Ana Menü

Beşiktaş Martinez'i istedi

Başlatan CHEm !, Nisan 15, 2007, 14:56:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş, sezon başında talip olduğu genç kaleci için nabız yokladı Dün de başarılı bir oyun ortaya koyan Martinez, bu konuda yorum yapmadı...

Beşiktaş'tan Martinez atağı
Yeni sezon transfer hazırlıklarını aralıksız sürdüren siyah-beyazlılar, Sakaryaspor'un tecrübeli kalecisi Martinez'i yeniden listeye dahil etti. Sezon başında genç file bekçisi ile temasa geçen ancak yeşil-siyahlı ekibin Kolombiyalı kaleciyi bırakmayacağını açıklamasının ardından vazgeçen Beşiktaşlı yetkililer, Martinez için dünkü maçtan önce yeniden nabız yokladılar.

BÜYÜK TAKIM İSTİYOR
Atatürk Stadı'ndaki maçtan önce Sakaryasporlu yetkililer ile görüşen siyahbeyazlıların, Martinez için yeniden istekte bulundukları öğrenildi. Ligin son sırasında yer alan Sakaryaspor'un genç kalecisinin ise yaktın çevresine, yeni sezonda büyük bir takımda forma giymek istediğini söylediği ancak resmi bir açıklama yapmayacağı ifade edildi.

fotomaç
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

biliyiodum böyle bi haberin cikacagini

ama runje daha iyi bi kaleci ve gazteler dogru haber yazsaydi simdi pires galatasarayda oynuyodu
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

bu adamı ilk yarıdan beri istiyoruz güya
dünkü maçtan sonra yine gündeme geldi
Allah kitap Beşiktaş

yuNuS1903

rUnYe kalsın indaına RUNYe

ama martınezde cordobo gibi adam yanı ;D ;D

Adriano

Ben kalecinin yabancı olmasına karşıyım.. Anadolu klüplerinde kaliteli yerli kalecilerimiz de var.. Hem yerli kaleci alınmasıyla başka mevkilere yabancı transferde yapılabilir..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

BjKcArsi54

dün 3-4 tane %100 lük top cıkardı cıldırttı bizi martinez ..

2 dia 2 muerto

Bence Martinez alınmalı.
Ayrıca Pascalı bu takımdan niye gönderdiler herkes biliyor Runje de aynı şeyleri yaptı onu da göndersinler o zaman.
Martinez ve Beşiktaş defansı gol yemez diye düşünüyorum

emir_carsi

adamın bundan önceki maçlarına bakın
hep 3 - 4 gol yemiş...
bunu mu alacağız

forza runje ulan

eRe

runjenınde martınezınde ıyı ve koyu yanları var
bence turk ıyı bı kalecı bulunasaya kadar ıyı bır kalecımız var.
zaten haberde yuzde 90 yalandır.cunku her sakarya macından sonra bı klup martınezı ıstedı dıye haber cıkıyo
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

martinez sadece bizim maçlarda coştu madem ii kaleci sakaryanın düştüğü durum ortada...yerli kaleci diyorum başka da bişey demiyorum....ankaragücünden serkan,ankaraspordan hakan