Ana Menü

Kartal'dan tarihi prim

Başlatan cassa23, Mayıs 02, 2007, 13:04:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8113/9e0f6e8be6000a478417b89bu3.jpg[/img]
Beşiktaş yönetimi, F.Bahçe derbisi öncesinde kesenin ağzını iyice açtı. Yönetimin, F.Bahçe maçının kazanılması halinde tüm futbolculara 50'şer bin dolar prim vereceği açıklandı.

Galibiyete 2 trilyon!

Beşiktaşlı futbolcular, F.Bahçe maçını kazanmaları durumunda kişi başı 50'şer bin dolar kazanacak. Toplam prim ise 1.5 milyon dolar.

Rakamı sen belirle
Sivasspor'u deplasmanda son dakika golü ile yenerek, lider F.Bahçe ile arasındaki puan farkını 2'ye indiren siyah-beyazlılar şampiyonluk havasına girdi. Başkan Yıldırım Demirören'in, ligin bitimine 4 hafta kala yarışta geri kalmamak ve futbolcularını daha iyi motive edebilmek için kesenin ağzını açtığı öğrenildi. Demirören'in 
"F.Bahçe derbisini kazan ve rakamı sen belirle" dediği prim miktarının, kişi başı 50'şer bin dolar olacağı ifade edildi.

Fener zengin eder
Beşiktaş yönetimi, futbol takımının derbiyi kazanması durumunda toplam 1.5 milyon dolar (2 trilyon lira) prim dağıtacak. Siyah-beyazlılar, geçen hafta oynanan Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde F.Bahçe'yi eleyen oyuncularına 30'ar bin dolar prim vermişti. Futbolcular, cumartesi oynanacak derbide F.Bahçe'yi yenerse bu kez de 50'şer bin dolar alacaklar. Camiada bugünlerde, "F.Bahçe zengin ediyor" esprileri yapılıyor.
Fatih DOĞAN

Dem@

espirileri güzelmiş  fener zengin ediyor umarım kendi mabedimiz de 13.kez namağlup olduk 14.süde fenerbahçe ile gelecek ben inanıyorum  uğurlu çubuklu formamızda gösterecekler kendileri

ugur24

tek bir maç için elli bin lira biraz fazla gibi geldi..şampiyonluk primleri kişi başı ne kadar olur tahmin edemiyorum.. ;)

cassa23

bravo yıldırım demirören çünkü gerçek bir beşiktaşlı derbi için verilen prim normal bence itici güç 

2 dia 2 muerto

Arkadaslar kaptanımız bundan sonra prımlerın onemlı olmadıgını ve yuregımızle oynayacagımızı belırttı.
Sonucta klup olarak onlara para vermesek bıle adamlar kendı emeklerıne yazık olmasın dıye oynarlar

gözzde_bjk

ne para ya ama bundan sonra prım ıcın deıl sampıyonlugu taraftarlarına hedıye etmek ıcın oynayacakları kesın!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

mertcan

eğer kazanırlarsa para analarının ak sütü gibi helal olsun !

Anarchy*

valla cok para helal olsun yıldırım demıroren'e

Çarþý Ulan !

kazanırlarsa helal olsun mertcanın dediği gibi

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

@LAYINA GİDER

carsi52

Parayı yolda mı buluyoruz biz ?
Bölünür senin için uykular!