Ana Menü

Ali Güneş'ten ağır sözler(tigana ruh hastası)

Başlatan cassa23, Nisan 30, 2007, 12:41:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Ali Güneş, kendisini PAF takıma gönderen Fransız hocaya bu sözlerle ateş püskürürken Jean Tigana, "Kendisini deplasman maçlarına gelmek istemediği için kadroya almadım" dedi.

BEŞİKTAŞ'ta PAF takımına gönderilen Ali Güneş, kendisini kadro dışı bırakan hocası Tigana'ya ateş püskürdü. Daha önce de yemek sırasında konuştuğu için kadro dışı kalan Ali Güneş, "Beşiktaş gibi büyük kulübün başında olan Tigana'ya söz söylemek bana yakışmaz ama o tam bir ruh hastası. Bir teknik adam oyuncusunu kazanmak için uğraş verir. Ancak Tigana, gözünü kırpmadan harcıyor" dedi.

Beni hiç dinlemiyor

Ali Güneş'i 3. kez deplasman maçlarına gelmek istemediği için PAF takımına gönderdiğini belirten Tigana ise, bu konuda şunları söyledi: "Bu futbolcum aşağı yukarı 120'ye yakın idmana çıkmadı. Antrenmanlarda samimi değil. 'Tekmelik giy' dediğimde bile beni dinlemiyor. Ben profesyonelim ve profesyonellerle çalışırım. Profesyonel olmayanı da uzaklaştırırım. Düzelirse, tekrar kadroya alırım. İbrahim Akın'a da aynısını yaptım. Takımdaki her futbolcumun profesyonel olması lazım

spordabugun.com

ugur24

ali güneş beşiktaş'taki son bir ayını yaşıyo zaten..yeni sezonda gideceği takımda başarılar diler ve teşekkür ederiz..

Dem@

ne kadar kolay insanları suçlamak laf atmak ya yar saçların lüle lüle ali güneş sana güle güle gider ayak yde diyeceğini içinde kalmasın emi

cassa23

bence tigana haklı beşiktaşta oynuyorsan tigananın kurallarına uyacaksın

[KralKartal]

Tigana PROFESYONEL ol diyor ali guneste olmuyorsa eyvallah..

gider ayak bombaliyorsa buna CEZA kesmek lazim..
ver ceza 20 bin dolar... bidaha konusursa yine ceza
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

Geldiğinden beri hiç kanım ısınmadı. Zaten hiç bir katkısınıda göremedik. Sezon sonu eyvallah deme vakti geldi.
edit

melankolizm

yakışmamış Böyle Bir Şey Söylemişse, Ceza Uygulanmalı

mdc

Patronuna ruh hastası diyecek kadar mert ise tebrik etmek gerek.
Fakat sıkar biraz .
HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Anarchy*

@LAYINA GİDER

adam gençlerbirliğine uzaktan ne atmıştı be

carsi52

Yaa bu tigana hep yalan yada bu futbolcular anlamış değilim.
Bölünür senin için uykular!

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

CHEm !

medya uydurması olabilir
gerçekse ayıp etmiş
Allah kitap Beşiktaş