Ana Menü

Çamur atmak için yeni bir neden buldular..

Başlatan ugur24, Nisan 11, 2007, 00:30:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarþý Ulan !

ya merak ettiğim şimdi bişey bulabilceklermi..yada ne bulcaklar

Dem@

baksana yavaşa yawaş başlıyolar neymiş hakem beşiktaşlıymış neymiş tigana böleyleymiş spor yorumcuları bile artık taraf tutuyor erman toroğlu yerden yere vurdun beşiktaşımızı bunlar sana da kapak olsun emi azizede

Çarþý Ulan !

ya bulurlar tabi cem papilada Beşiktaşlıydı o konu hemen örtbas edildi..kolpaa basın

burak_bjk

Aydınus alkış aldı
Tartışılan hakem Fırat Aydınus, Beşiktaş-ezik maçındaki yönetimiyle endişelerin yersiz olduğunu kanıtladı

Kayserispor-ezik ve Beşiktaş-Çaykur Rizespor karşılaşmaları sonrasında futbol camiasında takımlardan çok hakemler konuşulur olmuştu... Dün oynanan derbi öncesinde de iki takımın hakem Fırat Aydınus konusunda endişeleri vardı. Ancak karşılaşmayı yöneten Fırat Aydınus, başarılı düdükleriyle endişeleri dindirdi. Her pozisyonun ardından oyuncularla konuşan Aydınus, yerinde düdükleriyle alkış aldı.

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Kartalizmatik

şimdiden tutuştu fener ashaushua..şampiyonuz uğraşmayın
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

emir_carsi

salvador

okuyunca sasırdım adam hakem maçımızı yönettiği kadarıyla bize yardım eder ama belli etmez penaltı ise penaltı görmemezlik edemez hakemliği biter türkiye liginde en sevdiğim en güvendiğim hakem gerisi satılmış
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

siyah

süper kupa maçını unutuyorlar galiba fenerin kjazandığı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA