Ana Menü

Tigana"1 gün az dinlendik"

Başlatan eRe, Nisan 14, 2007, 23:50:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sakarya deplasmanından, 1-1'lik beraberlikle dönen Beşiktaş'ta teknik direktör Jean Tigana, maçın ardından yaptığı basın toplantısında, üzüntü verici bir gece yaşadıklarını belirtti.

Karşılaşmanın tamamlanmasına 5-6 dakika kala, yedikleri golden dolayı talihsiz olduklarını ifade eden Fransız çalıştırıcı, gol için pozisyonlara girdiklerini ama girdikleri pozisyonları avantajlı skora çeviremediklerini söyledi.

Hakem konusunda bir yorum yapmak istemeyen Tigana, Fenerbahçe'nin kendilerinden bir gün fazla dinlendiğini ifade ederken, kendilerinin 1 gün fazla dinlenmeleri durumunda neticenin farklı olabileceğini iddia etti.

Son olarak, herkesin elinden geleni yaptığını belirtirken, savunmanın daha iyi olabileceğini, ortasahada ise etkili olamadıklarını sözlerine ekledi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Çarþý Ulan !

doğru ya 1 hafta dinlenmelilerdi

2 dia 2 muerto

Ulan bir kerede kendisini suçlu bulsa kendimi boğazın serin sularına atıcam ya...4 Aydır oynamayan Klebersonun ne işi var o takımda.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

emir_carsi

bişey derdim ama...
o da haklı tabii suç atacak adam arıyor
sen git burak ı oynat sonra suçu fenerasyona at

carlito1903

BU KADAR DA OLMAZ YAAAA....TİGANA EFENDİ Bİ KEREDE HATA SENDE OLSUN...AVRUPADA TAKIM ÇALIŞTIRMIŞ ADAMSIN FULHAMDA KAÇ GÜNDE Bİ MAÇ YAPIYODUNUZ?????

yigit_izmitli

carsi52

1 kerede suçu kendinde bu bea adam.
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

tigananin dünkü basin toplantisi tümüyle fasafiso

ne diyor mösyö, ben hakemler hakkinda konusmak istemiyorum
eee tabi bu futboldan sonrada sucu hakeme atamaz kendi suclu bunu biliyor ama yok sucu kendinde aramiyo
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

yuNuS1903

bizim maç cumartesi fenerin pazar oynanıyor neden acaba yaa haksızlık bizimde oynlarla aynı gun dınlenmemiz gerekir
tıganayıda alkışlamak lazım bahanesei vee klebersonu oynattığı için

Adriano

Mösyö Tigana ;
Kötü giden birşeyler varsa biraz bazı şeyleri kendinde aramalısın..
Maç sonunda 1-2 bahane ile bu iş yürümez.. Biraz da kendine sormalısın.. Acaba benden kaynaklanan birşeyler mi vardı???
1 gün dinlenme oyuncularıma az geldi yok üst üste maçlardı falandı filandı..
Senin takımın Beşiktaş!!!.. Böyle ağır fikstürlere hazırlıklı olacaksın.. Ki ben ortada öyle bahane gösterilecek ağırlıkta bir fikstür göremiyorum ama neyse..
Sen git kaç maçtır taraftarın tepkisini çeken Burak'tan vazgeçme, aylardır ilk 18'e bile giremeyen Kleberson'u maçın büyük bölümü oynat sonra da yok efendim yorgunduk diye tepkiden kurtulmaya çalış.. Yok öyle şey..
Herkes gördü ki Bobo, Fener maçında hazırım, oynayabilirim sinyali verdi.. Oysa sen hala ayağına nezaman top gelse şut deneyen, bencilce oynayan Burak Yılmaz'dan vazgeçemedin..

Lütfen her puan kaybı sonrasında bahane üretmeyelim.. Biraz da bazı şeyleri kendimizde arayalım.. SaygıLar...

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Ebubekir

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Nisan 14, 2007, 23:50:25
Hakem konusunda bir yorum yapmak istemeyen Tigana, Fenerbahçe'nin kendilerinden bir gün fazla dinlendiğini ifade ederken, kendilerinin 1 gün fazla dinlenmeleri durumunda neticenin farklı olabileceğini iddia etti.

Birak bu Isleri Tigana , Hepsi profesyonel oyuncular fener maci carsamba günüydü 3 gün dinlendin Alem her 2-3 gün mac yapiyor.
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

Dem@

bence tigana haklı 1 haftada 3 maç kolay değil ki hafta sonu olsaydı maç pazar misal 1-1 beraberlik yerine beşiktaş farklı bir galibiyet alabilirdi baskın bir futbol oynadılar ki sakarya hiç pozisyona bile giremedi 85.dk hariç

eRe

fulhamdayken dıger takımlar 3 gunde 1 mac oynarken tıganaya ozel 10 gunde 1 maclık program koymuslardı sanırım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

bu futbolculardan 1 haftada 4 maç kazanmasını isteyemezsin ki sonuçta bu iyi bir çalışmanın eseri olacak dinlenmeden de galibiyet gelmez galiba