Ana Menü

bidaha maca gitmicez...

Başlatan onur_28, Nisan 12, 2007, 00:46:21

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

bizde eminiz..yapsan gene her zaman olduğu gibi coşarız.içmizden gelerek hareket ederiz.tam maçın ortasında ole bi davranış bizi üzüyor ve tribün keyfide kalmıyor sanada her zaman ulaşamıyoruz..17 yaşındayım 5 yaşından beri Yeni Açıka Gidiyorum lütfen.. 12 senedir oradayım..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

YENİAÇIK

KRALCARSI FORUM AİLESİNE bende teşekkür ederim. Evet belkide uslupta hata yapmış olabilirm ama emin olun ki her mevzuyu dediğin gibi Ayhan abi başta olmak üzere devamlı büyüklerimizle konuşarak çözmeye çalışıyoruz. Ben kendim için konuşayım sezon başından beri bu yönde eleştiriyi yapan arkadaşlarımızla devamlı konuştuk, niyetimizi  gerçekten ortaya koyduk amacamaız sadece birlik ve beraberlik içinde kapalıyla tam diyalog halinde uyumlu bir yeni açık oluşturmak.Bunu yapmak tek başıma öümkün değil buna tüm türbüne gelen kardeşlerimizin büyüklerimizin yardımıyla olacaktır. Ama haberim yok derken eğer forumda söylenen olayı duysaydık kişilerle konuşur tatlıya bağlar veya hata yapanı ayılardık. Bu yüzden herkesten rica kötülerin bitmesi için iyilerin kolla olması gerekiyor.

Uzutmaya gerek görmüyorum bu türbünde isim yapmış tüm abilerimiz saygı ve sevgiden dolayı kazanmışlardır. Bizde onların izindeyiz kimse merak etmesin yeni açıkta emin ellerde hatalarımız eksiklerimiz varsa büyüğümüz iseniz kulağımızı çekin küçüğümüz iseniz uyarın... Biz kızmayız çünkü Beşiktaş için varız...

Sevgi ve Saygılarımla

Antalya maçında görüşmek dileğiyle birde sezon başından beri yaşanan tüm sıkıntıları, eleştirileri ve yapılmak isteneni bir konu halinde uzunca yazdım ve bunu büyüklerimizede yazılı ve sözlü olarak deklare ettim. Lütfen sizde bunu okuyun öneri ve görüşlerinizi ekleyin tanıdıkça birbirimizi daha iyi olacak,Beşiktaşım şampiyon olacak, olmasa da Kartallar hep var olacak kargalar kacacak kartallar ise hep bakiiiiiii kalacak...

nbacem

çok teşekkür ederzi her şey için dileğimiz önce beşiktaşımızın şampiyon lması soonrada bu tür sorunların kökten kalkması..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

[KralKartal]

Alıntı yapılan: YENİAÇIK - Nisan 18, 2007, 17:55:48
Sevgili Kartallar ;

Önceilkle hepinize merhaba.

Yeni açık türbünümüzde yaşanmış ve bize iletilmemiş bir sıkıntıyı sanki ben yapmışım gibi yazan arkadaşlara sitem ediyorum. Arkadaşlar öncelikle hepimiz Beşiktaşımızı desteklemeye türbünlere geliyoruz ve bizim türbünlerimizde bayrak yarışı vardır bunu herkes biliyordur bilmeyenler varsa da öğrensinler. Ben 1982 doğumluyum ve bu evliyim, 16 yıldır Beşiktaşımızı yeni açıkta destekliyorum.Ecevit ve Bülent abilkerimiz varken de ben o sette idim.Ama tamamen onlar gelmiyince aynı zamanda sevgi ve saygımızla buraya geldik.Şimdi yeni açığın bayrağı bizde. Am ne hikmetse insanlar birlik içinde yeni açıkta bize yardımcı olacaklarına köşelerine çekilmiş durumdadırlar. Ben Yeni Açıkta tek başıma mı herşeyle iyi için savaş vericem. Küfür olayı önlensin dediler tüm yeni açığı rize maçında ve fb maçında baştan aşağı dolaştım. Bunu anlatmaya çalıştım. Abilerimize rica ettik davul istedik yeni açığa sonunda fb maçında davul yeni açığa geldi. Kapalıdaki davuluda o gün yağmurda ben ve arkadaşlarımız abilerimiz yani çarşı büyüklerimiz emir verdi diye unkapalıdan aldık ve getirdik.

Şimdi arkadaşlar benim bu güne kadar kimseye Beşiktaşlı olan kimseyle tartışmam olmamıştır. Küfür de hiçbir zaman bir Beşiktaşlıya etmemişimdir etmemde.Arkadaşlar önce birbirimizi tanıyalım, Beşiktaşımızı nasıl daha iyi destekleriz onu tartışalım.Birlik olalım ve beraber olalım o zaman herşeyi çözeriz. Bunu herkes böyle bilsin.Kimsede birilerine kızıp gelmemezlik yapmamasın rica ediyorum, kötülük yapan cezasını bulur. Beşiktaş hepimizin unutmayın...

Bizimde mutlaka eksiklerimiz vardır, ama klavye başından önce gelin bu birlikte konuşalım ve yeni açığı şaha kaldırıp kapalıyla uyumlu birlikte çoşalım.
Büyüklerimiz abimiz, küçüklerimiz kardeşimizdir bizim tek amacımız Beşiktaş...
Şunu da nacizane ifade edeyim kimse kafasına göre o sete çıkmaz ve BJK türbününde de çıkamaz abilerimizle diyalog halindeyi z her zaman. Yanlış yapan varsa bize selam veripte bizden güven aldığı sanarak onu da türbünde kendi aramızda çözeriz.

Herkesin içi rahat olsun...

Sizler yardımcı olun herşey çözülür, yeter ki amaç Beşiktaş yararı olsun...

Sevgi ve Saygılarımla sürçü lisan ettiysek af ola

Yeni Açık Amigosu
Mustafa

Oncelikle foruma hosgeldin...Aciklamalarin icin kendi adima cok tesekkur ederim..
Sahsen yillardir forumda olsun maillerde olsun gordugum tek sey var, buda YENI ACIKTAKI
sorunlar...umarim birlik ve beraberlik icinde bunalr cozulur...
yeterki birbirimize destek olup, sevgi ve saygiyla yaklasalim..

saygilarimla
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

YENİAÇIK

Admin özetlemişsin sağolasın emin ol ki ben bunun savaşını veriyorum tek şey bunu başarmak için yardımlarınızı bekliyıorum..

Herşeyin güzeli Beşiktaşımız için

Sevgi ve saygılarımla

nbacem

bnce tek çare var gösteri olsun tezahürat olsun kapalı ile uyum beyler yanlışmıyım...ayrı gayrı lmamalı kimse kimseyi dinlemiyor..kapalıyla artık bu antalyaspor maçında uyum içinde olalım her zaman..bu hafta başlayalım..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

YENİAÇIK

Tüm herkesi orta kat numaralı köşeye bekliyoruz buradan çoşkuyu vermek için buluşalım. Kötüyü de yok edelim Antalya maçında çoşmak için için bekliyoruz sizi...

nbacem

tamam cumartesi orta kat numralı köşediyiz..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

onur_28

umarım dediklerimiz olur ve bidaha bunu yasatan kişi gelip insanları rahatsız etmez bu konuyu actıktan sonra destek olan herkeze tesekkur ederim benm tahminim cok büyük olmasada büyük bi sorunu halllettik sanırım yardımcı olan tüm arkadaslara tesekkur ederim....ama Mustafa abi sundan eminimki devre arasında gelip o insanlara sataşan ve sonra tekrar senin yanına gelen kişiyi tanıyorsundur umarım onada gerekli olan işlemi yaparsın...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

nbacem

evet abi kesin tanırsın gerekli ilermi yap yoksa msnde konuşuyoz millet mevzuu çıkacak abi..lütfen..çıakrsa bnde girerim yani yeter artık abi youtube ye dülştük ya herif yeni açıkta kayseri maçında sarhoş ya..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

onur_28

hadi onu anladıkda yanında destek haksız olmasına ragmen gene aynı bolgeden destek cıkanlar olmus ben gozumle gormedim anlatılanları anlatıyorum ama eger bütün millet bukadar sikayetci ise yalanda degildir orada bır kısı bırısıne vursa butun mıllet bırbırıne gırecek ve bu o trıbunun sonu olur...bak abi tekrar ediorum ustunde mont tipinde esofman gibi yesil birsey varmıs sacları kısa esmer bı cocukmus bence bu yapılanın hesabını sormalısın....
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

nbacem

Alıntı yapılan: onur_28 - Nisan 18, 2007, 22:35:10
hadi onu anladıkda yanında destek haksız olmasına ragmen gene aynı bolgeden destek cıkanlar olmus ben gozumle gormedim anlatılanları anlatıyorum ama eger bütün millet bukadar sikayetci ise yalanda degildir orada bır kısı bırısıne vursa butun mıllet bırbırıne gırecek ve bu o trıbunun sonu olur...bak abi tekrar ediorum ustunde mont tipinde esofman gibi yesil birsey varmıs sacları kısa esmer bı cocukmus bence bu yapılanın hesabını sormalısın....
aynen hesabını sor yoksa tarihi eski açık benliğini yitirecek..ayrıca yandaşlarını da alsın çekip gitsin buradan.!!!
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Dem@

üsüldüm kuzenin adına ben olsam galiba kafa tutardım şayet gittiğim maçlarda hiç birşekilde böyle bir olay görmedim de duymadım da hatta sesimiz çıkmıyo diye neşeli bir şekilde gaz veriliyo  bayan olsun olmasın bir insan alnıyo sonuçta herkes orda beşiktaş için var arada 1 arızalı şahıslar çıkıyo işte ve bu yüzden hem takımdan hemde tribünden soğumanıza neden oluyolar

@LAYINA GİDER

bn düzeleceğini hiç sanmıyorum mustafa abi hiç kusura bakma ama kimse benle lanlı lunlu konuşamaz bağırmıyorum diye amigolara her zaman abimizdir ama büyük küçüğe saygı gstermezse iş çığrından çıkar ve ben tekrar söylüyorum
yeni açıkta amigo istemiyoruz!!!

Kartalizmatik

bu konuşmalar sezon başından beri yapılıyor sene başında yepyeni bir açık sloganıyla yola çıkıldı ama hala lafta kalıyor..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!