Ana Menü

bu kadar kolay mı ?

Başlatan ismailcem, Nisan 23, 2007, 20:11:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

sene 1983 yılların ortasında 6 yasında tanısmıstım besiktas renklerive tribünlerle abilerim sayesinde beşiktas askı baslamıstı o zamanlar şimdi düşünüyorum besiktas için neler yapmısım otostoplarla deplasmana mı gitmemiştim lisedeyken balta ile kovalanmıstılar o korkuyu hiç unutmam emniyet amirine yalvarmıstık ne olursun sadece bizi otogara kadar bırak diye banane dedi  nasıl geldiyseniz öyle gidin demişti şimdi MAŞALLAH anadolu takımları kazanda oturup bizimle içki içiyor yakında semtte atkı ile gezmeye biz korkacagız antalya macında saat 4 sularında arkadaşlarla sairler parkında buluşmak için sözleştik askeriyenin ordaki bayırdan çıkarken parkta 07 genclik atkılı insanları görünce çok sasırdım inanın yanlıs yeremi geldim sandım adamlarla göz göze gelince çünkü biz anadoluda nereye gitsek taslanıp bir ton küfür yiyerek geri dönüyorduk trabzon spor taksimde  asagıya dogru yürür bizi saygı ile karsılarız ama git trabzona kafana kayalar yersin sakarya taksimde önüne gelene salça olur ses çıkarmayız ama git sakaryaya runje ye besiktasa bir ton küfür duyarsın antalya kazanda seninle beraberdi tribüne girdi besiktasa küfür etti işin en ilginç yani gs liler semtte atkılarla dolaştı kimsede bir sey demedi yakında fb liler hasbide beraber içeriz gidisat bunu gösteriyor şimdi aramızdan  arkadaşlar çıkıp o zaman bireysel tepki koysaydın diye bilir onuda anlatayım gecen gs macında ara sokakta arkadaşlarla içiyorduk aramızdan bir kaç gs li küfür ederek gecmeye çalıstı gereken cevabı verdik peki sonra nemi oldu  abiler gelip bizim arkadaşlardan birini dövdü neden salça oluyorsunuz diye durum böyle yani demiyorum tabi kimseyi asalım keselim ama herkes haddini bilsin 24  senemizi bosunamı besiktasımız için verdik bu kadar mı kolay yani bu sevda ugruna ölenler bosunamı öldü yani tek derdim herkes haddini bilsin en azından semtimizde baska renk olmasın hayat siyah ölüm beyaz

[KralKartal]

Simdi bu ULKE herkesin, kimse semtte dolasamiyacak diyorsak
BESIKTAS semtini ele gecirelim.. ama bu sacma..
MAc gunu olsa, olaylar farkli, ama durduk yere insanlara SATASMAK
gereksiz..

Bu islere artik DUR demek istedikleri icin, o ABILERIMIZ sana veya arkadaslarina kizmistir..
Her olayda ONLAR EMNIYETE GOTURULUYOR, her OLAYDA onlara TRIBUN YASAGI koyuluyor..
Bunlar cok kez yasandi...
Artik yasanmamasi icin bu önlemler ve sert tepkiler oluyor

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ismailcem

Alıntı yapılan: kralcarsi - Nisan 23, 2007, 20:18:04
Simdi bu ULKE herkesin, kimse semtte dolasamiyacak diyorsak
BESIKTAS semtini ele gecirelim.. ama bu sacma..
MAc gunu olsa, olaylar farkli, ama durduk yere insanlara SATASMAK
gereksiz..

Bu islere artik DUR demek istedikleri icin, o ABILERIMIZ sana veya arkadaslarina kizmistir..
Her olayda ONLAR EMNIYETE GOTURULUYOR, her OLAYDA onlara TRIBUN YASAGI koyuluyor..
Bunlar cok kez yasandi...
Artik yasanmamasi icin bu önlemler ve sert tepkiler oluyor

yazıda diyorum ki kimseyi asalım keselim demiyorum kazanda oturup bizimle olmak zorundalarmı sen git bakalım cinconlara orada atkıyla gez yada fb stadının orda elini kolunu sallayarak dolas bakalım ne olacak trabzonlular taksimden asagıya 1000 kişi yürüdü kimse birşey demedi ama trabzonda kafamıza kayalar yagdı bu nasıl olacak benim dediğim olay en azından semtimizde bu kadar rahat olmasın

Çarþý Ulan !

antaLyaLıLarı bende gördüm semtte
tuhaf geLiyor gerçekten !
hadLerini biLerek yürüsünLer de !