Ana Menü

Voleybolda Küme düştük..

Başlatan NoPasaran, Nisan 04, 2007, 23:55:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Elimizden geldiğince maçlara gidiyoruz daha ne yapabiliriz ki? Her maça gitmiyoruz onu kabul ediyorum ama bizim gittiğimiz kadar birileri gidiyor mu maçlara acaba,takip ediyor mu?

Neden sağlam bir-iki transfer yapılmıyo?

Bunlarını da sormak soruşturmak lazım.

Takımın düştüğü maça bile gitmeyen, yatırım yapmayan idareciler nerede?
Maç boyunca aradı gözlerimiz salonda bazı kişileri ama göremedik nedense?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CooLDumaN

Demirören telegolde deıdıkı bız her Bransa ozen gosterıyoruz,aynı gozle bakıyoruz.

Ozaman nıye rıza abının dedıgı gıbı transfer yapılmıyor neden ılgılenılmıyor.

Bence bunun tek sebebı voleybolun futbol kadar kazanc getırmemesı

Tek sebebi bu...
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

keskinli

Alıntı yapılan: yigit_izmitli - Nisan 06, 2007, 19:59:22
soruyorum burdan herkes futbol takımının kombinelerini koşa koşa aldı peki neden salon sporlarının kombineleri yok denecek kadar sattı

yönetimi yuhluyoruz ama salon sporlarında  başarılı olduğumuz zamanlarda da çoğumuz futbolda başarı yok diye istifaya çağırıyorduk

artık herşey futbol , salon sporları bir hobi alanı gibi görülüyor hem yöneticiler tarafından hem taraftar tarafından ama futbol bir görev gibi geliyor insanlara

bu ayıp hepimizin . . !

iste budur!bu ayip hepimizin!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

Alıntı yapılan: yigit_izmitli - Nisan 06, 2007, 19:59:22
soruyorum burdan herkes futbol takımının kombinelerini koşa koşa aldı peki neden salon sporlarının kombineleri yok denecek kadar sattı

yönetimi yuhluyoruz ama salon sporlarında  başarılı olduğumuz zamanlarda da çoğumuz futbolda başarı yok diye istifaya çağırıyorduk

artık herşey futbol , salon sporları bir hobi alanı gibi görülüyor hem yöneticiler tarafından hem taraftar tarafından ama futbol bir görev gibi geliyor insanlara

bu ayıp hepimizin . . !

sana tek bir soru soruyorum.arçelik veya gs veya herhangi bir anadolu takımı salonlarında kaç kişiye oynuyorlar.aşırı bir destek tezahürat mı görüyorlar.demek ki bu suçun en azını taraftar çekiyor.yönetim akıllıca transferler yapsaydı oyuncuların paralarını ödeseydi en azından düşme potasının üzerinde yer alırdık.

malesef erkek voleybol takımı senelerden beri dikiş tutturamaz bir grafik çiziyor ve artık sonunda bu iş küme düşmeye vardı.aynısını bayan voleybol takımı için söyleyebilir miyiz.

ist.hatirasi/3-4

yazık cok yazık yonetim sadece bir alana yuklenirse soonu bu olur!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Delirdik

bu ayıbı ben kabuL etmiyorum!
neden hepimizin oLuyor

tamam her branşta Beşiktaşın başarısını isterim, herkeste ister
ama bu her branşa kombine aLacağım veya maçLarına gideceğim anLamına nasıL oLuyor da geLiyor
her maça gitsem ona ne para nede zaman dayanır?
herkesin işi gücü var beşiktaştan ayrı bir hayatı var.

Kimse tüm branşLarın her maçınaa geLmesini bekLemesi reeL oLmaz.
voLeyboL seyircisi ayrı basketboL seyircisi ayrı oLur. şimdi ben ne anLarım voLeyboLdan ::)

bu ayıp sadece YÖNETİMDİR.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

unicorn

Taşın altına elini sokan bir kesim hatalı ilan edilemez.
Hesap sorulacak en son kişi/kişiler taraftarlardır.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ankara_ç13

bu sene voleybol ve basketbol da çok kötüyüz, sadace futbol a değil basketbol ve tüm branşlarada önemverilmesi gerekiliyor....