Ana Menü

Öfkem Tiganaya

Başlatan cenkçarşı2006, Nisan 14, 2007, 21:15:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenkçarşı2006

Kaç haftadan beri belliydi böyle olacağı takım adam gibi top oynamıyo açıkçası şansa kazanıyoduk.gelelim asıl konuya gelince tigananın burak ve baki seçimi bana göre tamamen yanlış maçın daha ilk yarısında burak yerinde bobo ile başlasaydı acaba burak efendinin kaçırdıklarını bobo kaçırırmıydı. Bomboş pozisyonda ibrahim toramanın kafa şutuna engel olurmuydu?ikinci konu baki mercimek bu adam tamam kafa toplarında iyi ama çok çabuk çalım yiyebiliyor yediğimiz golde cangele'yi o kadar içeri sokmaması gerekirdi golü yedik. bütün kardeşlerime geçmiş olsun diyorum.

cassa23

REZİLLİK...................sinirden uyku yok bu gece bize yaaa 

PaoX

benim anlamadığım konu neden öfken tiganaya ? kazanırken tigana 10 numara hoca berabere kalınca öfkem tiganaya...
yanlış şeyler bunlar...
inadına tigana !

eRe

arkadasım benımde ofkem tıganay[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]endını bılmez bı sekılde oynattı takımımızı.ne demek bu fark atacagımız bı macta 1-0 ustune yatmak.son dakıka da gol yıyebılecegımızı dusunemeyecak kadar zavallı mı bu tıgana onu aklım almıyor.2*2=4 kadar bellı bu 1-0 ın rısklı oldugu ama mosyo ınatla top cevırttırdı gerıye oynattı ve sonuc ortada.sampıyonluk bu kadar kolay bı sekılde gıtmesı ıse gercekten cok acı.
oysa bu kadar emek var caba var.ınanc var.
1-0ın ustune yatmak ıcın mıydı bu macera

ayrıca buraktan nefret edıyorum.kendını ronaldo sanması.sureklı bencıl dusunmesı ve agresıflıgı benı cıldırttıyor.hele kacırdıgı bugun goller.baska ne zaman atacak.ama ılk yarıda boboyu oynatmamasına sakatlıgı baglayabılırım
ayrıca bakıye gelırsek takımda onun yerıne oynayabılecek bır oyuncu daha yok kı cıdden kendını gelıstırdı.en azından sacma hatalar yapmıyor.elınden gelenı sahaya yansıtıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cenkçarşı2006

kazanırkende hiçbir zaman tiganayı savunmadım ya adamın oynattığı sisteme bak bugün yine  çalıştı da başka zaman kanatlar bomboş kalıyor  sol kanattan  baki mercimekle hücuma çıkıyoruz böyle bi sistem olabilir mi bunun için mi? inadında tigana diyosunuz?

cassa23

BEŞİKTAŞ FUTBOL TAKIMI 1-0 IN ÜSTÜNE YATACAK TAKIM DEĞİLDİR  BU TAKIMI BU ZİHNİYETLE OYNATAN KİŞİ VE KİŞİLERİN TAKIMIMIZDAN UZAKLAŞTIRILMASI HAYIRLI OLUR

1903bjk

GELDİGİNDEN BERİ BEŞİKTAS BEŞİKTAS GİBİ OYNAMIYOR BEŞİKTASIN HER ZAMAN HÜCUMU DÜSÜNMESİ LAZIM AMA BU ADAM HEP YATIYOR

ZATEN KARIYERİNDE CALISTIRDIGI TAKIMLARA BAKIN FULHAM HER SENE KÜMEDE KALMAYA OYNAYAN Bİ TAKIM BU AADAM BÜYÜK TAKIMLARDA İŞ YAPAMAZ SADECE BİZDE DEİL SİSTEMİ ANCAK KÜCÜK TAKIMLARA TUTAR BİZİM İŞİMİZ HÜCUM BU ADAMLA OLMAZZZ
FORZA BEŞİKTAŞ

cassa23

Alıntı yapılan: 1903bjk - Nisan 14, 2007, 21:37:17
GELDİGİNDEN BERİ BEŞİKTAS BEŞİKTAS GİBİ OYNAMIYOR BEŞİKTASIN HER ZAMAN HÜCUMU DÜSÜNMESİ LAZIM AMA BU ADAM HEP YATIYOR

ZATEN KARIYERİNDE CALISTIRDIGI TAKIMLARA BAKIN FULHAM HER SENE KÜMEDE KALMAYA OYNAYAN Bİ TAKIM BU AADAM BÜYÜK TAKIMLARDA İŞ YAPAMAZ SADECE BİZDE DEİL SİSTEMİ ANCAK KÜCÜK TAKIMLARA TUTAR BİZİM İŞİMİZ HÜCUM BU ADAMLA OLMAZZZ

hakılsın kardeşim aynı fikirdiym tigana ile sezon sonu yollar ayrılmalı hücüm futbolu seven bir takım olmak istiyoruz 1-0 a  yatan değil GO HOME TİGANA

eRe

ya ben gecen haftaları dogal karsıladım.kotu oynuyorduk yatarsın golun uzerıne.ama bu macta da bu olmaz kı.sonsuza kadar gol yemıcez mı sanıyo bu tıgana.rakıp saldırmıyor 10 kısı gıt ustune gol at ya.hangı mantık 50den sonra top cevırmeyı akıllı karsılar.
www.erdemeksi.com

IL Capitano

eger bimem ne kadar sure , ligin dibine demir atmis bir takima karsi 11e 10 oynuyorsan, vede 85.dakikaya kadarda 1-0 öndeysen
bence tiganayi birakip futbolcularda
suc aramak gerekir.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

cassa23

olmayınca  olmuyor arkadaşlar eziklerin maçında sürpriz olur inş şampiyonluk inancım çok az

eRe

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 14, 2007, 21:47:25
eger bimem ne kadar sure , ligin dibine demir atmis bir takima karsi 11e 10 oynuyorsan, vede 85.dakikaya kadarda 1-0 öndeysen
suc aramak gerekir.

alı tandogan bır kez tıganayı dınlemeyıp ılerı cıktı dıye bı daha oynayamadıgını unutma.
sureklı tıgana cıkmayın ılerı top cevırın dedıkten sonra futbolcular napsın.nobre 10 kısıyı calımlayıp gol mu atsın
sadece 1.yarıda futbolcular suclanabılır kı o zamanda cok guzel oynadılar burak harıc
www.erdemeksi.com

IL Capitano

arkadasim, mactan önce 11 söyle olsaydi , su oynasaydi desen seni anlarim, yanlis anlama ben tiganayi tutmuyorum ama macin 85. dakikasi oynaniyor, sen ligin son sirasindaki bir takimla oynuyorsun vede o takim 10kisi, vede sen gol yiyip maci berabere bitiyorsun,iste o zaman ben sucu futbolcularda ararim, cunku eger senin ustunde BJK formasi varsa kim olursa olsun o macin son 5 dakikasini galip bitirmen gerekir, artik son5dak  tigana kenardan  bir sey yapamaz.o sahadaki futbolcularin performansina kalmis bi durumdur.
85 dakika tigananin taktigi tutmusken , son 5dakikada gol yiyorsan sucu BENCE tiganada aramamak gerekir..
Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Nisan 14, 2007, 22:03:53
Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 14, 2007, 21:47:25
suc aramak gerekir.

alı tandogan bır kez tıganayı dınlemeyıp ılerı cıktı dıye bı daha oynayamadıgını unutma.
sureklı tıgana cıkmayın ılerı top cevırın dedıkten sonra futbolcular napsın.nobre 10 kısıyı calımlayıp gol mu atsın
sadece 1.yarıda futbolcular suclanabılır kı o zamanda cok guzel oynadılar burak harıc
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Benimde öfkem tiganaya kaç haftadan beri oynamayan klebersonu almış ilk 11 e baki ile arasında duygusal var sanki adam her maç banko 11 de bobo varken burak yılmazı aLmış.Her şeye rağmen takım 1-0 önde ve rakip 10 kişi sen 1-0 skorun üstüne yatıyosun.Helal oLsun tigana bravo.
Bölünür senin için uykular!

die-4-u

kendinizi fahri'nin yerine koyun..aylardan beri oynamayan hatta antreman yaptığı bile meçhul kleberson oynuyor koray'ın yerinde...sözün bittiği yerdeyiz..