Ana Menü

Biletlerin tamamı tükendi

Başlatan eRe, Nisan 10, 2007, 11:28:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş ile Fenerbahçe futbol takımları arasında yarın yapılacak Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçının satışa sunulan biletlerinin tamamı tükendi.

BJK İnönü Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak derbi maç öncesi ev sahibi Beşiktaş taraftarları için dün sabah 400 ile 40 YTL arasında değişen fiyatlarla Biletix'ten satışa sunulan biletlerin tamamının satıldığı açıklandı.

Beşiktaş Kulübü, 32 bin kişi kapasiteli BJK İnönü Stadı'nda oynadığı maçlar için sezon başında, bir rekora imza atarak, yaklaşık 19 bin adet kombine kart satışı yapmıştı. Diğer yandan, derbi maçta Fenerbahçeli taraftarlara ayrılan 1607 adet biletin satışının bugün saat 11.00'den itibaren sadece Biletix perakende satış noktalarından yapılacağı duyuruldu.

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

evet ya dün baktığım da eski açık yeni açık vardı sonra eski açıkta bitmiş denildi yoğun bir ilgi var tabi

carsiköln

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 10, 2007, 11:32:30
evet ya dün baktığım da eski açık yeni açık vardı sonra eski açıkta bitmiş denildi yoğun bir ilgi var tabi

bakiyorum da demet hanim her konuda var, besiktask icin, helal olsun
Inadina Beşiktaş

Dem@

ugur24

bu maç sezonun en ateşli maçı olacak..maça gelecekler yeni bir rekor için elimizden geleni yapacaz tamammı ?  ;)

eyup1903

dün ben aldım göztepe soyaktan fazla bi sıra yoktu

Dem@

internet üzerinden aldığım için bende eyüp kalan yerler oralardı dün itibari ile baktım ki bitmişşş

CHEm !

belliydi hemen biteceği
dün bu saatlerde tükendi zatn
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Süper oLmuş kahve yine inler beşiktaş diye benim inletmeme gerek yok tv inletiyo zaten ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

gönlümüz sizlerle!
biz gelemeyecegiz ama ruhumuz sizinle olacak inönü kartallari!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

emir_carsi

eski açık bulabildiğim için mutluyum
taraftara yazık olmaz inşallah