Ana Menü

Öfkem Tiganaya

Başlatan cenkçarşı2006, Nisan 14, 2007, 21:15:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarþý Ulan !

zaten en çok ona üzülüyorum ben...ben olsam isyan ederdim

eRe

jimbo1903 
sence t.d hata olarak ılk 11 de mı yapar.ha orda da hatasını yaptı bence burak ve kleb le baslayarak ancak takdırıdır deme geregı duyuyorum
cunku yaptıgı cok buyuk bı hata vardı.kardesım bız 10 kısı ızledık hepımız gorduk heran sakat bı gol yıyıp sampıyonlugu rıske atabılecegımı.sonuc olarak bı penaltı olur veya ofsayt gozukmez o zaman hakemı suclamak yerıne gıden sampıyonluga uzulmek yerıne saldır.sonucta cok rahat gol atabılırsın.rakıp bıle gelmıyor ustune cok.at 1 gol daha rahat mac ızleyelım.
ama naptırdı her orta sahada top kazandıgımızda gerıye donduk.ılerı cıkmaları futbolcuların yasaklandı
sen bı hata kaza gol yıyemezmısın.bu futbol.karsında cangele varkı adam helal olsun ıyı futbolcu.al attı bı calım vurdu DEFANSA CARPTI GOL OLDU.
sende sonra 5 dakıka saldır.var mı bole bısı.
sen buyuk takımsan at 1 gol daha ımkanın varken.rahat rahat oyna.ama yok.bız gol yemeyız.bız her zaman kazanırız guvenıyle ıste el salla 2 puana.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Nisan 14, 2007, 22:31:03
jimbo1903 
sence t.d hata olarak ılk 11 de mı yapar.ha orda da hatasını yaptı bence burak ve kleb le baslayarak ancak takdırıdır deme geregı duyuyorum
cunku yaptıgı cok buyuk bı hata vardı.kardesım bız 10 kısı ızledık hepımız gorduk heran sakat bı gol yıyıp sampıyonlugu rıske atabılecegımı.sonuc olarak bı penaltı olur veya ofsayt gozukmez o zaman hakemı suclamak yerıne gıden sampıyonluga uzulmek yerıne saldır.sonucta cok rahat gol atabılırsın.rakıp bıle gelmıyor ustune cok.at 1 gol daha rahat mac ızleyelım.
ama naptırdı her orta sahada top kazandıgımızda gerıye donduk.ılerı cıkmaları futbolcuların yasaklandı
sen bı hata kaza gol yıyemezmısın.bu futbol.karsında cangele varkı adam helal olsun ıyı futbolcu.al attı bı calım vurdu DEFANSA CARPTI GOL OLDU.
sende sonra 5 dakıka saldır.var mı bole bısı.
sen buyuk takımsan at 1 gol daha ımkanın varken.rahat rahat oyna.ama yok.bız gol yemeyız.bız her zaman kazanırız guvenıyle ıste el salla 2 puana.

dediklerinin hepsine katiliyorum ama son 5 dakikada eger sen BJK takimiysan vede bu kadar kötu bi takimla oynuyorsan tiganaya RAGMEN o golu yememen lagzim, insallah ne demek istedigimi anlatabildim
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

bekartal21

bence tigananın bi suçu yok tigana eger 1-0 üstüne yatsaydı boboyu oyuna almazdı buragı çıkartıp yerine fahri yada mehmet sedefi alabilirdi SAKArya tek atagında golü buldu oda savunmaya carptı gol oldu ben çok büyük şanssızlık diyorum şampiyonluk umudum çok az....
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

eRe

Alıntı yapılan: bekartal21 - Nisan 14, 2007, 22:38:28
bence tigananın bi suçu yok tigana eger 1-0 üstüne yatsaydı boboyu oyuna almazdı buragı çıkartıp yerine fahri yada mehmet sedefi alabilirdi SAKArya tek atagında golü buldu oda savunmaya carptı gol oldu ben çok büyük şanssızlık diyorum şampiyonluk umudum çok az....

buragı cıkarıp boboyu almasaydı fazla kalmazdı besıktasta

jımbo anlıyorum demek ıstedıgını
www.erdemeksi.com

alperen

ınanmayan golge etmesın hemen kostek olmaya basladınız anlamıyorum sızı destek olun bıraz uzulsenızde aglasanızda delırsenızde sınırden elınızı kırsanızda bu takıma destek olun ha ınanmıyorsan kardesım golge etme cekıl yolumuzdan
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

carsi52

Alıntı yapılan: bekartal21 - Nisan 14, 2007, 22:38:28

tigananın bi suçu yok öle mi burağı ilk 11 e almak o kadar kötü performansdan sonra kaç haftadır oynamayan klebersonu ilk 11 e almak bakiyi her hafta banko ilk 11 e almak bunları yapan tigana değilse suçlu değildir.
Bölünür senin için uykular!

carsi52

Alıntı yapılan: alperen - Nisan 14, 2007, 22:50:07
ınanmayan golge etmesın hemen kostek olmaya basladınız anlamıyorum sızı destek olun bıraz uzulsenızde aglasanızda delırsenızde sınırden elınızı kırsanızda bu takıma destek olun ha ınanmıyorsan kardesım golge etme cekıl yolumuzdan

abi ben köstek oLmuyorum takıma ben sadece tigananın hatalarını sölüyorum.

Bu takımın şampiyonluk şansı gitti 6 puana çıkacak büyük ihtimal fark evet 6 puan fazla bi fark değil hemde fenerin inönüde maçı var.10 kişi sakaryayı deplasmanda yenemeyen takım SİVAS ve BURSA yı nasıl yenebilir ki ? Çok zor bide bu futbolla.

alperen

selametle benı bakıden buraktan cok uzdugunu anla yeter kartal kal kardesım

carsi52

Bizde bu takımın şampiyon oLmasını istiyoruz SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK diyoruz ama bi insan hatalarını anlaması gerekmez mi ? Burak kaç haftadan beri kötü oynuyor bobo tam tersi çok iyi oynuyor onu oynatmıyorda burağı oynatıyor hadi onu geçtik eski haline döndürmeye çalışıyor burağı.Kleberson kaç haftadan beri top oynamıyor adamı ilk 11 e almış oyunda en fazla top kaybı yapan oyuncu oLdu herhalde.Gelelim bakiye büyük ihtimal aralarında bi bağ var artık ne var bilmiyorum zaten bakiye dayanan adama bişe diyemiyorum.

1903bjk

ARKADASLAR HERKEZ GÖRÜYOR TAKIMIN KÖTÜ OYNADIGINI

1  2 MAC KÖTÜ OYNAYIP SONRA DÜZELSEYDİKİ BU ADAMDA İŞ VARDI DERDİK

AMA SEZON BASINDAN BERİ TAKIM OYNAMIYOR HEP SANSA KAZANIYORUZ

ADAMIN OYUN STİLİ BELLİ BOZMAYADA NİYETİ YOK BEŞİKTAS TAKIMI 3 OYUNCUYLA ATAK YAPICAK Bİ TAKIM DEİL

BEŞİKTAS TAKIMI HER ZAMAN KAZANMAYI DÜSÜNEN BİR TAKIM

AMA TİGANA BUNUN TAM TERSİNİ DÜSÜNÜYOR

KOYMUS NOBREYİ TEK FORVET ARKASINDA DELGADO RİCARİNHO ATARLARSA ATARLAR

EEEE KANATLAR NERDE İLERDE NOBRE GİBİ FORVETİMİZ VAR KANATLARI KULLANMIYORUZZ

HADİ BUNU GECTİM 4 YASINDAKİ COCUK BİLE MANAGERLİK OYUNLARINDA 1 ÖN LİBERO OYNUYOR

KANATLARI KULLANIYOR BUNUDA KOSKOCA BEŞİKTAS T.DİREKTÖRÜ TİGANA GÖRMÜYORSA BURDA KONUSMANIN FAYDASI YOK

TAKTİK ORTADA ADAMIN VAZGECİCEGİDE YOK

BU HOCAYLA OLMAZZ   CALISTIRDIGI TAKIMLARA BAKIN HEPSİ DÜSME POTASININ İÇİNDE ÜSTÜNDE DOLASAN TAKIMLAR

BU TATKTİKLE ANCAK ONLARDA BASARILI OLURRR

BENM TİGANA GİDERSE İLK TERCİHİM PAUL LE GUENNN

8-Büyük harfle konu açmak,yazı yazmak  uyarı sebebidir.Büyük harfi sadece yazınızda önemli bir durumu belirtmek amacıyla kullanılabilir.
FORZA BEŞİKTAŞ

eRe

Alıntı yapılan: alperen - Nisan 14, 2007, 22:50:07

bırader gozu kapalı holeyy dıye mı bagıralım.holeyyy cok basıt bı sekılde puan kaybettık.yuppıııı 5 dakıka kala gol yedık.yasasın gol atmaya gıtmedık mı dıyecez
hata varsa burda bunu tartısıcaz.burası forum.burda gozu kapalı haraket edılmez
burda herkes SONUNA KADAR SAMPIYONLUK ISTIYOR.
gerceklerı konusmamak sadece bızım uzulmemızı gecıktırır
www.erdemeksi.com

alperen

bırader dedıgın kısı 79 lu dıkkat et laflarına sen daha besıktas nedır bılmezken ben statlarda trıbun kovalıyordum kendıne gel

eRe

abım olabılırsın yasca ama besıktas sevgısı hepımızın farklıdır.
sana gore ben besıktasımızı az sevıyorumdur ama bunu burda cevremdekı herkes bılıyor benım sabahlara kadar uyuyamama nedenı mı.
benım sana saygım sonsuz ancak burda benden buyuksun dıye goruslerımı belırtmememı bekleme
www.erdemeksi.com

die-4-u

Alıntı yapılan: alperen - Nisan 14, 2007, 23:14:34
bırader dedıgın kısı 79 lu dıkkat et laflarına sen daha besıktas nedır bılmezken ben statlarda trıbun kovalıyordum kendıne gel

forumda bazen hitap etme şekilleri benim de pek hoşuma gitmiyor...benden küçüklere abi diyenler bize yaşıtıymış gibi davranıyor ve öyle konuşuyor..burda hepimiz beşiktaş'ın başarısı için can atan insanlarız bu tip başarısız sonuçlardan sonra da gerginlik olmaması için biraz daha dikkat edelim lütfen...