Ana Menü

İnadına DELGADO İnadına TİGANA

Başlatan onur_28, Nisan 14, 2007, 23:08:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

bugun macı izlediyseniz sahada bambaska bir delgado vardı aldı eline sazı oyunu istedigi gibi yönlendirdi takımı ataga kaldırdı pozisyona soktu asist ve attıgı paslarda cabası eger delgado boyle oynarsa ben inanıyorum gene sampiyon oluruz onun icin ilk lafım İNADINA DELGADO...tiganaya gelince tek hatası burak yerine boboyla baslamamakktı baki oynamasa kim oynuyacak sorarım???hem her defans oyuncusu hata yapar ona kızmakta haklıyız o biraz fazla hata yapıyor olabilir ama bugun en az 10 tane benm saydıgım net gol pozisyonu vardı net olmayan digerleride cabası eger senin forwetin altıpastan kaleye top sokamıyorsa tiganaya kızmaycaksın arkadas...bence bugun takım güsel oynadı tek eksigi goldü olsun saglık olsun boyle oynasınlar yeter elbet atmaya baslarlar....onun icinde İNADINA TİGANA...

(kim nederse desin bugun sahada okadar güzel bir DELGADO gördümki gözlerim kamaştı...)
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

bekartal21

evet bencede çok begendim delgadoyu süper paslar adam eksiltmeler yaptı şans yoktu ya takımda bugunn
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

eRe

delgado gercekten son haftalarda cok guzel oynamaya basladı.ınsallah bole devam eder.ozellıkle seneye ondan daha buyuk katkılar beklıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onur_28

İşte bukadar yaa bugun kimse iyi birşey gormemiş yaa Delgado süper oynadı bugun ama yok sans yoktu kacan goller falan merak ettıgım su herkez acaba takım puan kaybetsede hemen tiganayı onu bunu suclasak diemi bekliyordu...
Yok Böyle Bir Aşk

eRe

Alıntı yapılan: onur_28 - Nisan 14, 2007, 23:37:12
İşte bukadar yaa bugun kimse iyi birşey gormemiş yaa Delgado süper oynadı bugun ama yok sans yoktu kacan goller falan merak ettıgım su herkez acaba takım puan kaybetsede hemen tiganayı onu bunu suclasak diemi bekliyordu...

bugune kadar galıbıyetlerın hıc bırınde tıgananın ovuldugunu gormedım.o zaman bıle tıganaya ragmen denıyordu.bence bu bugun cıkan bı olay degıl
www.erdemeksi.com

eRe

ayrıca BAKI ıcınde bısı demek ıstıyorum.bu cocuk cıdden ıyı mucadele edıyor.
adam elınden gelenın en ıyısını yapmaya calısıyor.
lutfen bu genc oyuncuyu harcamayalım kı
suan sol kanatta oynatabılecegım tek defans oyuncusu
www.erdemeksi.com

onur_28

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Nisan 14, 2007, 23:38:30
Alıntı yapılan: onur_28 - Nisan 14, 2007, 23:37:12

bugune kadar galıbıyetlerın hıc bırınde tıgananın ovuldugunu gormedım.o zaman bıle tıganaya ragmen denıyordu.bence bu bugun cıkan bı olay degıl

bakın eleştirmekte haklı olabilirsiniz ama nobre ve burak'ın kacırdıkları tamamen sanstan ibaret olmayınca olmuyor dedirten pozisyonlar simdi tigana buna ne yapabilir cıkıp kendi atamaz ya...hem farzedelimki fenerbahce gecen hafta puan kaybetmedi boyle dusunun gene devam abi en cok su zamanda ihtiyacı var BEŞİKTAŞIMIZIN bize hep destek tam destek...
Yok Böyle Bir Aşk

eRe

ya bısı dıcem
ben destek degılım gıbı nıye herkes bole dusunuyor
SONUNA KADAR DESTEK
ben sadece tıgana hatalı dıyorum
buda benım fıkrım.sıze gore ole olmayabılır
AMA SONUNA KADAR DESTEK.FARK GEREKIRSE 10 OLSUN BEN YINE BURDA DESTEK VERICEM
www.erdemeksi.com

yuNuS1903

bencede hakkını vermek lazım gusel oynadı

carlito1903

DELGADO GELDİĞİNDEN BERİ EN İİ MAÇLARINDAN BİRİNİ ÇIKARDI AMA TİGANA AYNI TİGANA......ŞAMPİYONLUĞA GİDEN Bİ TAKIM BÖYLE TOP OYNAMAZ..TİGANA ONLARA BİŞEYLERİ İNANDIRMALI.....TABİRİ CAİZSE GAZI VERMELİİİİİİİİİİİİ.....GÜMBÜR GÜMBÜR SALDIRMALIYIZ HER MAÇTA...ÖYLE HER MAÇ 1-0 A YATMAKLA OLMAZ BU İŞ...BAKIN MAN UTD A ADAMLAR DOYMUYORLARR.....BU TAKIMIN BAŞINA ERTUĞRUL YAKIŞIR

onur_28

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 15, 2007, 01:10:59
DELGADO GELDİĞİNDEN BERİ EN İİ MAÇLARINDAN BİRİNİ ÇIKARDI AMA TİGANA AYNI TİGANA......ŞAMPİYONLUĞA GİDEN Bİ TAKIM BÖYLE TOP OYNAMAZ..TİGANA ONLARA BİŞEYLERİ İNANDIRMALI.....TABİRİ CAİZSE GAZI VERMELİİİİİİİİİİİİ.....GÜMBÜR GÜMBÜR SALDIRMALIYIZ HER MAÇTA...ÖYLE HER MAÇ 1-0 A YATMAKLA OLMAZ BU İŞ...BAKIN MAN UTD A ADAMLAR DOYMUYORLARR.....BU TAKIMIN BAŞINA ERTUĞRUL YAKIŞIR

zaten dün saldırdık ama atamadık ve bakinin bi hatası golu getirdi dün biz defansif oynamadıkki dün sürekli ataktık...
Yok Böyle Bir Aşk

[KralKartal]

tek forvetle nereye saldirdik
sakarya cok daha iyi oynadi..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi