Ana Menü

kurtlar vadisi yeniden yayında 19 nisan perşembe kurtlar vadisi saatinde

Başlatan eyup1903, Nisan 08, 2007, 19:19:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

vallahi cok sevindim bu habere,gercekten baslayacakmi?
dizinin tutulmasindaki en büyük faktör vurdu kirdilar degil,türkiye ve ortadoguda oynanan oyunlarin aciklanmasidir.
ben acikca itiraf ediyorum;vatanimiza göz dikmis,askerimize silah cekmis,bölücü silahli eylem yapmislarla kim karsi duruyorsa o benim kahramanimdir!!
bugünlerde yine sehit haberleri cogalmaya basaldi,asil tepki verilmesi gereken olay budur!
isteyen istedigi diziyi seyreder.dehaplilar veya herhangi bi parti istedi diye dizi yasaklanmaz!!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

freedom forever

bıktık bee yeter yine şiddet ,yine racon kesmeler , yine kafa kesmeler ve yine yeni nesilin artıq bir idol olarak aldığı polat ...
Bu dizileri gösterip gençliğe mükemmel örnek oluyorsunuz tebrik ediyorum.Artık gençlik polat alemdar ve aras dağlı olma yolunda ilerliyor.Her türlü pisliği eroin gibi gençlere şırınga ediyorsunuz.Evet sizler vatanseverim diye geçinen tek amacı daha fazla reyting,daha fazla para olan kan emicileri düşün şu milletin yakasından
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

yigit_izmitli

bu dizi insanları etkiliyor

diziden sonra insanların yürüyüşü değişiyor

yayına sokulmamalı bu dizi hiçbir olumlu yanı yok

tamamen uydurmadır senaryosu olsun oyuncuların karakteri olsun konusu vs.

artık toplumu bilinçlendirecek daha yararlı yayınlar yapılmalı

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

C@Rsİ_MaNiA_11

Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

Dem@

en iii bildiğim dikmen vadisi ha ha ha ha sonunu düşünen kahraman olamaz sözleri falan çok klas yenbi bölümleri ise izlenir wallha 2003 den beri izlerim  bıkmadım ama şu k.v ırak neyim saçmaydı hani

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Venceremos - Nisan 08, 2007, 19:52:47
İnsanların milliyetçi duygularıyla oynuyor.
Yanlış bilgilendirerek !
Vatanı,toprağı koruyor
Eyvallah
Fakat gözden kaçan çok büyük bir şey var.
Bu vatanın KAHRAMANLARI 5 10 tane eli silahlı adam değil
ŞEHİT DÜŞEN ASKERLERDİR.

Bak duru şu anda bütün televizyon kanallarında kürt ve aşiret dizileri var.Buna kimse karşı çıkmıyorda Kurtlar Vadisine neden bu kadar karışılıyor.Sen bu vatanın gerçek kahramanları şehitlerdir diyorsun ama  bu dizi o şehitleri sana hatırlatıyor.
Ayrıca yok cocuklar onlara özeniyor cümlesine hiç katılmıyorum.Daha önce okullarda şiddet yokmuydu sanki.Ayrıca sivri ayakkabı Kurtlar Vadisinden önce yokmuydu.

eyup1903

ALİ_BJK

şahsen dizinin yeni den yayınlanmasına sevindim çünkü severek izlediğim bir dizi
ama bu dizi başladı diye aha yandık ortalık yine karışak diye düşünüyor çoğumuz işte bu kötü
o diziyi izleyen adam hemen eline silah alıp gidip de yolda ben babayım ulen deyip birinin topuna sıkıyosa o dizinin suçu diil tamamen şahsa aiit bir salaklık.
bu sadece bir dizi ''TAMAMEN BİR HAYAL ÜRÜNÜ'' fazla abartmamak lazım.
>>>kafam güzel<<<

bas_kan

Alıntı yapılan: Venceremos - Nisan 08, 2007, 20:12:06
O dizi çıktıktan sonra ki genç nesilde olan değişimlere bakarsak
Ne kadar etkileyici bir dizi olduğunu anlarız
Sanırım.

Ya dizide sadece şiddet konusu işlenmiyorki? Vatan Millet sevgiside var ramazanda oruş tutmalar iftar yapmalar da var
bizim gençlerimiz dizide sadece şiddeti görmek istiyorsa yada görüyorsa bunda Vadi yapımcılarının suçu ne?
ben bir öğretmenim öğrenciler için kötü oluyormuş hiç alakası yok teneffüslerde çoğu ile diziyi konuşabiliyorum dizide gerçekten görmedikleri dikkat etmedikleri noktalar oluyor. Çünkü ağızları açık polatın adam vurmasını bekliyorlar. Amaç buu görmek. Çok sevindim tekrar yayınlanacağını öğrenince inşallah bi daha kesilmez..
www.basriogretmen.tr.gg
(Murgullu Kartallar)

burak_bjk

başlaması iyi olmuş eski versiyonu olacak sanırım terör konusu olmayacakmış
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

[KralKartal]

simdi SILAHSIZ dizi yapacaklarmis oyle duymustum....

bakalim tat verecek mi, ama krutlar vadisi benzeri diziler cok

SAGIR ODA vb diziler
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

bu dizidn önce şiddet yokmuydu yani herşeyi bir dizi mi yaptı..bırakın yabu işleri şuan türkiyede silah,şiddet,adam öldürme...olmayan dizi yok..bırakın adamlar gerçekleri ekrana taşısınn...