Ana Menü

Şampiyonluğa Oynayabilmek

Başlatan die-4-u, Nisan 14, 2007, 22:02:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

bugün de gördük ki ligin son haftaları yaklaştıkça takımın tecrübe eksikliğinden kaynaklanan sorunlar su yüzüne çıktı..kadroya baktığımızda kariyerinde şampiyonluk yaşayan kaç oyuncu var?benim aklıma gelenler şu anda sakatlığından dolayı oynayamayan ibrahim,brezilya'da bu sevinci yaşayan ricardinho,fb formasıyla nobre& ali güneş...diğer  oyuncularımız bu tip atmosferi kaldırabilecek özgüvene&deneyime  sahip değiller..ümidim hala var fakat hiç düşünmek istemesem de   kaybedilen bi' şampiyonluk  takımımıza büyük dersler verecek..

Çarþý Ulan !

kaybettikten sonra ders alsak ne değişecek !
önemli olan şimdi toparlanabilmek ama nerdee !

tek_iso

sakarya ile berabere kaldık;bakalım şampiyon olabilecek miyiz

NoPasaran

Bugün Fenerbahçe eğer yenerse şampiyonluğumuz çok zor..

Ligin son sırasındaki takımlardan birsine birde on kişi kalmış sakaryaya puan verirsen

Tecrübe şu bu konuşmanın manası yok..Calı bomba elimizde patladı..Hepimize geçmiş olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Ne yaptıysak kendimize yaptık.Burak Yılmazın harcadıgı pozisyonları goruyoruz.Mösyo Tigana ısrarla onu oynatıyor.Bunun adı saçmalıktan aşka birşey değildir.Ama bugun manisa surpriz yapabilir.inşallah yapar

Ebubekir

Manisa iyi bir Süpriz yapi gercekten ezikler'le berabere kaldi.
Cok iyi oldu , aramizdaki Puan farki 4
ezikleri inönü'de dize etirirsek 1 e inecek ve eziklerin gayse ve hamsiler'le maci var. Fikstür bizden yana , haydi kartalim ucur bizi..
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

Ebubekir

Ama unutmiyalimki bizde bir zorlu Bursa deplasmani'na gidecegiz.
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

keskinli

oynadigimiz futbola bakin,sonrada objektif yani tarfsiz olarak bi düsünün sampiyonluk sansimiz ne kadar cok veya ne kadar az.
ben 1 0 olsun bizim olsun mantigina hic bi zaman katilmadim.besiktas takimi cikacak sahada futbol oynayacak,yenilse bile futbol oynayak!takimin oynadigi futbol,sampiyonlugu haketmiyor acikcasi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

takımımız oldukça tecrübesiz doğru..bu kadrodan daha ilk yılında şampiyonluk beklenmiyodu zaten..ilerleyen haftalar beşiktaş'ı şampiyonluk potasının içine sokunca inanmaya başladık şampiyonluğa..bu seneyi lider bitiremesek bile çok sürpriz bir durum olmayacak..sene başında hangimiz şampiyon oluruz demiştiki ? bu takım önümüzdeki üç-dört seneye damgasını vurabilir..geleceğin kadrosunu kurduklarını söylemişlerdi zaten..eğer kadromuz birkaç tane takviyeyle daha iyi bir duruma getirilirse uzun yıllar durduramazlar beşiktaş'ı..tabi zırt pırt teknik direktör değiştirilmezse..

dishi_eagle

fener stadını şampiyon olacak gibi süslesin. biz balonlarını patlatmaya geliriz :D

1903bjk

bu futbolla cok zor içerde bi sekil macları kazanıyoruz ama dısarda yine puan kaybedicez tiganayla bu iş olmaz deplasmanda cok korkak onatıyor takımı bursa ve kayseri deplasmanlarında 6 puanımız gider bu adam yüzünden geldiginden beri takım OYNAMIYORRRR
FORZA BEŞİKTAŞ