Ana Menü

Üzülmez fedakârlık yapacak

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 24, 2007, 10:40:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Tedavisi devam eden kaptan İbrahim Üzülmez, Sivas deplasmanında oynamak istediğini söyledi. İbrahim, "Baki cezalı. Kondisyon eksiğimi kapatıyorum. Murat'ı sakat sakat oynarken gördükten sonra herkesin fedakârlık yapması gerekir. Umarım oynarım" dedi. 

Deli bu adam yaw  ;D işte beşiktAŞK bu.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

cassa23

Uzun süreden bu yana saktlığı devam eden İbrahim Üzülmez'den sevirdirici haber geldi

Sakatlığından dolayı uzun süredir sahalardan uzak kalan İbrahim Üzülmez, maç eksiği nedeniyle Fenerbahçe derbisine yedek kulübesinde karşılaşmaya başlayacak. Tecrübeli futbolcu, ikinci yarıda sahaya çıkacak.
Türkiye Kupası yarı final hazırlıklarını dün yaptığı tek idmanla sürdüren siyah - beyazlılarda, Nobre ve Koray'ın durumu henüz netlik kazanmadı. Kulüp Doktoru Ayhan Optur, iki oyuncunun tedavisinden olumlu yanıt alınabilmesi durumunda forma giyme şansının belireceğini söyledi.

mertcan

çok özledik seni büyük kaptan ...
gel artık

ugur24

sanırım artık baki'den kurtuluyoruz..defans gökhan , toraman , üzülmez ve mustafa doğan'dan oluşacak..ohh bee.. ;)

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

Alıntı yapılan: ugur24 - Nisan 24, 2007, 21:40:10
sanırım artık baki'den kurtuluyoruz..defans gökhan , toraman , üzülmez ve mustafa doğan'dan oluşacak..ohh bee.. ;)
cabuk sevinme hemen,ibrahim varkende oynuyordu baki :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: ugur24 - Nisan 24, 2007, 21:40:10

kurtulamadık bakiden

İ.üzülmez baki gökhan i.toraman 4 lüsü ile çıkıcam yine :oklava

sağ bekde i.toraman var yani :(
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Dem@

sevindim ya umarım iyi bir performans sergilerde güldürür yüzümüzü kaptan ibrahimler bastı zati sahayı