Ana Menü

Tigana"1 gün az dinlendik"

Başlatan eRe, Nisan 14, 2007, 23:50:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

hocamiz türkiyeye cabuk alismis.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 16, 2007, 10:27:34
bu futbolculardan 1 haftada 4 maç kazanmasını isteyemezsin ki sonuçta bu iyi bir çalışmanın eseri olacak dinlenmeden de galibiyet gelmez galiba

gangam cumartesı--carsamba--cumartesı
eger avrupaya gıtsek ne yapcaz o zaman kupa avrupa lıg derken sureklı 3 gunde 1 mac oynucaz kı
ıngıltere lıgınde antrenorluk yapan tıgana orda daha fazla mac yapıyordu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

ganga tamam maç yaptırıyodu da bu maçlardan alına sonuçlar ne peki bana bi bilgi versene kaçı beraber kaçı galibiyet kaçı mağlubiyet merak ettim

alper_1903

dinlenemedik diyenler bu hafta fener cuma biz c.tesi oyniyacagiz bu maci aliriz ozaman herhalde antalyaspora karsi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 16, 2007, 19:25:19
ganga tamam maç yaptırıyodu da bu maçlardan alına sonuçlar ne peki bana bi bilgi versene kaçı beraber kaçı galibiyet kaçı mağlubiyet merak ettim

gangam bugun manchester 3 macta 15 gol atıp hepsını kazanıyo ve her hafta 3 mac oynuyo tamam manu yla bız bır degılız
ancak yarın sampıyonlar lıgıne gıdınce bız hem lıgı hemde avrupada basarısız mı olcaz 3 mac oynuyoz dıe
www.erdemeksi.com

Dem@

gangam yanlış analadın beni ben tigananın yönettiği maçlarda yurtdışındakilerde alınan sonuçları bulabilirmisin bana demiştim eğerki orda gayet başarılı ise burda da sallamıyosa vay haline

bi yönden sende haklısın futbolcular ii para alıyo iii çalışması sağlanıyo tabi üstedsinden de gelecekler yani dediğin gibi

eRe

gangam tıgananın basarılı oldugu bı zaman yok ne yazıkkı ;D
www.erdemeksi.com

Dem@

hımmm anladım gangam bilgilendirdiğin için teşekkür ediyorumm

eRe

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 16, 2007, 19:52:05
hımmm anladım gangam bilgilendirdiğin için teşekkür ediyorumm

ne demek gangam
ıngılterede son tıgana haberınde sole yazıyordu
tıgana ıstanbuldan 6.haftada kovulur
neysekı tıgana onların bıldıklerınden daha ıyı cıktı da bu kadar guzel gunler gorduk
belkı ıstıkrar sonuc getırır ancak bazı huyları cıdden cok kotu
www.erdemeksi.com

Dem@

yok gangam tigana hakkında fazla bilgiye sahip değilim o yüzden  nasıl bir anteranör bilmem o açıdan sordum bi yönden de biyografisini bulup okumam lazım sende beni bilgilendirdiğin için teşekkür ediyorum dedim ters anlama beni gangaaaaa :P

1903bjk

sucu hep baskalarının üstüne atıyor macın basından beri cangeleyi tutamayn bakiyi ne diye tutun oyunda kendini artist sanan burak yılmazın neresini beyeniyorsun hey gidi tigana heyyy bu takımı sen bu hale getirdin su takımın basında lucescu olsa 20 puan fark atmıstık sampiyonlugu kutlamıstık bile
FORZA BEŞİKTAŞ