Ana Menü

Helal Olsun Murat Sahin

Başlatan carsiköln, Nisan 21, 2007, 21:02:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Yedek Kalecimiz Murat Sahin bugün Antalyaspor macinda sakat olmasina ragmen, harikalar yaratip takimimizin galibiyette büyük pay sahibi oldu

Allah senden razi olsun murat sahin

sayende diyebiliyorum:  g-e-l-i-y-o-r-u-z  u-l-a-n :bjk2
Inadina Beşiktaş

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

EfeMetin

Murat Şahıne helal olsun sakat sakat bu kdr performans gosterıosa ıyılesınce vazgecılmez olucana ınanıyorum helal olsun sana besıktas askıyla oynadın !

burakblackeagles

helal olsun sakat sakat oynadı yüregini ortaya koydu MURAT ŞAHİN bu taraftar seninle gurur duyuyor....

noumansız

"Bacağım kopsada oynarım" bunu herkes söylemez. Beşiktaşlı olduğunu herkese kanıtladı. Helal oLsun
BeşiktAŞK...

Non Mollare Mai

Helal olsun sana be. Harbiden helal olsun başka söyleyecek bir söz bulamıyorum.

29 Maç yedek kal. Çık takımına 3 puan getir.. Bu Taraftar Seninle Gurur Duyuyor !
edit

Adriano

Valla ben keşke genç Erdem oynasa diyordum.. Çok korkuyodum Murat'tan ama yanılttı beni.. Helal Olsun Murat..!!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Timurlenk

helal olsun gerçekten inanılmaz oynadı.

peki fener maçında kaleye kim geçecek ?

carsi52

Fener maçında runje geçecek başka kim oLabilir.

Bende irfan erdemin oynamasını istiyodum murat şahin iyi kaleci değil sakat hep batırır diyodum beni yanılttı harbiden helal oLsun.
Bölünür senin için uykular!

Asya Kartalları

murat şahin iyi kalecidir. bugün kanıtladı (sakat sakat hemde)

çağan

herkes murat şahini örnek alsın ne şahini  KARTAL  ;D

alper_1903

beni yaniltmadi utandirdi

helaal olsun
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ugur24

belkide hayatının maçını oynadı..bütün stat onu ayakta alkışladı..gösterdiğin performans için teşekkürler murat şahin..

carsiköln

beyler, sözleriniz, "beni yaniltti, beni utandirdi" gibi seyleri sizlerden duymakda cok güzel, harbiden insan gibi dogruyu söylüyorsunuz, iste biz böyle BESIKTASLIYIZZZZ,  sizlerede helal olsun
Inadina Beşiktaş

alper_1903

ben murati hemen kesmezdim abi belki fener macinda runjeyi oynatirdim ama ligde ara sira oynatirdim murati
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...