Ana Menü

Çamur atmak için yeni bir neden buldular..

Başlatan ugur24, Nisan 11, 2007, 00:30:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Timurlenk

biz kendi stadlarında üzerlerine helikopterden yabancı madde de atmıştık hatırlarsanız :)
kendin pişir kendin ye

burak_bjk

bi takım taraftarı yönetici futbolcusu herşeyi bu kadar ezik,aşağılık,gerizekalı,zavallı olamaz..her puan kaybettiklerinde ulusoy istifa diye tribünleri bağırtanlar ulusoyun topoş-ezik maçında çıkan olaylardan bunların alacağı cezayı kaldırmasıyla onu bi kenara itip şimdi hakemlere (vedat yüksel-fıray aydınus) saldırıp onları etkilemeye çalışıyolar...resmen korkuyosunuz işte bizden..yenileceğinizi bildiğiniz için şimdiden çamur at izi kalsın mantığıyla hareket edip taraftarınız olan o ezik topluluğa kendinizi suçsuz göstermek istiyosunuz..kupayıda alacağız şampiyonda olacağız o zaman göreceğiz sizi azizenin köpekleri hiç biriniz kalmayacaksınız Türk futbolunda....

G-E-L-İ-Y-O-R-U-Z....
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Timurlenk

bülent demirlenk 3-4 lük maçta elinden geleni yaptı cordobayı attı basit penaltı verdi.fırat aydunus 3 sezondur inönüdeki gayse maçlarını yönetiyor 2 sezon 2 penaltı çaldı aleyhimize hemde birisi haksız yere.vedat yüksel ilk yarıdaki fener maçını yönetti lugano ve appiah'ın %100'lük kırmızı kartlık pozisyonlarını es geçti görmedi.

o zaman niye konuşmuyorlardı.değişen ne oldu ?

çok basit şampiyon olamazlarsa azize ve tayfasını taraftar gönderecek onun için KORKUYORLAR

emir_carsi

iftira atan fenerli olsun

başka şeylerde yazardım ama boşverin...

wasabi_1903

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 11, 2007, 08:57:58
ya hakem beşiktaşı diye demedikleri kalmıyor biz fbli hakemlere neden bişey demiyoruz maçı adil yönetecektir buna da eminim ilk defa bizim karşılaşmamızı yönetmiyecek adil olsun yeter bu bize biz şike istemiyoruz
+1903 katılıorum sana..;)
Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..

carsi52

Bide utanmadan dayak yiyişlerini sölemişler ;D

Hepsi ezik ya fenerli değillermi bi bahane bulmuşlar bile.
Bölünür senin için uykular!

wasabi_1903

onların adı kanarya deil ezik serçe olmalı bence  ;D
Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..

carsi52

Daha maç başlamadan hakeme suç atmaya başladıklarına göre maçtan sonra neler derler allah bilir.

carsi52

Hakem maçı çok iyi yönetti.Artık atıcak çamurda kalmadı.Ama ezikler yine bulur adı üstünde Ezik ;D

ugur24

hakemde kabahat aranacaksa biz aramalıyız..koray'a vurmayan kalmadı..semih atılabilirdi..ama yinede iyiydi..

onur_28

ya ben tek bir cümle soylemek istiyorum AZİZE cıkıp yonetse fener besiktas macını bunlar yenilince veya berabere kalınca gene aglarlar bukadar diorum yok azize cocuklugunda besiktaslıydı besikts formaları giyerdi felan falan...bugun stadda gorduk işte lugano kasabını es gecti semihin runjeye yaptıklarını es gecti bugun eger yenilseydik tek sorumlusu fırat aydunustu yarın cıkıpta bir tane eziqbahceli hakem yüzünden derse Allah belasını versin derim okadar....
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

siyahbeyaz1903

bügünki maçı izleyenler görmüşlerdirki fırat bütün haklarını fenerden yana kullandı ilk yarıda bize bir tane faul çalınmadı ne demek bu maçtan önce hakemi etkilediler işte istedikleride oldu ama beşiktaşımız onlara yine sahada cevabını verdi
BEN SANA OLAN AŞKIMA AŞIĞIM BEŞİKTAŞIM!!!

Çarþý Ulan !

her beşiktaşLı papila değil...çamura oturdular bakalım

Dem@

çamur atanın hazin sonu işte bööle olur atın çamuru olay varrrrr fener yine kupayı alamıyacak tfk ve süperligde biz şampiyonuz ulan!