Ana Menü

Derbi biletleri ile ilgili acıklama yapıldı...

Başlatan onur_28, Mayıs 01, 2007, 20:09:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

biletler satışta şu işe bak yoğunluk var siteye bile giriş yapamıyorum 09 dan beri saat oldu 10 20

gözzde_bjk

evt ya 15dakıkadır bıletıxe gırmeye calışıorum ama sadece calışıorum en ıısı cıkıp almak yoksa asla acılmıycak sıte ne yogunluk yarattık ya!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Dem@

4 bilet alcam hemde bir buçuk saattir bekliyorum ya gidecem ulan maça yoğunluk bilet almamı engelleyemez

!_black_eagle_!

keske bende gelebilsem ya :( ulan su macıda kacırıoz ya yazıklar olsun bana
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Dem@

!_black_eagle_!

Bursada oturuorum Ve işteyim Cumartesi Gunu :( hadi kacardımda bu kac olucak adamlara atmaya yalanım kalmadı artık her defasında sormaya basladılar nereye bu sefer die

Dem@

!_black_eagle_!

:) saol ama orda olmayı gercekten cok istiodum hele hele su yasanan son olaylardan sonra neyse artıq lig tvye talim edicez bali maca bi saat kala izin aliim :)

Dem@

gözümüz aydın sabah 9 dan bu yana bilet için uğraşırıyorum MAÇ BİLETİ BİTMİŞ gösterdiğiniz ilgiden dolayı telekkü ederiz yazıyo yuh be

onur_28

Alıntı yapılan: dem@ - Mayıs 02, 2007, 11:13:51
gözümüz aydın sabah 9 dan bu yana bilet için uğraşırıyorum MAÇ BİLETİ BİTMİŞ gösterdiğiniz ilgiden dolayı telekkü ederiz yazıyo yuh be

yönetim rekor prim vercekmiş maca bende nerden vericek diyordum:)ee bizden alıp vericek işte kasa doldu yonetimde valla ama 1saatte biletmi biter yuh yaa...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

!_black_eagle_!

:D ne guzel oLmus BiLetLer Tukenmiş aLamayan ArkadasLarın Adına UzuLdum Fakat bu fiyatlara baya ragbet olmus klup adına sevindim şimdi :)

Dem@

10 da satışa çıktı  siteye 11 e kadar giremedim yuh girdiğimde de maç bileti bitti yazmıyodu 1 saatte tükenmiş gişeye yolcu olcaz artıkın

freedom forever

abi şimdi yeni geldim sabah 6 dan beri bayrampaşa kuyrukta bekledim , Saat 10 da açtılar [kufur otomatik editlenmistir]varium u 10 dkk da bitti 5 kişi girdi aldı ve bitti ben böyle bir şerefsizlik böyle bir vicdansızlık görmedim kuyrukta bekleyen 300 insan oradan eli bpş döndü .Nedeni açık  karaborsaya herkes düşman kesiliyor fakat biletix resmen karaborsa ile çalısıyor.5-6 adam geldi hEpsi 10'ar tane aldı biletleri tükettiler allah belalarını versin hepsinin
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Dem@

vicdansızlar şimdi bi arkadaşla konuştuk elinde bilet olduğunu sööledi bakalım artık karaborsaya çabuk düştü şu işe bak

2 dia 2 muerto

Maca gelmek ısteyenler mac gununu beklemeden bıletlerını alsınlar.
Gayse macında dısarıda kalan tanıdıklarım cok kaldı