Ana Menü

Reklamlarda Yapılan Hatalar

Başlatan Simurg, Nisan 28, 2007, 22:23:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

1.huggies çocuk bezi raklamında çocuk, bezi alıp damlayan boruya sarıyor ya, madem o kadar akıllı da niye hala bez kullanıyor, tuvalete çiş yapmıyor

2.arielin zeplinli reklamında, zeplinle bez kirleri topluyor. bahçedekileri anladık ta zeplin nasıl mutfağa giriyor

3. derby reklamında ali desidero üst camdan çıkıp her milletin dilinde hem de keni dilinde diyor hem kendi hemde başkasının dilinde nasıl oluyor

veeeeee
Cornettom aşkımla erir misin reklamında esas kız ve esas oğlan ellerinde cornettoları yürüyorlar.Esasoğlan esaskızımıza karşı bankı göstererek ''işte aşkımızın başladığı yer şurası''diyor.Esas kızımız hemen ''hayır aslında aşkımızın başladığı yer burası'' diyerek elinde kalan kornetto küllahının sonunu gösteriyor.Sahne bu,şimdi sorularıma geliyoruz;
4.Çocuğun elindeki kornet daha yeni açılmışken kızın elindeki nasıl bitmiş oluyor
5.Esaskızımız dondurmayı alıyor da oğlana koklatmadan bitiriyor bu arada esasoğlanın canı dondurma çekiyor sonradan mı alıyor
6.Yoksa aynı anda dondurmaları alıyorlar da oğlan daha ilk lokmasını almadan kız korneti mideye mi indiriyor
Ben bu listeyi böyle uzatır giderim biri beni durdursun

7.Başka bir akıllara ziyan reklam;
Dağda bayırda koşan,hayatını sporla kazanan insanları çıkarıp bak bunu içiyorum kolestrolüm hemen düşüyor demiyolar mı deli oluyorum.Sıkıysa çıkarın mangal başında sucuk-ekmek partisi yapanları ya da habire hamurişi yapıp yiyenleri de onlara söyletin.Ama olmaz tabi onlar 3 kasa da içseler kolesterol olduğu yerde durur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Adriano

Valla şuan aklımda yok ama bundan sonra dikkat ederim ;D Saol büşra güzelmiş Cornetto tespitlerin :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

4.Çocuğun elindeki kornet daha yeni açılmışken kızın elindeki nasıl bitmiş oluyor

demekki kız önce başlamış ;D

6.Yoksa aynı anda dondurmaları alıyorlar da oğlan daha ilk lokmasını almadan kız korneti mideye mi indiriyor 

dedik ya kız önce başlamıştır diye ;D
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

die-4-u

son vodafone reklamında kalecinin topa vurup gol yaptığı anda hakemin eli havada yani bu bir çift vuruş..gol de geçersiz

2 dia 2 muerto

Cipso reklamında adam ıslık çalıyo ve ne hikmetse çığ olusuyor...  ;D

ugur24

ilginç bir topic olmuş gerçekten..bundan sonra bende dikkat etmeye çalışacam..en saçma reklamlar zaten türklerde.. ;D

@LAYINA GİDER

BjKli_10-ur

Aklıma gelmiyo ama Penguen de her hafta var ve her hafta Turkcell in reklamında bir saçmalık çıkıyor ;D Mesela: 'Çarşı dan aldım 50 kontör eve geldim 500 kontör!' kampanyasında reklamı hazırlayanlar Turkcell in en az 100 kontör sattığını bilmiyorlar mı?

Sonra o Huggies reklamında bebek bezi hortuma bağlıyor hani bez çok güçlü diye peki madem bebek bezi suyu emiyor hortumdan su nasl gelmeye deveam ediyor? Bezin bunu emmesi lazım değil mi? ;D
Sensiz geçen günlerin ...

mdc

İşiniz yokmu ya ;D
Nelere dikkat ediyorsunuz :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Simurg

Alıntı yapılan: BjKli_10-ur - Nisan 29, 2007, 14:17:16

Sonra o Huggies reklamında bebek bezi hortuma bağlıyor hani bez çok güçlü diye peki madem bebek bezi suyu emiyor hortumdan su nasl gelmeye deveam ediyor? Bezin bunu emmesi lazım değil mi? ;D

evet buna bende katılıyorum hatta bi bez reklamı daha var havuzu çekiyor madem o kadar güçlüsu basmalarında onlardan kullanalım

BEŞİKTAŞK

Simurg

kenan doğulu turkcell reklamında elektirikler kesiliyo ama mikrafonla konuşuyo ;D ilginç

BEŞİKTAŞK

Simurg

yeni :D

Hanımeli reklamındaki koşucu çocukğun elinden hanım elini kapmadan önce yiyor o annesini özlemiyor :D

BEŞİKTAŞK

hAlil21

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 09, 2007, 17:38:40
yeni :D

Hanımeli reklamındaki koşucu çocukğun elinden hanım elini kapmadan önce yiyor o annesini özlemiyor :D

bu da demek oluyor ki hanimelinin etkisi bünyeden bünyene farkediyor..

çok yaratıcı adamlar vesellem..-_-
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Dem@

:ahaha 2.si güzelmiş hakketen zeplin nasıl giriyo mutfağa  yaratıcılık mı bu yoksa bir türkün aklına gelen bir seneryo mu? çelişkili :D ama güzel