Ana Menü

Song Kartal'a haber yolladı

Başlatan Çarþý Ulan !, Nisan 21, 2007, 11:37:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarþý Ulan !

Savunmasına takviye yapmak isteyen Beşiktaş'ın transfer ayağına geldi! Fanatik Gazetesi'nin 21 Haziran 2007 tarihli haberine göre, Galatasaray'da teknik direktör Eric Gerets'le sorunları bulunan Senegalli Rigobert Song, menacerler aracılığıyla Siyah-Beyazlı kulüple irtibata geçti. Tecrübeli oyuncu, "Türkiye'yi tanıyorum. Yeni sezonda isterseniz Siyah-Beyazlı formayı giymek isterim" mesajını gönderdi. Song'un bu önerisi sonrasında oldukça şaşıran Beşiktaşlı idareciler, hemen Galatasaraylı yöneticileri arayıp, "Song ile temas halindeyiz. Sizin için sorun olur mu?" diye sordular. Sarı-Kırmızılılar ise görüşmelere onay verdi.

'Sezon sonu görüşürüz'

Song'a, "Sezon sonu görüşürüz" diyen Beşiktaşlı yöneticiler, Kamerunlu futbolcunun eksilerini ve artılarını masaya yatırdı. Tecrübeli futbolcunun Türkiye'yi tanımasını bir avantaj olarak gören idareciler daha uzun boylu ve daha teknik bir stoper aradıklarını da düşünüp temkinli yaklaştılar. Bonservisinin de elinde bulunması, tecrübeli oyuncuyu transferde bir adım daha öne taşıyor. Bilindiği gibi Beşiktaş daha önce Hansson, Dellas, Kyrgiakos gibi isimlerle ilgilenmiş ancak futbolculardan net yanıt almayı başaramamıştı.

aLıntı : sporx.com

alper_1903

Song bizde olsa olsa iyi bi yedek olur
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

burak_bjk

çok kolpa bi haber napalım biz 30 küsür yaşındaki songu mongu bize genç ve sağlam bi stoper lazım
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

Rigobert Song Kartal gibi

Harun Muslu'nun haberi

Sarı-kırmızılılarla bir sene daha sözleşmasi bulunan Kamerunlu oyuncu, sezon sonunda Galatasaray'dan kesinlikle ayrılıyor. Sözleşmesinde bulunan ' 2006-2007 sezonu sonunda taraflardan biri mukaveleye paraf atmazsa oyuncu serbest kalır' maddesini uygulamaya koyan Song, bir sezon daha oynamak istemediğini belirtti. Mukaveleye paraf atmayacağını söyleyen Kamerunlu oyuncu, Beşiktaş yöneticileriyle görüşüp her konuda anlaştı.

Song'un teknik direktör Gerets ile sürekli olarak anlaşmazlık yaşaması, transfer taksitlerinin ve pirimlerinin geç yatması nedeniyle rahatsız olduğu ve bu sebeple Galatasaray'dan ayrılacağı ifade edildi. Galatasaray yönetiminin kendisine bu konuyla ilgili dava açması halindeyse, 2006 ocak ayında ödemelerin gecikmesi nedeniyle FIFA'dan aldığı ve serbest kalmasını sağlayan belgeyi yürürlüğe sokacağı öğrenildi.

Yaklaşık iki aydır yedek kulübesine demir atan ve teknik diretköd Erik Gerets'in " Onbirde düşünmüyorum" dediği Kamerun'lu futbolcu geçtiğimiz hafta içerisinde Beşiktaş'la el sıkıştı. Song'un Fransız menajeri Bruno, Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot'la bir toplantı yaparak şartları görüştü.

İlk sene için şu anda Galatasaray'dan aldığı yıllık 1 milyon 250 bin Euro'luk bedelin aynısında anlaşmaya varan taraflar, ikinci sene için 1,5 milyon, üçüncü sene içinse 1 milyon 600 bin Euro'da karara vardı ve üç yıllık ön mukavele imzaladı. Transfer mevsiminin başlamasıyla birlikte resmi sözleşme imzalayacak olan Song, önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyecek.

Hürriyet
Allah kitap Beşiktaş

DIABLO

gene başladık artıkçılığa gerçi gs elinden kaçırır onada artıkçılık denmez ama genede kalsın hiç gerek görmüyorum
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

ben bu habere inanmam
kesin balon haber
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Çarþý Ulan !

miLLetin artıkLarını topLamakta üstümüze yok !

jay-z

[KralKartal]

boyle bi transfer butun senedir dolasiyor..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

Song Beşiktaş'la el sıkıştı

23 Nisan 2007 Pazartesi 17:48
Sarı-kırmızılılarla bir sene daha sözleşmasi bulunan Kamerunlu oyuncu, sezon sonunda Galatasaray'dan kesinlikle ayrılıyor.

Sözleşmesinde bulunan ' 2006-2007 sezonu sonunda taraflardan biri mukaveleye paraf atmazsa oyuncu serbest kalır' maddesini uygulamaya koyan Song, bir sezon daha oynamak istemediğini belirtti. Mukaveleye paraf atmayacağını söyleyen Kamerunlu oyuncu, Beşiktaş yöneticileriyle görüşüp her konuda anlaştı.

Song'un teknik direktör Gerets ile sürekli olarak anlaşmazlık yaşaması, transfer taksitlerinin ve pirimlerinin geç yatması nedeniyle rahatsız olduğu ve bu sebeple Galatasaray'dan ayrılacağı ifade edildi. Galatasaray yönetiminin kendisine bu konuyla ilgili dava açması halindeyse, 2006 ocak ayında ödemelerin gecikmesi nedeniyle FIFA'dan aldığı ve serbest kalmasını sağlayan belgeyi yürürlüğe sokacağı öğrenildi.

Yaklaşık iki aydır yedek kulübesine demir atan ve teknik direktör Erik Gerets'in " Onbirde düşünmüyorum" dediği Kamerun'lu futbolcu geçtiğimiz hafta içerisinde Beşiktaş'la el sıkıştı. Song'un Fransız menajeri Bruno, Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot'la bir toplantı yaparak şartları görüştü.

İlk sene için şu anda Galatasaray'dan aldığı yıllık 1 milyon 250 bin Euro'luk bedelin aynısında anlaşmaya varan taraflar, ikinci sene için 1,5 milyon, üçüncü sene içinse 1 milyon 600 bin Euro'da karara vardı ve üç yıllık ön mukavele imzaladı. Transfer mevsiminin başlamasıyla birlikte resmi sözleşme imzalayacak olan Song, önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyecek.

internethaber
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

dogru olabilir .. bisey demiyecegim..

gecen senede bu girisim vardi diye duydum...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Çarþý Ulan !

oLdu !
tomas daha iyi oLurdu diye düşünüyorum keşke o oLsaydı !

burakblackeagles

BEŞİKTAŞ'TAN İLK TRANSFER BOMBASI!..
Galatasaray'ın Kamerun'lu oyuncusu Rigobert Song, takımıyla ipleri kopardı. Song, Beşiktaş'la görüşüp el sıkıştı.

Sarı-kırmızılılarla bir sene daha sözleşmasi bulunan Kamerun'lu oyuncu, sezon sonunda Galatasaray'dan kesinlikle ayrılıyor. Sözleşmesinde bulunan ' 2006-2007 sezonu sonunda taraflardan biri mukaveleye paraf atmazsa oyuncu serbest kalır' maddesini uygulamaya koyan Song, bir sezon daha oynamak istemediğini belirtti. Mukaveleye paraf atmayacağını söyleyen Kamerun'lu oyuncu, Beşiktaş yöneticileriyle görüşüp her konuda anlaştı.

Yaklaşık iki aydır yedek kulübesine demir atan ve teknik direktör Erik Gerets'in " Onbirde düşünmüyorum" dediği Kamerun'lu futbolcu geçtiğimiz hafta içerisinde Beşiktaş'la el sıkıştı. Song'un Fransız menajeri Bruno, Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot'la bir toplantı yaparak şartları görüştü.

MARATON

burakblackeagles