Ana Menü

Bir Dua Biçiminde Beşiktaş

Başlatan !_black_eagle_!, Nisan 28, 2007, 19:00:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

!_black_eagle_!

Doğduk Beşiktaşım seninle doğduk...
Kulağımıza beşitaş diye fısıldandı bir dua biçiminde !!

Vardın Beşiktaş sen vardın bizden öncede sonrasındada olacaksın!..

Bize bırakılan miras olarak kabullendik ve bırakacağımız miras olarakta kabullenecek, benden, ondan, herkesten türeyen nesiller!!
Ve sevecekler inanacaklar ve eminim ki gurur duyacaklar dillerden düşen her Beşiktaş harflerinde;'' Beşiktaşım benim'' derken benimseyecekler belkide yaşama sebeplerini üç hece 8 harfe bağlayacaklar biz ve bizden öncekiler gibi ve bir kez daha aşkın anlamını tadacaklar !!

Biz ki bizden öncekiler gibi nasıl tatdık ve hala tadıyoruz seni ve hala ölümüne diyoruz ve hala seviyoruz hala aşığız hala yeri geldiğinde gözyaşı akıtıyoruz yeri geldiğinde kimsenin sevinmediği kadar seviniyoruz, en önemlisi sevinmek için sevmediğizi her seferinde belirtiyoruz, ben ve biz bu konuda gönlümüz rahat içimiz ferah bizden öncekilerin rahat olduğu gibi, bizden sonrada gelen nesiller aynı duyguyu paylaşırken o yüce kartal yuvasından gelen her ses ''Beşiktaşım benim'' denen her kelimede bir dua biçiminde, bizden öncekilerin; abilerimizin, ablalarımızın ruhları, nasıl ki hala kartal yuvamızda sesleri yankılanırken, atılan her çığlıkta, gece siyaha gündüz beyaza koşarken, zamanı geldiğinde mezar taşımızda Beşiktaş yazarken ,Beşiktaş denirken bir dua biçiminde cansız bedenlerimizi okşarken, bizlerde bizden öncekiler gibi ''ruhumuz yeter ulaan'' derken içimiz rahat gönlümüz ferah şüphesiz bizden sonraki nesillerde
illede sen
illede BEŞİKTAŞ ulaan
diyecekler ruhumuza okunacak bir dua biçiminde...
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||