Ana Menü

BJK TV’den Derbiye Özel Program..

Başlatan wasabi_1903, Nisan 11, 2007, 14:37:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wasabi_1903

BJK TV, Fenerbahçe ile bu akşam oynayacağımız Fortis Türkiye Kupası Yarı Final ilk maçı için özel yayın yapacak. Saat 16.00'da başlayacak canlı yayında derbi heyecanı evlerinize taşınacak. 
Derbi özel programı tam 7 saatlik yayın akışıyla futbolseverleri, futbola doyuracak. Program, ilk olarak saat 16.00'da BJK İnönü Stadı ve çevresinden yapılacak canlı yayınla başlayacak. Özel röportajlar ve çarpıcı görüntülerle derbi saatine kadar devam edecek olan canlı yayın, başlama düdüğü ile sona erecek. Saat 20.00'da ise interaktif sistem ile Dolmabahçe evinize gelecek. BJK İnönü Stadı'nın canlı ambiansı eşliğinde 90 dakika anlatılacak olan derbiyi BJK TV'den takip edebileceksiniz.

Dev kapışmanın sonunda ise "Maçın Ardından" adlı program ekranlarınıza gelecek. Çok özel röportajlar ve maç sonunda BJK İnönü Stadı'nın atmosferini takip edebileceğiniz derbiye özel programda röportajlar yapılacak. Dev maça ait her şeyi BJK TV ekranlarında bulabileceksiniz.

7 saatlik maratonun kapanışını ise "Kara Kartal Forum" yapacak. Erdem Ulus'un hazırlayıp sunduğu programa, Yemen Ekşioğlu ve Alen Markaryan konuk olarak katılacak.
Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..

carsiköln

bunuda kapatsaniza, benim yazdigim karakartal forumu kapattiniz, hadi sikiyorsa kapatin ulan
Inadina Beşiktaş

wasabi_1903

yanlış bişiy mi yaptım tepki werdin?
Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..

IL Capitano

Alıntı yapılan: carsiköln - Nisan 11, 2007, 17:08:45
bunuda kapatsaniza, benim yazdigim karakartal forumu kapattiniz, hadi sikiyorsa kapatin ulan
arkadasim gun birlik, beraberlik gunudur.. lutfen biraz daha dikkat 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Dem@

ya yanlış anlama ama programın saati belli adminler de haklı programın yayın akışı belli ama sabit bir konu olarak açarlarsa hergün ne yayın yapıldığına dair o zaman öneri olarak sunalım bööle şeylere hiç gerek yok herkez bir amaç için bir aşk için burda oda BEŞİKTAŞ lütfen öneri şikayetlere taşıyalım arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

carsiköln

benim sikayetim bu arkadasa degil arkadaslar, bende dün buna benzer bisey yaptim, hemen kapattilar, bu möderatörlerin bana tiki var, isim vermek istemiyorum, bana garazina yapiyorlar, allahindan bulsunlar
Inadina Beşiktaş

carsiköln

yanlis anlamayin

bu kinim möderatörün tekine
Inadina Beşiktaş

AsA

Alıntı yapılan: carsiköln - Nisan 11, 2007, 18:12:13
yanlis anlamayin

bu kinim möderatörün tekine

Hayirdir NEden bu kadar sinirlisin sen..?

Forum Kurulu

@carsiköln

BJK TV'den Derbiye Özel Program..
farkettiysen burada özel bir programdan bahsediliyor

senin açtığın topic ise her hafta aynı gün ve aynı saatte olan bir programdı
karakartal forumun olduğu her hafta topic açmak ne kadar mantıklı bir davranış olurdu?

ayrıca
sana garezimizin olması için mantıklı bir gerekçe bulabilir misin
merak ediyoruz..