dıye mesaj attı daha da bısı yazmadı.
Bende ne oldugunu bılmıyorum mac gunu gorucez ne olcak

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 02, 2007, 16:50:17

asıl palermo sen dikkatli oku gereksiz alıntı yapma  yazımla derim çünkü  forza beşiktaş da haberler kısmında var  ama bu onları taciz edeceğiz vurup kıracağız olarak değil herkes BEYAZ giyinecek ve KIRMIZI GÜL getirecek tribün show yapılacak ben sadece fanatiğin nerden duyduğu merak ettim madem gizli saklı gizli olsa onca  taraftar nerden bilecek? balon haber yapıyor dedim ben

Yazdıgım cevabı algılayamadın herhalde
Ben tacizden bahsetmıyorum sadece bir ilke imza atılıcak diyorum Demet

xxdoggyxx

beyler dikkat edin lütfen ceza almayalim sampiyonluga giderken aman dikkat sonra burda federasyona küfür eder dururuz aman dikkat
18.03.2007