Ana Menü

Mesaj Sayılarınız

Başlatan NoPasaran, Kasım 27, 2006, 17:35:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

lord of the mumy

lordofthemumy38@hotmail.com

hadi volkan uçur beni :D göreyim seni bidenem başarılarının devamını diliyorum
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

AsA

Volkan'a ulasamadik ama ben hallettim lord of mumy Herne kadar Admin'den saymasalarda bizi yetkimiz var (:

Simdi sira oburku arkdas..

AsA

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: AsA - Kasım 28, 2006, 00:06:03
Volkan'a ulasamadik ama ben hallettim lord of mumy Herne kadar Admin'den saymasalarda bizi yetkimiz var (:

Simdi sira oburku arkdas..

baba senin yaptığın beni daha çok omurlandırdı çok ama çok sağ olll nasılsın ???
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

SATUKBLADE

nick : satukblade

e-mail adresi : satukblade@hotmail.com

saygılarımla.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim

Lord Of The Mumy

bi sen eksiktin sen geri kalsan :d olmazdı demi :D :D :D kel :D

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Lord Of The Mumy

sen ne gülün arkadaşım :) :) ne var tiyatromu burası :) :)

burak_bjk

benim de burak_bjk

burak_bjk19@hotmail.com 600lerde falandı msj sayım yanlış hatırlamıyosam
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

ben FaTaL_eRe msj sayım 187 msj sayımdı.sımdıden tesekkurler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

dishi_eagle

benim zaten eski mesajımda yoktu :D
yepisyeniüyeyim ben  :D

Brestgerfich

Miraculous Omen

burun admi,nim bu mesj sayım kralcarsi.com dan kalma,bunları ekLerseniz seviniRim..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

dishi_eagle

şimdi ben desem ki benim eski forumda 5000 mesajım vardı ekleyecek misiniz :D